כתבות ומידע בנושא שירותי סיעוד

מאת: מערכת דפי זהב
סיעוד
למרות הנטייה להתמקד בצד החיצוני, דווקא לגורמים הנסתרים מהעין יש חשיבות רבה יותר; כיצד לבחור מוסד סיעודי מתאים לבן משפחה
מאת: יעקב צורי
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
זכאות לעובדים סיעודיים
בגיל הזהב לעיתים נקלעים הקשישים לסיטואציות בהם הם נזקקים לעזרתם של עובדים סיעודיים. כל קשיש ברבות השנים נזקק לעזרה סיעודית, לרבות: מתן טיפול תרופתי, עזרה בניקיון הבית ועוד. על מנת שכל קשיש יישאר בביתו ויזכה ליחס ראוי ונאות, נחקק במדינת ישראל חוק סיעוד אשר מאפשר זאת.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חברות סיעוד
כאשר אנו מגיעים למצב שבו אחד מיקירנו אינו יכול להתלבש, להתרחץ או לבצע לפחות שתי פעולות תפקודיות בסיסיות ומוגדר כסיעודי, חברות סיעוד יספקו מטפל המתאים לו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
טיפול בחולה סיעודי
טיפול בחולה סיעודי הינו דבר לא קל מבחינה נפשית ופיזית, בייחוד כאשר אנו מנהלים חיי משפחה ועבודה עמוסים. לכן, רצוי לתת לאנשי מקצוע לדאוג לכל נושא הטיפול הסיעודי.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
סיעוד אונקולוגי
סיעוד אונקולוגי הוא סיעוד לחולים הסובלים ממחלת הסרטן, לא עלינו. בארץ ישנה עמותה שיוסדה בשנות השמונים ומכילה אחים ואחיות העוסקים בתחום הסיעוד האונקולוגי, עמותה זו מוכרת בשם: 'העמותה לקידום הסיעוד האונקולוגי בישראל'. ניתן לפנות לעמותה זו על מנת לקבל ייעוץ ועזרה ומאגר המכיל את המטפלים מתחום האונקולוגי.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
סיעוד מורכב
כל אדם חולה אשר נזקק לליווי של רופא בשל מצבו הרפואי יזכה לקבל סיעוד הנקרא, סיעוד מורכב. חולים אלו פעמים רבות זקוקים להשגחתו של רופא, אם בשל טיפולים כימותרפיים, בשל פצעי לחץ בגופם, מצב בו הם מחוברים לדיאליזה ומיני סיבות נוספות.