המחירים במחירון הינם לדגמים בסיסיים של מוצרים, אלא אם נכתב אחרת. במחירון ציוד קמפינג של "zap דפי זהב" מרוכזים בפניכם מגוון רחב של מוצרים לטיולים ומחנאות. במחירון תוכלו לראות מחירים של מוצרים ללינה בשטח כמו: מחיר אוהל זוגי, מחיר שק שינה, מחיר ערסל, מחיר מזרן מתנפח זוגי, מחיר מיטת שדה ועוד. בנוסף תוכלו לראות מחירים של מוצרים לבישול בשטח כמו: מחיר גזיה, מחיר תרמוס, מחיר צידנית, מחיר כירת בשיול ניידת ועוד. כמו - כן תוכלו לראות מחירים של ביגוד לשטח כמו: מחיר חולצה תרמית, מחיר סנדלי שורש, מחיר נעלי הרים ועוד. בנוסף תוכלו לראות מחירים של מוצרים משלימים לטיולים כמו: מחיר מצפן, מחיר פנס, מחיר מקל הליכה לטיולים, מחיר ערכת עזרה ראשונה ועוד מגוון רחב של מוצרים שונים שיעזרו לכם לארגן את הטיול הבא שלכם.

אוהלים לקמפינג

לינה בשטח

מזרנים לקמפינג

מחצלות

ערסלים

תיקי טיולים

שולחנות וכסאות מתקפלים

בישול בשטח

משקפות

מצפנים

פנסים

אולרים

מקלות הליכה לטיולים

ביגוד לטיולים

ציוד עזר לשטח

מוצרים נגד יתושים

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים מסלול אשקלון
  מסלול אשקלון
  מבחר מצוין בכל תקציב לציוד לטיולים וביגוד תרמי. קניתי שם ביגוד תרמי מעולה ששרת אותי בצורה מצוינת בלפלנד הקפואה!! ובנוסף קיבלתי את הביגוד עד הבית עם שליח שהמתין לי עד שמדדתי את הבגדים ובחרתי את הגודל המתאים!! פשוט מקסימים!
 • 3.2 כוכבים מרכז למטייל
  מרכז למטייל
  כמו כל עם ישראל הגענו לסניף למטייל לצורך הנפקת רישיון נהיגה לחו"ל. התהליך מאוד יעיל וזול, אבל שאר המוצרים בחנות די יקרים בדרך כלל. ראינו מבצע על מזוודות וקנינו שתי מזוודות המתאימות לעלייה למטוס. אם יהיו מחירים יותר טובים נקנה עוד. כרגע הסתפקנו בזה.
 • 4.8 כוכבים טרנקילו
  טרנקילו
  אומנם לקח קצת יותר זמן ממה שציפיתי אבל היה שווה כל דקה. מוצר יחס ושרות מעולים!!!
 • 4.4 כוכבים מרכז למטייל עודפים
  מרכז למטייל עודפים
  במרכז הקונגרסים בחיפה יש סניף של למטייל. הוא נחשב לסניף עודפים. בחנות מגוון רחב מאוד לשל ציוד שמתאים לטיילים וגם לחיילים. קניתי 5 שקיות חימום עבור ביתי החיילת, במחיר מצוין. (בחורף השקיות היו ממש ליד הקופה.) הצוות בחנות מקצועני ותמיד מוכן לעזור.
 • 5 כוכבים מרכז למטייל
  מרכז למטייל
  הגענו לחנות במודיעין בישפרו סנטר על מנת לרכוש מקלות הליכה. היינו מצוידים מראש במידע לגבי אפשרויות, יתרונות וחסרונות. קבלנו שירות והסברים מבחור מקסים בשם גלעד. השירות היה ללא דופי, ענייני, תוך הסברים על יתרונות וחסרונות. זאת בניגוד לחנות דומה הנמצאת בקניון עזריאלי - שם היה בדיוק הפוך ולכן הדרתי רגליי משם. הדאגה לשירות ללקוח באה לידי ביטוי במישורים נוספים... הן בקופה ולמרות שהחנות הייתה עמוסה בקונים, היו מספיק אנשי מכירות שטיפלו בלקוחות כך שלא ניכר לחץ והחנות הייתה מסודרת. זוהי רכישה שנייה שלי בחנות זו בשבוע האחרון - ממליץ בכל פה. יש לציין כי גם כאשר התקשרתי טלפונית לברר על המוצר - נעניתי באדיבות ובאופן ענייני.
חזור מעלה