כתבות ומידע בנושא סוכני ביטוח

מאת: ליאור פרג'
סוכן ביטוח
בין אם המדובר ברכישת ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח משכנתא, ביטוח חיים או כל סוג אחר של ביטוח, ברור לכם שהצעד הראשון, ואולי גם החשוב מכולם, הוא מציאת סוכן ביטוח מקצועי, שיציע לכם את הפוליסות הספציפיות המתאימות לכם, וילווה אתכם לכל אורך הדרך. אז מהם הפרמטרים המרכזיים בעבודתו של סוכן ביטוח שבהם צריך להתחשב? איך מבצעים בחירה מושכלת של סוכן ביטוח, וכיצד אפשר לחסוך כספים בבחירת הביטוח? ללכת על בטוח.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
בחירת סוכנות ביטוח
בישראל ניתן למצוא מספר רב של סוכנויות ביטוח הפרוסות בכל חלקי הארץ. סוכנויות ביטוח הן למעשה שלוחה של חברות הביטוח הגדולות של ישראל. חלק מהסוכנויות משווקות ביטוחים של חברת ביטוח אחת ואילו השאר משווקות ביטוחים של כמה חברות.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
ביטוח חובה
ביטוח חובה מוכר לרובנו בשם 'ביטוח חובה לרכב'. ביטוח חובה מוגדר מבחינה חוקית כביטוח שחובה לכל אדם שברשותו רכב.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
ביטוח חיים
ביטוח חיים הוא ביטוח אשר מעניק סכום כסף במקרה של מוות או אובדן היכולת לעבוד ולהתפרנס. במקרים אלו דואגת חברת הביטוח בה רכשתם פוליסה, להעביר לכם או למוטבים שלכם סכום כסף, בהתאם למה שסוכם בפוליסת ביטוח חיים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
ביטוח משכנתא
אם רכשתם לעצמכם דירה חדשה ולקחתם עבורה משכנתא, הרי שזה הזמן להבין את מכלול הביטוחים שאנו רוכשים לעצמנו כחלק אינטגראלי מן המשכנתא.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חברות ביטוח
בישראל קיימות חברות ביטוח רבות. מטרתן של חברות הביטוח היא לבטח את הלקוחות שלהן באמצעות סוכני ביטוח שפזורים בכל רחבי הארץ או בצורה ישירה על ידי הטלפון או באמצעות האינטרנט וזאת ללא הצורך בסוכני ביטוח.