מחירון פרגולות של zap דפי זהב, מציג לכם את טווח המחירים המקובל בשוק לפרגולות. המחירון נבדק ואומת בסקר שוק מקיף בקרב בעלי מקצוע מובילים בתחום. במחירון תוכלו להתרשם ממחיר פרגולה מעץ, מחיר פרגולות אלומניום ומחיר סנטף לפרגולה. במחירון תוכלו גם להתרשם גם ממחירי דקים כגון מחיר דק אורן, מחיר דק סינטטי או מחיר דק איפאה טבקו.

פרגולות

פרגולות אלומיניום

קירוי פרגולות

תחזוקה והתקנת פרגולות

דקים

התקנת דקים

האם המחירון עזר לך?
 

מי יודע כמה עולה פרגולה? מדובר בתחום שכולל כל כך הרבה מוצרים ואפשרויות, שלפעמים קשה מאוד להעריך כמה יעלה כל 'הסיפור' הזה עבורכם. מחירון ZAP דפי זהב יאפשר לכם לעשות סדר בעניינים, ולהבין כמה נהוג וראוי לדרוש על עבודות מהסוג הזה, בהתאם לסוג החומר שממנו מורכבת הפרגולה, הגודל שלה ועוד. אחרי שתבדקו את הנתונים במחירון שלנו, תבינו בצורה הברורה ביותר כמה תעלה העבודה שתזמינו, ואפילו תוכלו להתמקח על המחיר אם יהיה גבוה משמעותית מהכתוב כאן.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים עולם הסוככים והפרגולות
  עולם הסוככים והפרגולות
  חווית הקניה היתה מעולה, הוסבר לי על המוצרים שיש להם ושמתאימים למרפסת שלי. בחרתי בפרגולת אלומיניום , המצור הגיע בזמן הורכב תוך כמה שעות בעבודה נקיה ואסטית דבר שהיה חשוב לי מאוד. היחס לאורך כל התהליך היה אישי ביותר,צלצלתי כמה פעמים כדי להתיעץ ותמיד קיבלתי תשובה טובה . המחיר שקבלתי מצויין וזה כמובן לאחר שבצעתי סקר שוק בנושא. בקיצור מרוצה מאוד!
 • 5 כוכבים עידו idoor
  עידו idoor
  מתמחים בגדרות פרגולות והצללות אלופים עשיתי אצלם קליל רף במחיר טוב יחסית לשוק יצא פצצה
 • 5 כוכבים מאיר שי- הכי כדאי
  מאיר שי- הכי כדאי
  היעוץ וההכוונה שקיבלו משי שהגעתי אליו דרך דפי זהב, היה מעבר למצופה מבעלי המקצוע שקיימים היום, שמח שזו הייתה הבחירה שלי.
 • 5 כוכבים גל ירוק
  גל ירוק
  זיו בחור מאוד נחמד אשר הסביר את העבודה וגם ביצע אותה בצורה טובה ונקייה והמחיר היה טוב.
 • 5 כוכבים Good Wood עבודות בעץ מלא
  Good Wood עבודות בעץ מלא
  התקשרתי לאדי ערב לפני הבודה רק בשביל לברר פרטים על מה שאני מבקש, ובוקר אחרי בשעה שמונה הוא כבר היה אצלי על מנת לראות במו עיניו את העבודה הנדרשת(בניגוד לחלק מבתי עסק שעובדים על תמונות בןואטסאפ). באותו יום כבר התחיל את העבודה, סיפק עבודה מקצועית ביותר, ענה לכל בעיה שצצה וטיפל בהכל על הצד הכי טוב שיש ובמחיר הוגן וזול ביותר מהאופציות שבדקתי. עשה כל מה שביקשתיממנו והרבה מעבר, היה יכול לעגל פינות בגלל חוסר הבנתי בנושא אך בחר להסביר לי הכל ולטפל בכל בעיה שצצה והכל במסגרת המחיר שנקבע מראש וללא הפתעות. איש נהדר, נחמד וממליץ בחום לכל מי שמחפש בעל מקצוע בתחום
חזור מעלה