כתבות ומידע בנושא קייטנות

מאת: נגוהה שפרלינג
חופשת הקיץ הממושכת מציבה בפני הורים לילדים אתגר של ממש, כשהם נדרשים לדאוג לילדיהם להשגחה אחראית, לתעסוקה מעניינת, להנאה ולבילויים - כל זאת בעודם רחוקים מהבית וממשיכים בשגרת עבודתם. כיצד, אם כן, יכולים ההורים לבחור את המסגרת המתאימה ביותר? כיצד הם יכולים להיות בטוחים ורגועים, ומהם השיקולים החשובים שיש להביא בחשבון לפני בחירת קייטנה לילדים? על קייטנות לקטנים וגם לגדולים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
למה כדאי להירשם לקייטנה?
ילד הנרשם לקייטנה בימי הקיץ, זוכה לקחת חלק בפעילויות מהנות ומגוונות, הוא נמצא באינטראקציה עם ילדים נוספים בני גילו, וחווה חוויות רבות. צבירת החוויות בקייטנה, והחשיפה של הילדים ללמידה של תחומים חדשים, מביאה את הילדים לשנת הלימודים באנרגיות רעננות.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מדריכים בקייטנות
מדריכים בקייטנות יכולים להיות מדריכים מוסמכים אשר עברו קורס מקדים, או מדריכים אשר לא עברו קורס או הכשרה ספציפית. בבואנו לרשום את ילדינו לאחת מן הקייטנות באזור מגורינו, חשוב לשים לב, כי אנו שולחים אותם לקייטנה עם המדריכים מקצועיים שעברו הכשרה והדרכה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
סוגי קייטנות
קיימים סוגים רבים של קייטנות הנפתחות מדי שנה לקהל היעד. הילדים של העידן הנוכחי, אינם מסתפקים בבריכה העירונית, וברכיבה על סוסים, אלא זקוקים לפעילויות מעט יותר מאתגרות. תחומי העניין של הילדים הגדלים בעידן הטכנולוגי, התרחבו עד מאוד, ועל כן קיימים סוגים רבים של קייטנות.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
קייטנות לילדים
קייטנות לילדים, מאפשרות לילד ליצור אינטראקציה עם ילדים נוספים בני גילו, וליהנות במקביל מפעילויות מגוונות. בשנים האחרונות אנו עדים לקייטנות רבות הנוקטות בפעילויות הקשורות לתחום ספציפי, דוגמת קייטנת הישרדות המכשירה ילדים לשרוד בתנאי שטח, קייטנת שח מט המאפשרת לילדים להתמקצע במשחקי השח וכדומה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
קייטנות לפעוטות
נהוג לחשוב כי אל קייטנות מגיעים מגיל שש ומעלה אך לא כך הדבר. בשנים האחרונות, קייטנות לפעוטות הופכות להיות פופולאריות יותר ויותר. לעיתים, ההורים לפעוטות, נאלצים לעבוד בחודשי הקיץ, לכן, קייטנות לפעוטות עשוי להיות פתרון יעיל עבורם.
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
קייטנות לילדים
קייטנה היא פתרון אידיאלי לימי החופש הארוכים, על כך אין ויכוח. עם זאת, הפיתוי הגדול לפתוח קייטנה, ולנצל את העונה הבוערת כדי להרוויח יפה, מביא לפתיחתן של קייטנות רבות, מכל סוג ובכל דרך. האם כל מי שחשקה נפשו ברווח קל, יכול להפעיל קייטנה? מובן שלא. לפני שאתם בוחרים את הקייטנה הנכונה עבור הילד שלכם, חשוב להקפיד על בדיקה מדוקדקת של הרישיונות, של הבטיחות ושל תכני הקייטנה. כך תבחרו את המסגרת המתאימה עבור היקר לכם מכול
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
סוגי הקייטנות לילידם
קייטנות לילדים מאפשרות לילד ליצור אינטראקציה עם ילדים נוספים בני גילו, וליהנות במקביל מפעילויות מגוונות. בשנים האחרונות נוצר טרנד חדש לקייטנות, והוא קייטנות נושא, שמתמקדות בפעילויות הקשורות לתחום ספציפי דוגמת קייטנת גלישה, קייטנת אנגלית, קייטנת רכיבה ועוד. מה מציעה כל קייטנה, ומה חשוב לבדוק לפני ההרשמה?