כתבות ומידע בנושא קוסמטיקאיות

מאת: רונה רותם
לכל אחת יש עור פנים המיוחד רק לה. פיתוח חדשני שנוצר בשיתוף דרמטולוגים ומנתחים פלסטיים מן השורה הראשונה, מאפשר לך לקבל דו"ח מורחב על עור פנייך וליהנות מליווי קליני ומקצועי באמצעות מיטב המכשור והתכשירים המשלימים שיש כיום בשוק. כל הפרטים בכתבה
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
תחום הקוסמטיקה והאסתטיקה ב-2019
מומחית האיפור שלנו מספרת לנו על הדברים שישנו את עולם האסתטיקה בשנה המתקרבת
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
קוסמטיקאית
קוסמטיקאית יכולה להבריק את העור שלך, אבל היא לא באמת גורמת לו להשתנות. כדי להיראות צעירה, ולא רק להרגיש כזאת, עלייך לבחור בקוסמטיקאית רפואית או פרא רפואית
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
הבהרת כתמים
הבהרת כתמים נועדה על מנת לפתור בעייה של פיגמנטיציה בעור. אם אתם מסתכלים במראה מדי בוקר ורואים את אותם כתמים שנותנים לכם הרגשה מעיקה ולא אסתטית, הגיע הזמן להיפטר מהם, או לטשטש אותם על ידי תהליך של הבהרת כתמים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
טיפוח גוף
גופינו הוא מקדשינו. ככל שנשקיע בו זמן ונדאג לטיפוחו, כך נצליח ליהנות ממנו. טיפוח גוף כולל בין השאר טיפולי רגליים, טיפוח העור, טיפוח כפות הידיים ועוד, על ידי מגוון שיטות וטיפולים, כגון: מריחת שמנים, אמבטיות חלב או דבש ועוד.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
טיפול באקנה
טיפול באקנה הוא למעשה טיפול בפצעים שלרוב נוצרים בתקופת גיל ההתבגרות. אקנה ידועה גם בשם העממי, פצעי בגרות או בשם המקצועי, סבוראה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
טיפול פנים
טיפול פנים הוא הליך המקובל היום אצל נשים וגברים כאחד. טיפול פנים בא במטרה לשמר, לתקן ולטפח את עור הפנים על ידי אמצעים שונים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
טיפולי קוסמטיקה
טיפולי קוסמטיקה הם טיפולים שמטרתם לשפץ ולטפח את הקיים בגוף האדם. רוב הנשים מתייחסות לטיפולים אלו כטיפולים שונים בפנים, הכוללים: טיפולי ניקוי, טיפולי סידור גבות, ניקוי עמוק, פילינג, הבהרת כתמים, מתיחת פנים ועוד.