• פרופ' דוד ורון

  פרופ' דוד ורון

  פרופסור דוד ורון הוא המטולוג בעל שם בינלאומי, המשמש רופא בכיר ויועץ
  קרישה במחלקת המטולוגיה במרכז הרפואי איכילוב ומקבל מטופלים בקליניקות בתל אביב, ירושלים ורחובות. פרופסור דוד ורון מתמחה בקרישת דם ובנושאים המטולוגיים קשורים: הפרעות בטסיות הורידים, קרישת יתר עורקית, תסחיף ריאתי, טיפולים נוגדי קרישה או טסיות ועוד. פרופסור דוד ורון מחזיק בתואר של פרופסור להמטולוגיה מטעם בית הספר לרפואה של הדסה והאוניברסיטה העברית, עוסק במחקר בתחום ומרצה תדירות בכנסים בישראל ומחוצה לה. בין התפקידים שמילא במהלך השנים ניתן למנות מזכיר כנס איגוד הקרישה הבינלאומי, סגן נשיא כנס ההמופיליה הבינלאומי, מייסדה והנשיא הראשון של החברה הישראלית לקרישת דם, מייסד ומנהל יחידת הקרישה בהדסה עין כרם ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ויצמן 14, תל אביב

 • פרופ' מאזן אליאס

  פרופ' מאזן אליאס

  פרופסור מאזן אליאס הוא המטולוג שפועל בתחום מזה כשלושה עשורים. פרופסור
  מאזן הינו מנהל מחלקת פנימית ג' במרכז הרפואי העמק ומקבל מטופלים באופן פרטי בקליניקה שלו בנצרת. בין השירותים שהוא מספק ניתן למנות אבחון, טיפול ומתן ייעוץ במחלות של תאי הדם, לרבות סוגים שונים של אנמיה, בעיות קרישה (התמחות מיוחדת שלו היא בנשים שעברו הפלות חוזרות בעקבות קרישת דם), נטייה לדימומים, קרישת יתר ועוד. היחס הניתן במרפאה הוא אישי, החל מהייעוץ הראשוני ועד להשלמת הטיפולים. חברי חלק מקופות החולים ומחברות הביטוח זכאים למחיר מסובסד בעת פנייתם לקליניקה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הגליל 86, נצרת

 • ד"ר מודי משגב

  ד"ר מודי משגב

  מומחה להמטולוגיה וקרישת דם

  ד"ר משגב מודי הינו המטולוג מומחה
  בתחום קרישת הדם. משמש כיום רופא בכיר במרכז לקרישת הדם בבית החולים תל השומר וממלא מקום מנהל בנק הדם. בקליניקה מעניק ד"ר משגב יעוץ הכוונה וטיפול בבעיות ומחלות שפירות של מערכת הדם. מחלות קרישת הדם (Thrombosis) פקקת (טרומבוזיס) של מערכת הורידים וכל ידם הבריאות פקקת (טרומבוזיס) של העורקים תסמונת הנוגדנים האנטי-פוספוליפידים (Anti-phospholipid Syndrome-APS) גנטיקה של מחלות קרישה תרופות נוגדות קרישה אבחון וטיפול בבעיות קרישה בהריון מומחה במחלות דמם מולדות ונרכשות (Bleeding Disorder) חסרים מולדים או נרכשים של חלבוני קרישת הדם (Hemophilia) מצבי דמם הקשורים בטסיות הדם (טרומבוציטים) ייעוץ המטולוגי לפני ניתוחים בסיכון אבחון וטיפול בהפרעות בטסיות הדם פגיעה מולדת או נרכשת בתפקוד הטסיות ירידה במספר טסיות הדם (Thrombocytopenia) טרומבוציטופניה חיסונית (Immune Thrombocytopenia) ד"ר משגב הינו בוגר בית הספר לרפואה של הטכניון, פעיל בהדרכת סטודנטים ומרצה באוניברסיטה בתחום התמחותו. התמחות ברפואה פנימית והמטולוגיה במרכז הרפואי ע"ש סוראסקי (איכילוב) התמחות קלינית במכון לקרישת הדם והמרכז הארצי להמופיליה (מרכז רפואי - שיבא).

