כתבות ומידע בנושא נדל"ן

מאת: רון שגב-פינקלמן
רכישת נדל"ן יוקרה
עסקאות בתחום של נדל"ן תמיד דורשות שיקול דעת וזהירות, על אחת כמה וכמה בתחום של נדל"ן יוקרה. כשמדובר בהשקעה בסדר גודל עצום, ההפסד על השקעה לא מוצלחת עלול להוביל למפלה כלכלית כוללת. תהליך קבלת ההחלטות ברכישת נדל"ן יוקרה, חייב להיעשות תוך שיקול דעת ובחינה מדוקדקת של כל פרט ופרט. אז איך קונים נדל"ן יוקרה מבלי ליפול למלכודת, ומה חשוב לבדוק?
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
רכישת דירה
רכישת דירה היא אחד הפרויקטים הכי גדולים שבהם תהיו מעורבים במהלך חייכם. סכומי עתק, מחויבות גדולה, שפע של חששות, תקוות וחלומות שמתנקזים כולם לכמה מטרים רבועים של בית החלומות. הדרך לדירה בבעלותכם איננה פשוטה, ויש לא מעט מוקשים שעלולים להתפוצץ אם תעשו צעד לא נכון. מהן הטעויות הנפוצות ברכישת דירה, ומהם הצעדים שנחוץ לנקוט כדי להפוך את תהליך הרכישה לחוויה נעימה, בטוחה ומוצלחת, מבלי לשלם מחיר כבד על ההרפתקה?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
נכסי נדל"ן
רכישת דירה היא אירוע מיוחד שצריך לדעת איך להתכונן אליו - החל מניסוח זיכרון הדברים, דרך בדיקת הנכס עצמו ועד הרישום בטאבו. מורה נבוכים
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חדשות נדל"ן
תחום הנדל"ן בארץ ובעולם, הוא תחום דינאמי, אשר משתנה ומתעדכן ללא הפסקה. המודעות לתחום של נדל"ן אינה שמורה אך ורק למשרדי תיווך ולאנשים שקונים דירה - חדשות נדל"ן רלוונטיות לכולנו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
טיפים למציאת מאגרי נדל"ן איכותיים
רוצים לקנות נדל"ן, למכור נדל"ן או להשכיר נדל"ן ? כלל לא פשוט למצוא את העסקה המושלמת. חלק משמעותי בהצלחה של עסקאות נדל"ן הוא היכן אתם מחפשים או מפרסמים את העסקה, המאגר שאתם מחפשים בו, משפיע באופן ישיר על איכות וכמות האנשים שנחשפים אליכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
נדל"ן יד שניה
חלק גדול מהעסקאות בתחום של נדל"ן בארץ כוללות נדל"ן יד שניה. כמו בכל תחום של נדל"ן , לקניית נדל"ן מיד שניה יש גם יתרונות וגם חסרונות בולטים, והחוכמה היא להצליח לנווט ביניהם בדרך למציאת העסקה המושלמת.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
נדל"ן עסקי
יש גורמים רבים המשפיעים על הצלחה בעסקים: מסירות העובדים, יכולת טובה לקרוא את השוק, פרסום איכותי ויעיל, וכמובן - מיקום. לבחירת נדל"ן עסקי יש השפעה רבה על עתידו של העסק, ולכן חברות וגופים עסקיים משקיעים זמן רב בחיפושים אחר נדל"ן שמתאים למטרותיהם, וכסף רב ברכישתו. אז מהו נדל"ן איכותי לעסקים, וכיצד מאתרים נדל"ן שכזה? הכל בהמשך הכתבה.