כתבות ומידע בנושא מהנדסי מים, ביוב והנדסה סביבתית

מאת: מערכת דפי זהב
תכנון רשת מים
תכנון רשת מים ברמת הדירה דורש בדרך כלל תכנון פשוט המאפשר הסתעפות של הצינור המגיע מרשת המים של הבניין לכל הנקודות מים בבית, אך זהו, כאמור, קצה המערכת המורכבת והעניפה שתחילתה במקורות המים הארציים ? המוביל הארצי, תחנות שאיבה של מאגרי מי תהום, תחנות הטפלה ועוד והיא עוברת, לרוב תחת הקרקע ברשת מורכבת מאין כמותה עד שמגיעה לברזים אצלנו בבית, שאנחנו מקבלים אותם כמובנים מאליהם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שירותי ייעוץ סביבתי
שירותי ייעוץ סביבתי מספקים מענה למגוון צרכים של לקוחות פרטיים, של מוסדות ושל גופי תעשייה, הנוגעים בתחום איכות הסביבה. החברות או העצמאיים המעניקים שירותי ייעוץ סביבתי מרכזים כמה סוגי פעילויות עיקריות שעוסקות במחקר ועריכת סקרים בנושאים סביבתיים, תכנון ופיתוח מערכות ותשתיות לשמירה על הסביבה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מהי הנדסה סביבתית?
הנדסה סביבתית הנו תחום העוסק בכל הבט הנדסי של החיים הקשור לשמירה על הסביבה ? צמצום נזקים שאורח החיים המודרני גורם למערכת האקולוגית, תכנון מערכות שמונעות נזקים מסוגים שונים וחשיבה רבת ממדים על עיצוב דפוסי חיים אחרים שיאפשרו למין האנושי חיים ברי קיימא לאורך שנים רבות מבלי לכלות את כדור הארץ.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חיפוש מהנדסי מים וביוב
חיפוש מהנדסי מים וביוב נדרש לנו באופן מיוחד בשלב התכנון לקראת ביצוע פרויקט הנדסי גדול כמו בניין מגורים או קומפלקס תעשייתי אבל עבודת מהנדסי מים וביוב נדרשת למעשה בכל בנייה המערבת מערכת ביוב וניתוב מים ונוזלים. חיפוש מהנדסי מים וביוב חשוב על מנת להבטיח צנרת ביוב ומים שתעמוד בעומסים המקסימליים שיכולים פוטנציאלית להציף את המערכת, שתהיה עמידה לאורך זמן ומיוצרת מהחומרים המתאימים ביותר לסוג הנוזלים המועברים בה וכדומה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
הנדסת ביוב ומים
הנדסת ביוב ומים היא ענף הנדסי העוסק בתכנון ופיתוח של מערכות ביוב ומים, שידרוגן, תחזוקתן ויצירת תשתיות ביוב חדשות ברמת הבית הפרטי, ברמה העירונית ועד הרמה הארצית.