כתבות ומידע בנושא כוח אדם, גיוס והשמה

מאת: מערכת דפי זהב
חברות השמה
שוק העבודה רווי בחברות השמה וכוח אדם. מה בדיוק התפקיד שלהן? מה ההבדל ביניהן, והאם באמת כדאי לנו להשתמש בשירותיהן בעת חיפוש עבודה או גיוס עובדים? כל מה שצריך לדעת על עבודה, עובדים, מעסיקים ומה שביניהם
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
משרדי כח אדם
משרדי כח אדם פרוסים במקומות שונים ברחבי הארץ כשמטרתן היא אחת: תיווך בין האדם המחפש עבודה לבין החברה המחפשת עובדים. המטרה של כל משרדי כח האדם הממוקמים במקומות מרכזיים בארץ, היא לבצע שידוך נכון בין אדם בעל כישורים ספציפיים, לבין החברה בה נדרשים עובדים עם כישורים אלו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
דרושים
פעמים רבות אנו נתקלים במודעות דרושים באינטרנט, בעיתונים ועל שלטי חוצות, בעיקר כשמדובר בגיוס גדול של חברה מוכרת. קרוב לוודאי שכל אחד מאיתנו בשלב זה או אחר בחיים, הביט במודעות דרושים על מנת למצוא לעצמו משרה בתנאים טובים יותר, או בחברה מוכרת יותר.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
השמה
במדינת ישראל קיימים מכוני השמה רבים. חברת השמה מתמחה באבחון המועמדים למשרה והשמתם בחברה. חברות השמה למעשה מטפלות בכל תהליך הגיוס של העובד החל מהשלב ההתחלתי, דהיינו, קבלת קורות החיים ועד השלב האחרון, קבלת העובד והשמתו במקום העבודה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חיפוש עבודה
תהליך חיפוש עבודה יכול להיות תהליך מייגע ומתיש ומאידך הוא יכול להיות תהליך בונה שמסתיים במהירות. הדבר שגורם להבדל בתהליך חיפוש עבודה מסתכם בגישה ובאופן הפעולה שבה נוקט אדם בבואו למצוא לעצמו מקום עבודה חדש.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מודעות דרושים
הדבר הראשון אותו אנו עושים כאשר אנו מתחילים בתהליך של חיפוש תעסוקה הוא חיפוש אחר מודעות דרושים הרלוונטיות לנו. חיפוש מודעות דרושים דרך המדיה האלקטרונית היא הצורה הפופולארית ביותר כיום, רק לאחר חיפוש במדיה זו רובנו מרפרפים גם במדיה הכתובה.