• ברנבוים מוטי- המכון לאיכות הבנייה

  מעוניינים לבצע בדק בית , יעוץ איטום כולל פיקוח צמוד, פיקוח על תמ"א 38-
  המכון לאיכות הבנייה, בניהולו של מוטי ברנבוים, עומד לשרותכם מאז שנת 1982. מטרת העל של המכון היא למנוע ליקויי בנייה בזמן אמת, בעת היווצרותם הראשונית, כאשר לצד זה מכינים אנשיו מפרטי ביצוע, מפקחים על היבטים שונים בתהליך ומספקים חוות דעת מומחים הקבילות בבתי המשפט השונים. בנוסף לאלה, מעניק המכון את השירות החיוני של עריכת חוות דעת עבור רכישת נכסים מיד שנייה, בין השאר באמצעות בדיקות לאיתור ליקויים וכשלים הנמצאים בהם. מוטי ברנבוים, העומד בראש החברה, הוא קבלן רשום בעל ניסיון של עשרות שנים, אדריכל ומנהל פרוייקטים מהשורה הראשונה בישראל.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • מרגלית 27, חיפה

 • סטיבן דרוקר ניהול בניה

  סטיבן דרוקר עוסק בניהול פרויקטים מתחום הבנייה, בדגש על בנייני מגורים,
  באזור ירושלים. הוא מעניק ייעוץ מקצועי והכוונה ומלווה את הנוגעים בדבר משלב התכנון ועד לשלב מסירת המפתח. שירותיו של סטיבן מתאימים לכל מי שבונה בית חדש מהיסוד, משפץ, מרחיב את המבנה או מוציא לפועל פרויקט מסוג תמ"א 38. הוא ישמח לעמוד לרשותכם - צרו קשר עם משרדו לתיאום פגישת ייעוץ ראשונה.

  קופון
 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  לוי 14, ירושלים

 • ברנזון ניהול פרויקטים

  חברת ברנזון ניהול פרויקטים, ממוקמת בצפון הארץ באזור הגליל והיא מתמחה
  בניהול פרויקטים בבנייה מכל הסוגים, הן במגזר הפרטי והן במסחרי. בעל החברה, נועם ברנזון, הוא בעל ניסיון של 10 שנים בתחום התשתיות והבטון, בוגר הטכניון ובעל הסמכה לניהול פרויקטים. בחברת ברנזון ניהול פרויקטים, מלווים את הלקוח מתחילה ועד סוף הפרויקט. הפרויקטים בהם מתמחה ברנזון ניהול פרויקטים תוך מתן כלים ארגוניים חיוניים הם: ארגונים ממשלתיים כגון משרד הביטחון, תשתיות , תכנון וניהול פרויקטים בתעשייה ובמגזר הפרטי. ברנזון ניהול פרויקטים, שומרת לעצמה את המטרה הנעלה של התמקדות צרכי הלקוח, תוך מתן שירות יעיל מהיר ואיכותי, תוך שמירה על מקצועיות בלתי מתפשרת. השלבים העיקריים בניהול הפרויקט מבית ברנזון ניהול פרויקטים התכנון האיכותי של כל שלבי הפרויקט, הם המרכיבים העיקריים של ברנזון ניהול פרויקטים. החברה מתכננת את לוח הזמנים, הניסיון והידע הרב בשילוב עם בעלי המקצוע הרבים המעורבים בפרויקט מוביל לתוצרי ביצוע מעולים ויעילים יותר. כל שלב של הפרויקט, יעודכן באמצעות דו"ח שיוגש ללקוחות. היכולות הגבוהות של החברה מקנות לה לבצע פרויקטים מורכבים באמצעות מהנדסים וקבלנים מובחרים, כגון שיקום מבנים תעשייתיים לאחר שריפה, שימור מבנים עתיקים ואת כל סוגי הפרויקטים הקיימים בשוק. מנהל החברה, נועם ברנזון, ישמח לענות ולייעץ לכם בכל נושא הקשור לניהול פרויקטים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • איילת השחר

 • דויד סיון - ייעוץ, ניהול ופיקוח

  חברת דויד סיון - ייעוץ, ניהול ופיקוח מציעה ללקוחותיה שלל שירותים בעולם
  הבנייה והשיפוצים. בין השירותים הללו מספקים אנשי החברה שירותי ליווי, ניהול ופיקוח על פרויקטים בתחום הבנייה. שירותים אלו כוללים ניהול תקציב וקביעת מחירים, עריכת מכרזים מול הקבלנים השונים, תיאום בין כל אנשי המקצוע הפועלים בשטח, ניהול הפרויקט באמצעים ממוחשבים וליווי של העבודות מתחילתן ועד סופן. בראש החברה עומד דויד סיון, אשר מחזיק בניסיון של עשרות שנים בתחום זה, ובעברו שימש כמנהל פרויקטים בחברות בנייה מהגדולות ביותר בשוק.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • שרה אמנו 105, מודיעין-מכבים-רעות

מידע על פיתוח, ליווי וניהול פרויקטים

חזור מעלה