כתבות ומידע בנושא ניתוחים פלסטיים

מאת: מערכת דפי זהב
רופאים מנתחים פלסטיים
הדרך לשדרוג חיצוני רצופה כוונות טובות ולפעמים גם טעויות גדולות, כך שהחלטה לעבור ניתוח פלסטי צריכה להגיע אחרי מחשבה עמוקה ולהתבצע רק בידי מנתח מקצועי מדרגה עליונה. הנה כל מה שצריך לדעת כדי לבחור את האיש הנכון
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
מתיחת בטן
בטן מדולדלת, כתוצאה מעור עודף לאחר ירידה דרסטית במשקל או לאחר לידה, אינה חוזרת להיות מתוחה כבעבר, גם לא באמצעות ספורט וכושר לחיטוב הגוף. במקרים שבהם העור העודף פוגע בביטחון העצמי, אינו אסתטי ומפריע לשגרת החיים, או במקרים שבהם מעוניינים בבטן שטוחה ומתוחה במיוחד, ללא צלוליט כלל, הפתרון הוא ניתוח מתיחת בטן. איך מתבצע התהליך? מתי מומלץ לשלב גם שאיבת שומן בבטן? ומה חשוב לדעת על סוג ניתוח זה?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
ד"ר טלי פרידמן, מנהלת פורום מתיחת בטן, עונה על 10 השאלות הבוערות של החודש
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
ניתוח הגדלת חזה
ניתוח הגדלת חזה כבר הפך כמעט לעניין שבשגרה. נשים רבות רואות בחזה גדול מעין אביזר אופנתי שחייבים לרכשו כדי לעמוד בצו האופנה, ובוחרות לעבור את הניתוח לאו דווקא מסיבות אסתטיות או רפואיות. אלא שכמו בכל ניתוח, גם כאן יש לא מעט סיכונים שכדאי לתת עליהם את הדעת.
 
 
 
מאת: שרון בן דוד
מספר ניתוחים פלסטיים בפעם אחת
אין אדם שלא היה רוצה לשנות משהו בגוף - אף, חזה קטן/גדול/נפול מדי, שומן שרוצים להיפטר ממנו ועוד. ניתוחים אסתטיים שפעם היו שמורים לבעלי ממון נגישים כיום לכולם, ועם האפשרויות בא התיאבון. כיום, בניתוח פלסטי משולב אפשר לטפל בכמה "בעיות" בו זמנית, ולחזור לעבודה אחרי שבוע וחצי בפנים מתוחות ועם בטן שטוחה.
 
 
 
מאת: יובל ניסני
ניתוחים פלסטיים
ניתוח פלסטי כבר הפך לעניין שבשגרה ואינו נושא שנוי במחלוקת כבימים עברו. כיום, כל מי שמעוניין לשפר מעט את המראה החיצוני בחלק מסוים של הגוף, יכול להתרשם בקלות כיצד תיראה התוצאה, ולבחור את הניתוח המתאים ביותר עבורו. אז מהם הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר, ומה הם טומנים בחובם?
 
 
 
מאת: ד"ר רוני מוסקונה
ניתוחים פלסטיים
בעשורים האחרונים ישנו גידול הצובר תאוצה בהתמדה בגודלה של תעשיית היופי והקוסמטיקה במדינות המערב. עוד ועוד מרפאות אסתטיות, עוד ועוד מנתחים פלסטיים ועוד ועוד טיפולים. גם בישראל תעשיית היופי והאסתטיקה משגשגת. ד"ר רוני מוסקונה, מנתח פלסטי בכיר, מוביל ורב ניסיון שופך אור על המגמות החדשות בתעשיית היופי בישראל.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
ניתוח אף
האף הוא איבר שיש לו השפעה אבסולוטית על המראה, ולכן ניתוח אף הוא אחד הניתוחים הנפוצים והמבוקשים ביותר. גם העובדה שמדובר בניתוח שנחשב קל ופשוט יחסית, הופכת את קבלת ההחלטה למהירה וקלה הרבה יותר. יחד עם זאת, כדאי להכיר את כל ההיבטים הקשורים בניתוח אף.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
שאיבת שומן והתדלדלות העור
רבים מבעלי המשקל העודף באופן חריג, חולמים על ניתוח שיעלים מגופם כבמטה קסם את השומנים המיותרים, ויותיר אותם עם גזרה דקה ונאה, אלא שגם כאשר הניתוח הוא אכן האופצייה המתאימה, חשוב להכיר את כל ההיבטים הקשורים לתהליך הניתוח ולתוצאותיו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
הכירורג הפלסטי ד"ר יצחק רמון, מנהל פורום כירורגיה פלסטית, עונה על השאלות הבוערות של החודש.