מחירון פרגולות של zap דפי זהב, מציג לכם את טווח המחירים המקובל בשוק לפרגולות. המחירון נבדק ואומת בסקר שוק מקיף בקרב בעלי מקצוע מובילים בתחום. במחירון תוכלו להתרשם ממחיר פרגולה מעץ, מחיר פרגולות אלומניום ומחיר סנטף לפרגולה. במחירון תוכלו גם להתרשם גם ממחירי דקים כגון מחיר דק אורן, מחיר דק סינטטי או מחיר דק איפאה טבקו.

פרגולות

פרגולות אלומיניום

קירוי פרגולות

תחזוקה והתקנת פרגולות

דקים

התקנת דקים

האם המחירון עזר לך?
 

מי יודע כמה עולה פרגולה? מדובר בתחום שכולל כל כך הרבה מוצרים ואפשרויות, שלפעמים קשה מאוד להעריך כמה יעלה כל 'הסיפור' הזה עבורכם. מחירון ZAP דפי זהב יאפשר לכם לעשות סדר בעניינים, ולהבין כמה נהוג וראוי לדרוש על עבודות מהסוג הזה, בהתאם לסוג החומר שממנו מורכבת הפרגולה, הגודל שלה ועוד. אחרי שתבדקו את הנתונים במחירון שלנו, תבינו בצורה הברורה ביותר כמה תעלה העבודה שתזמינו, ואפילו תוכלו להתמקח על המחיר אם יהיה גבוה משמעותית מהכתוב כאן.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים עולם הפרגולות
  עולם הפרגולות
  הגעתי לעולם הפרגולות דרך האינטרנט קבעתי עם משה נפגשנו אמרתי למשה מה אני רוצה קבענו מחיר שילמתי מקדמה קטנה אחרי כעשרה ימים משה מתקשר ושואל אותי אם הוא יכל להגיע להתקנה אני שואל אם הוא לא מתבלבל אמרתה 30 ימי עסקים לא ? נכון אתה מוכן מחר ? כן עניתי למחורת ב09:30 הגיע משה והצוות שלו עבדו כ4 שעות וסיימו את הפרגולה של 32 מטר עבודה באיכות גבוה הצוות יחד עם משה עבדו במקצוענות ובדיוק רב אני מזמן לא נתקלתי עם אנשי מקצוע ברמה כזו , תודה רבה למשה והצוות המקסים שעבד אצלי בבית
 • 4.8 כוכבים מולטי דק
  מולטי דק
  יש שני דברים חשובים מאוד בכל נושא בנייה שחוויתי פעמיים בעצמי כשבנינו את בתינו. האחד זה מקצועיות המבצע והשני זה אישיותו של המבצע. במקרה של מוטי, המנהל והמבצע של מולטידק אנחנו קיבלנו הצטיינות בשני הנושאים. העבודה מקצועית ביותר, מרמת היעוץ לגבי האפשרויות השונות ועד כמובן לביצוע עצמו. כמוכן אין נסיון כלל "לדחוף" מה שלא רוצים וכלל אין הרגשת שוק מכירתי. מבחינת האדם יש רק לומר שזה נהדר לפגוש אדם אמין ביותר ונעים הליכות. מיותר על כן לומר שגם מגיע בזמן ומבצע את העבודה בצורה בדיוק כפי שהובטח. מומלץ מאוד וכשאצטרך עבודות נוספות יש לי כתובת ברורה.
 • 4.8 כוכבים פרגולות בית חם
  פרגולות בית חם
  איש יקר מקצוען אמיתי!!!! ביצע לי עבודה פרטית (פרגולת אלומיניום) ועבודות נוספות (פרגולות עץ ואלומיניום, דקים מעץ ועוד) שהפנתי לקוחות שלי אליו כאדריכל. ביצע את כולן תוך כדי מקצועיות ועמידה בזמנים וללא תקלות. והעיקר... בעל מקצוע אמין ונחמד!!!!
 • 5 כוכבים יוסי עץ ארז
  יוסי עץ ארז
  מקצועיים איכותיים מעל כל ביקורת שיחקתם אותה לא ידעתי שיש אנשי מקצוע כמוכם בזכות העבודה שלכם הצלחתי למכור את הבית מעל למחיר שרציתי תודה רבה תצליחו יש לכם ידיי זהב באמת...!
 • 4.8 כוכבים חלום מעץ פרוייקטים
  חלום מעץ פרוייקטים
  חברה צעירים עם ידע נרחב עשו לי עבודה יפייפיה ממליץ בחום!!
חזור מעלה