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ירמיהו 37, תל אביב

 • ד"ר נוימן יורם-המטולוג ילדים

  ד"ר נוימן יורם-המטולוג ילדים

  ד"ר יורם נוימן הוא המטולוג ילדים מומחה המעניק טיפול מסור ומקצועי לילדים
  במרפאתו הפרטית שבהרצליה פיתוח. כבר יותר מ-35 שנה שהוא עוסק במגוון רחב של תחומים מעולם רפואת הילדים, כגון: אבחון מחלות ילדים והתאמת טיפול, ייעוץ תזונתי ומתן שירותי טיפת חלב במרפאה עצמה (כולל חיסונים ומעקבי התפתחות בילדים בשילוב הומאופתיה). כמו כן, ד"ר נוימן הוא מומחה להמטולוגיה במבוגרים ולהמטו-אונקולוגיה בילדים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • שלמה המלך 54, הרצליה

 • ד"ר אוולין שבד

  ד"ר אוולין שבד

  מחפשים המטולוג מהשורה הראשונה? ד''ר אוולין שבד עונה על ההגדרה הזו
  בדיוק. המדובר הוא ברופאה המטו-אונקולוגית בעלת ניסיון של יותר משלושה עשורים בתחום, המטפלת בשלל נושאים בתחומי המטולוגיה, המוגלובינופתיות, מחלות ממאירות ועוד. היא מנהלת את בנק הדם בבית החולים כרמל בחיפה, אחראית על מחלקת המטולוגיה ילדים ומשמשת רופאה בכירה במחלקה ההמטו-אונקולוגית למבוגרים. השירותים שלה ניתנים עבור מבוגרים וילדים גם יחד, כאשר בכל המקרים הדגש הוא על שירות אדיב, אנושי ומקצועי. ד''ר אוולין שבד היא בוגרת לימודי רפואה באוניברסיטת CHU. היא עברה התמחויות מגוונות בתחום, השתתפה בכנסים בינלאומיים מקצועיים, כתבה מאמרים אקדמיים מגוונים ועוסקת בהדרכת ולימוד סטודנטים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דוכיפת 5, חיפה

 • פרופ' ברנר בנימין

  פרופ' ברנר בנימין

  פרופ' ברנר בנימין מכהן כמנהל המערך ההמטולוגי וכמנהל מרכז המחקר
  ההמטולוגי בקריה הרפואית רמב"ם, חיפה. הפרופסור הינו בוגר בית הספר לרפואה של הטכניון בשנת 1980 ומאחוריו פעילות מחקרית נרחבת הכוללת מחקר בסיסי, מחקר יישומי ומחקר קליני בתחום קרישת הדם, תחום בו נחשב הפרופסור למוביל דעה בישראל ומחוצה לה. פרופסור ברנר מונה למנהלה הראשון של היחידה לקרישת הדם במרכז רפואי רמב"ם בשנת 1994 ובשנת 2011 מונה למנהל המערך ההמטולוגי שבמרכז הרפואי רמב"ם. בשנת 2014 נתמנה למנהל האגף הפנימי במרכז הרפואי ולאחרונה אף מונה למנהל מרכז המחקר ההמטולוגי אשר נוסד במסגרת מכון המחקר של המרכז הרפואי רמב"ם.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  מרכוס דוד 13, חיפה

 • פרופ' נפרסטק אלה

  פרופ' נפרסטק אלה

  פרופ' נפרסטק אלה היא רופאה המטלוגית שמעניקה ייעוץ וחוות דעת בתחום. היא
  חתומה על הקמת את המערך ההימטולוגי והיחידה להשתלת מח-עצם במרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי (איכילוב), ואף ניהלה אותו בעבר. פרופ' נפרסטק מטפלת ועוסקת בעיקר בכל הנוגע למחלות המטו-אונקולוגיות (כולל לימפומה ומחלת הודג'קין, מיאלומה נפוצה ולויקמיה חריפה) והשתלת מח-עצם ותאי אב (השתלה עצמית ,והשתלה מתורם). בוגרת ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית, ועברה התמחות בבית החולים האוניברסיטאי הדסה ירושלים. כמו כן היא עברה השתלמות בחקר תאי אב, לוקמיה והשתלות מח עצם בארה"ב. פרופ' נפרסטק חברה בארגונים ובאיגודים מקצועיים בארץ ובחו"ל. היא עובדת בהסדר עם קופ"ח מכבי וכל חברות הביטוח.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ויצמן 14, תל אביב

מידע על רופאים המטולוגים

חזור מעלה