התקלקל לכם המייבש? זקוקים לתיקון מכונת הכביסה? לא יודעים אם ישתלם לכם לקנות מכונות כביסה או מייבש כביסה במקום לתקנם? מחירון שירות תיקון ומכירת מכונות כביסה ומייבשים של "zap דפי זהב" יעזור לכם להחליט מה כדאי. במחירון, ריכזנו עבורכם מחירים של מגוון תיקונים נפוצים במכונות כביסה ומייבשי כביסה, כגון: התקנת מכונת כביסה או מייבש כביסה, החלפת גוף חימום למייבש כביסה או למכונת כביסה, החלפת טיימר בלוח פיקוד דיגיטלי, החלפת דלת וצירים, תיקון או החלפת מנוע, החלפת חיישני בקרה ותרמוסטט במייבש, ועוד תיקונים והחלפות מסוגים שונים. בנוסף, אם תחליטו לקנות מכונת כביסה חדשה או מייבש כביסה חדש, במחירון מופיעים מחירי מכונות כביסה ומחירי מייבשי כביסה אשר יעזרו לכם להחליט אם לקנות או לתקן את מכונת הכביסה או את מייבש הכביסה.

תיקון מכונות כביסה

מכונות כביסה

מכונות כביסה פתח עליון

תיקון מייבשי כביסה

מייבשי כביסה

מייבשי כביסה קונדנסור

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים איתן מלצר הטכנאי שלכם
  איתן מלצר הטכנאי שלכם
  איתן טיפל בתקלה במכונת כביסה בצורה מעולה, אדיבה מקצועית ופתר את התקלה לשביעות רצוני לאחר הסבר סבלני על התקלה. גבה תעריף ביקור בלבד שכן לא היה צורך להחליף אף חלק, בלי ניסיון "לערבב" אותי. הרבה זמן לא נתקלתי באיש מקצוע כזה
 • 4.8 כוכבים טכנו פיקס נ. בן חמו טכנאי
  טכנו פיקס נ. בן חמו טכנאי
  השרות היה טוב. איש נחמד מקצועי זול מאוד ואמין....
 • 4.8 כוכבים מכניקור
  מכניקור
  הגיע תוך כמה שעות. טיפל בבעיה. לא היו לדיירים כסף כדי לשלם לו. עזב בלי תשלום. התקשרתי אח"כ כדי לשלם לו. היה מאוד נחמד.
 • 5 כוכבים פבלו שירות תיקונים
  פבלו שירות תיקונים
  המקרר שלי התחיל לקצר. התקשרתי לפבלו דרך זאפ והסברתי לו את הבעיה.. עוד בטלפון הוא עלה על הבעיה ואמר שזה קשור לחשמלאי ולא לטכנאי מקררים. התעקשתי שבכל זאת הוא יגיע לבדוק את המקרר והוא היה אצלי תוך חצי שעה ואכן הוא צדק הבעיה הייתה של חשמל. הוא לא היה מוכן לגבות כסף על ביקור שזה דבר לא מובן מאליו בכלל. ממליצה עליו בחום. אדיב, מקצועי ואמין!
 • 5 כוכבים יוסי הטכנאי שלך
  יוסי הטכנאי שלך
  שירות אדיב ומקצועי מאד ועוד ביום שישי! ממליצה בחום לכל אישה עם בעייה במכונת כביסה.
חזור מעלה