כתבות ומידע בנושא רואי חשבון

מאת: נגוהה שפרלינג
בחירת רואה החשבון לעסק
ניהול עסק הוא עניין מורכב לכל הדעות. כל עסק מחייב התייחסות להיבטים שונים, ובעיקר להיבטים פינססיים וליכולתו לשרוד ולשגשג לאורך זמן. בתוך כך, רואה חשבון הוא חוליה חשובה ביותר בניהול העסק, וכשמדובר בבעל מקצוע שאינו מתאים לצרכים, התוצאות עלולות להיות עגומות למדי. כדי לאתר את רואה החשבון האידיאלי עבורכם ועבור העסק שלכם, בקשו המלצות, חשבו על צורכי העסק, קראו את האותיות הקטנות, אל תוותרו על מפגש פרונטאלי ואל תתביישו לשאול שאלות. הדרך להצלחה עוברת דרך רואה החשבון.
 
 
 
מאת: רו"ח אייל גיל
רואה החשבון אייל גיל, מנהל פורום ראיית חשבון, עונה על השאלות הבוערות של החודש
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
רואה חשבון
שירותיו של רואה חשבון הכרחיים לכל עסק, גדול וקטן כאחד; אבל לפני שלוקחים איש מקצוע מיומן שיעשה לנו סדר בניהול הכספי של העסק, חשוב לדעת כמה פרטים בסיסיים. שהרי, אף אחד מאיתנו לא מעוניין להגיע לחקירה אצל רשויות המס
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
בחירת רואה חשבון
רואה חשבון הוא האדם שיבצע את כל הקשור לניהול פיננסים בעסק או בחברה שלכם. רואה חשבון הוא אדם שהוסמך על ידי מועצת רואי החשבון בישראל ומאגד ידע רב בכל הקשור להנהלת חשבונות, מיסים, חשבונאות ועוד.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
הגשת דוחות שנתיים
הגשת דוחות שנתיים היא חובה המוטלת על בעלי העסקים פעם בשנה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
ייעוץ כלכלי לעסקים
ייעוץ כלכלי לעסקים מעניק כלים לבעלי העסק בתחום הכלכלי על כל מרכיביו. ייעוץ כלכלי עסקי מתבצע בכל שלב בו מצוי העסק החל משלב ההקמה או טרם ההקמה (בשלב זה, יסייע הייעוץ לבעל העסק לבנות תוכנית כלכלית עסקית) ועד שלב הרחבת העסק הקיים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שירותי רואה חשבון
רואי חשבון מעניקים שירותים רבים ומגוונים הקשורים לתחום נרחב של ניהול ותכנון פיננסי.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
בדיקת כדאיות כלכלית
בדיקת כדאיות כלכלית, חייב כל אדם לבצע ברגע בו הוא שוקל לרכוש או למכור דבר מה. ככל שנשכיל ללמוד ולבצע בדיקת כדאיות כלכלית, כך היכולות שלנו לשמור על רמת חיים כלכלית רצויה, גדלה.