כתבות ומידע בנושא מכשירי שמיעה ואביזרים

מאת: מערכת דפי זהב
מכשירי שמיעה
בשוק יש מבחר רב של מכשירי שמיעה חדישים יותר ופחות; הכלל הראשון והחשוב ביותר הוא התאמה אישית. רגע לפני רכישת מכשיר השמיעה, כל מה שצריך לדעת על קבלת החלטה צרכנית כה חשובה
מאת: ד"ר טלי מרק
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
בדיקות שמיעה אצל ילדים
השמיעה חיונית ביותר להתפתחות תקינה של שפה ודיבור, על כך כלל אין עוררין. לכן נערכות בדיקות שמיעה אצל ילדים כבר בהיותם בני יום אחד בלבד ברוב בתי החולים. זאת בשל העובדה שככל שהירידה בשמיעה מוקדמת וחמורה יותר, כך היא תשפיע יותר על התפתחות השפה והדיבור.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
בדיקות שמיעה
חוש השמיעה הוא הקשר שלנו לעולם החיצון, כך שמאוד מומלץ ואפילו הכרחי לעבור מפעם לפעם בדיקות שמיעה, כדי להעריך האם חוש השמיעה שלנו מידרדר, גם כשאנחנו לא מרגישים את זה. גם אם אין לנו צורך בהרכבת מכשירי שמיעה כדי לעזור לנו בתפקוד היומיומי עדיין חשוב לבדוק את רמת השמיעה מעת לעת.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מכון שמיעה
מכון שמיעה הוא המקום אליו פונה בדרך כלל מי שמרגיש ששמיעתו נפגעה, וגם מי שבעקבות הפגיעה בשמיעה סובל מפגיעה בדיבור ואפילו בתחומי הכתיבה והקריאה. במכון שמיעה יתאימו לכם מכשירי שמיעה מתאימים, על פי הבעיה הספציפית.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מכשירי שמיעה לקשישים
על פי נתונים המתפרסמים בשנים האחרונות, אחד מכל שלושה אנשים בני 65 ומעלה, סובלים מירידה בשמיעה. הירידה בשמיעה גורמת באופן מיידי לירידה באיכות החיים, בעצם היכולת לחוסר תקשורת בין אנשים. בשל הירידה הזו מכשירי שמיעה לקשישים הם מצרך מבוקש בגילאים האלה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שמיעה לקויה
שמיעה לקויה, משמעותה פגיעה באחד מחלקי מערכת השמע. בדרך כלל מייחסים שמיעה לקויה לבעיות גיל, אבל ירידה בשמיעה אינה רק תוצאה של תהליכי הזדקנות. לתופעות של שמיעה לקויה יכולות להיות סיבות רבות. אחד הפתרונות הוא הרכבת מכשירי שמיעה, אבל יש מקרים שהרכבת מכשירי שמיעה לא תועיל, ויש לבחון פתרונות אחרים.
 
 
 
מאת: יובל ניסני
מכשירי השמיעה בשוק
שמיעה שאינה תקינה פוגעת ביכולת לתקשר עם הסביבה, ומשפיעה על היבטים רבים בכל תחומי החיים. התפתחותו המהירה של תחום מכשירי השמיעה מאפשרת כיום למצוא מגוון עצום של סוגי מכשירים המותאמים לטווח ליקויים רחב ולבני כל הגילים.