מחפשים את הסמארטפון המתאים לכם? במחירון מכירה ותיקון סמארטפונים של "zap דפי זהב" שנערך בשיתוף עם "zap השוואת מחירים" תוכלו למצוא את טווח המחירים המקובל בשוק למגוון סוגים של טלפונים ניידים, טאבלטים ותיקון מכשירים ניידים. במחירון תוכלו לראות מחירים של אייפונים כמו: מחיר אייפון 5s, מחיר אייפון 6, מחיר אייפון 7, מחיר אייפון 6s ועוד. בנוסף, תוכלו להתרשם ממחירים של מכשירי סמסונג כמו: מחיר סמסונג גלקסי 7s, מחיר סמסונג גלקסי 7j, מחיר סמסונג גלקסי 6 ועוד. כמו - כן במחירון ניתן למצוא מחירים של מכשירי אל ג'י כמו: אל ג'י 5, שיאומי, וואווי, מייזו ועוד. במחירון תוכלו לראות גם מחירים של תיקוני מכשירים ניידים כמו: מחיר תיקון מסיך אייפון 6, מחיר החלפת סוללה לאייפון 6, מחיר החלפת מסך אייפון 7, מחיר החלפת סוללה לאייפון 5s, מחיר תיקון מסך נקסוס ועוד.

אייפון

סמסונג גלקסי

אל ג'י

שיאומי

וואווי

נוקייה

מייזו

טאבלטים

תיקון אייפון 6

תיקון אייפון 5

תיקון אייפון 4

תיקון lg g4

תיקון lg g3

תיקון lg g2

תיקון גלקסי 6s

תיקון גלקסי 5s

תיקון גלקסי 4s

תיקון גלקסי 3

תיקון גלקסי 2s

תיקון גלקסי נוט

תיקון נקסוס 5

תיקון נקסוס 4

תיקון טלפונים ישנים

תיקון אייפד

תיקון טאבלט סמסונג

האם המחירון עזר לך?
 

אם הטלפון שלכם נהרס עד שאי אפשר לתקנו, או אם אתם פשוט רוצים להתחדש במכשיר חדיש ומשוכלל יותר, מחירון הטלפונים הסלולאריים של ZAP דפי זהב עומד לרשותכם. בעזרת המחירון תוכלו להבין מה הם המחירים הרווחים בשוק (כל חברה מתמחרת לרוב את מכשיריה על פי טווח מחירים שנקבע מראש על ידה) ואיזה טלפון יתאים לכם יותר מבחינה תקציבית. אחר כך, כל שנותר לכם הוא ללמוד על ביצועי המכשירים השונים ולהחליט איזה מהם יהיה הטוב ביותר עבורכם.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים לאון מובייל
  לאון מובייל
  הגעתי ללאון מובייל בהמלצתו של חבר לתיקון מסך הגלגסי קיבלתי שירות ויחס מעולה ובגדול יצאתי מרוצה ממליץ מאודדדדד
 • 5 כוכבים mobile shop
  mobile shop
  הגעתי לסניף עם תקלה במכדיר בן 3 שנים לא רצו שארכוש חדש תיקנו אץ הצכשיר במחיר סביר לאחר כחודש הרגשתי שהמכשיר לא ממש תקין חזרתי רכשתי מכשיר קיבלתי הנחה עבור המכשיר החדש כנגד עחות התיקון הקודמת הועבר כל התוכן מהמכשיר הישן בנוסף אוזניית בלוטוס מצוינת שהותאמה במיוחד עבורי מרוצה וממליצה ליאת אלון
 • 4.6 כוכבים י.יש תקשורת
  י.יש תקשורת
  מקום נפלא ויחס אישי וחם ללקוח, אני רוכשת מכשירים לטלפונים. וגם ישנה עמדה לקבלת דברי דואר ממליצה באהבה
 • 5 כוכבים קליק מובייל
  קליק מובייל
  הגעתי למעבדה בשביל לתקן את המסך של הפלאפון שלי התרשמתי שירות מעולה , יחס נהדר ,ומחיר ללא תחרות . התיקון נעשה בזמן מהיר ובאיכות גבוהה.
 • 5 כוכבים לאב יו - LAB U
  לאב יו - LAB U
  שירות מקצועי , אמין ושקוף.........................
חזור מעלה