כתבות ומידע בנושא שיווק ופרסום באינטרנט

מאת: יוש פורת
חוות דעת גולשים
חוות דעת באתרי האינטרנט השונים הפכו, עם השנים, לכלים חשובים המנסים 'לעשות סדר' בכמויות המידע העצומות הזורמות ברשת. כידוע, הרשת היא זירה תוססת, מתעדכנת ומתחדשת, אך לא תמיד ברור אם המידע אליו אנו נחשפים דרכה הוא אמין ונכון בהכרח. חוות הדעת באתרים השונים נוצרו, בין היתר, כדי לשפר את אמינותו של המידע המפורסם, בזכות האותנטיות שלהן והודות למקור ממנו הן מגיעות - הגולשים עצמם.
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
שיווק ופרסום באינטרנט
''אם אתה לא שם אתה לא קיים''. את האמרה הזו שמעתם כל כך הרבה פעמים בהקשרים מגוונים אבל נראה שאין לחלוק על תוקפה ואמיתותה כשמדובר במרחב הווירטואלי. כל מי שמתחזק עסק - קטן כגדול בכל תחום שהוא - יודע היטב שהאינטרנט הפך לכלי שיווקי ראשון במעלה ובייחוד בזירת הרשתות החברתיות. האם זהו אמצעי שתפור למידותיך? האם שווה לך להשקיע בשיווק ברשתות חברתיות? מה זה בכלל ולמי זה הכי מתאים?
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
פרסום בגוגל
מאז מהפכת המחשב הביתי והאינטרנט, שיווק באינטרנט הפך למדיה מרכזית וחשובה בעולם הפרסום בזירות העסקים, המסחר והכלכלה בישראל ובעולם. כאשר מדברים על שיווק באינטרנט מתכוונים לקידום - קידום אתרים ברשת. אחת הדרכים המרכזיות לקדם אתר אינטרנט ברשת הוא על ידי פרסום בגוגל. מה זה? למה זה מומלץ? ומה מותר ואסור לעשות? כל השאלות וכל התשובות לפניך.
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
שיווק באינטרנט
מאז חדר האינטרנט לחיינו השתנו בהם כל כך הרבה דברים, ואחד התחומים שעברו מהפיכה של ממש הוא תחום השיווק והפרסום. היום כל בעל עסק - סוחר, רופא, קוסמטיקאית או מוסכניק - מבין את חשיבותו של שיווק באינטרנט. המדיה שחדרה לכל תחומי חיינו והשתלטה עלינו ועל ילדינו, מאפשרת לכל מי שרוצה לשווק מוצר, שירות או רעיון, לעשות זאת בקלות ובהשקעה מתאימה לכל כיס. שיווק באינטרנט - תורה ולא מסיני.
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
שיווק באינטרנט
האינטרנט הוא זירת שיווק ומכירות חשובה מאין כמוה. בשוק הגדול בעולם, המטרה הנכספת של כל ה"סוחרים" היא הנעת גולשים לפעולה ? רכישת מוצר או שירות, או לפחות שיתוף התוכן השיווקי והרחבת החשיפה אליו. שיווק נכון באינטרנט תורם להגברת המודעות, לגידול הביקוש וכמובן לגידול ניכר בהזדמנויות המכירה. לאינטרנט פוטנציאל אדיר, אולם לא תמיד העולם הווירטואלי פולש למציאות, וצריך לגרום לגולשים לפתוח את הלב (והארנק). אז הנה, לפניכם, שאלת מיליון הדולר שתקבל מענה מפורט - מהם ערוצי השיווק באינטרנט, ואיך מגשימים את החזון על גולשים שמקליקים ורוכשים? כל ההסברים וכל הדרכים לגרום לשיווק באינטרנט לעבוד