כתבות ומידע בנושא טיפולי ולימודי הומאופתיה

מאת: מערכת דפי זהב
 הומאופתיה קלאסית
הומאופתיה היא שיטה רפואית שמחבקת את הגוף כולו, לא רק את החלק שמרגיש לא טוב. ואם משתמשים בה נכון, היא יכולה למנוע מחלות עוד לפני שמתעוררים בוקר אחד עם חום גבוה ואף סתום
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
צמחים בעלי סגולות מרפא
כל הסבתות כבר יודעות מזמן את מה שמחקרים מדעיים מגלים היום. בצמחי התבלין המשמשים אותנו למאכל יש סגולות רפואיות שיכולות להתחרות גם עם תרופות מתקדמות מהדור החדש, ואפילו לתת לעתים תוצאות טובות יותר. אז לפני שאתם מוסיפים נענע לסלט, אורגנו לפיצה או בזיליקום לפסטה, כדאי להכיר גם את יתרונותיהם הבריאותיים.
 
 
 
מאת: יובל ניסני
מדריך צמחי מרפא
עם כל ההתקדמות הרבה בעולם הרפואה, והמעבר לתרופות בצורת סירופ או גלולה עבור כמעט כל סוג של כאב או מחלה, עדיין נשמר מקום של כבוד לתחום צמחי המרפא שידוע גם כשטח המומחיות של כל הסבתות בעולם. אז לא חייבים מרשם רופא בשביל ליהנות מסגולותיהם המיוחדים של צמחי מרפא שנמצאים ממש בהישג יד.
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
הומאופתיה קלאסית
הומאופתיה קלאסית היא שיטת טיפול הוליסטית טבעית העושה שימוש ביכולת הריפוי הטבעית של הגוף. הומאופתיה היא חלק בלתי נפרד מן הרפואה המשלימה, והיא מטפלת במצבי חולי פיזיים ונפשיים רבים ומגוונים. על עקרונות השיטה ועל דרך הטיפול באמצעותה, בכתבה הבאה.
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
טיפול הומאופתי
טיפול הומאופתי מתמקד בהענקת אנרגיה חסרה ומתאימה לגוף האדם במטרה להחזיר את האיזון הגופני- נפשי של האדם. כוח החיות החסר מוענק למטופל במהלך הטיפול, כך שגוף האדם צורך בדיוק את האנרגיות החסרות לו כדי לחזור למצב בריאותי מאוזן. מה צפוי לכם בזמן הטיפול, ואיך תדעו שבחרתם הומאופת שמתאים לכם?