התקלקל לכם המייבש? זקוקים לתיקון מכונת הכביסה? לא יודעים אם ישתלם לכם לקנות מכונות כביסה או מייבש כביסה במקום לתקנם? מחירון שירות תיקון ומכירת מכונות כביסה ומייבשים של "zap דפי זהב" יעזור לכם להחליט מה כדאי. במחירון, ריכזנו עבורכם מחירים של מגוון תיקונים נפוצים במכונות כביסה ומייבשי כביסה, כגון: התקנת מכונת כביסה או מייבש כביסה, החלפת גוף חימום למייבש כביסה או למכונת כביסה, החלפת טיימר בלוח פיקוד דיגיטלי, החלפת דלת וצירים, תיקון או החלפת מנוע, החלפת חיישני בקרה ותרמוסטט במייבש, ועוד תיקונים והחלפות מסוגים שונים. בנוסף, אם תחליטו לקנות מכונת כביסה חדשה או מייבש כביסה חדש, במחירון מופיעים מחירי מכונות כביסה ומחירי מייבשי כביסה אשר יעזרו לכם להחליט אם לקנות או לתקן את מכונת הכביסה או את מייבש הכביסה.

תיקון מכונות כביסה

מכונות כביסה

מכונות כביסה פתח עליון

תיקון מייבשי כביסה

מייבשי כביסה

מייבשי כביסה קונדנסור

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים שירות ניסים- תיקון מקררים ומוצרי חשמל
  שירות ניסים- תיקון מקררים ומוצרי חשמל
  הזמנתי את ניסים בעקבות מקרר שנזל ממנו מים בגלל דלת שלא נסגרה. חשבתי שיש צורך להחליף חלק אבל ניסים אבחן שאין צורך להחליף אטם אלה לבצע כיוון לדלת וטיפול באטם הקיים. הוא הגיע בזמן, ביצע עבודה ביסודיות ובמהירות יחסית וגבה מחיר הוגן עבור השירות בדיוק כמו שסיכמנו בטלפון.
 • 5 כוכבים אריה שירות תיקונים
  אריה שירות תיקונים
  אריה בחור חיכן, מקצועי. הגיע לתקן מכונת כביסה בביתנו. ניגש ישר לעבודה ופתר התקלה בתוך כ-20 דקות. מומלץ בחום - לאיזור השרון.
 • 5 כוכבים אלמוג - מרכז השירות למכשירים
  אלמוג - מרכז השירות למכשירים
  שירות מעל המצופה! הגיעה בזמן , מיד עלה על הבעיה , נתן הסבר מפורט , הציע אלטרנטיבות לתיקון ופשוט עשה את זה בהכי מקצועי שיש בכלום כסף!
 • 5 כוכבים ד.נ. תיקון מכשירי חשמל
  ד.נ. תיקון מכשירי חשמל
  בדק, תיקן והחליף חלקים במקצועיות מדהימה ובזריזות, הן את מכונת הכביסה והן את המייבש ובמחיר זול במיוחד, מאוד ממליץ +++++AAA.
 • 5 כוכבים איתן מלצר הטכנאי שלכם
  איתן מלצר הטכנאי שלכם
  איתן טיפל בתקלה במכונת כביסה בצורה מעולה, אדיבה מקצועית ופתר את התקלה לשביעות רצוני לאחר הסבר סבלני על התקלה. גבה תעריף ביקור בלבד שכן לא היה צורך להחליף אף חלק, בלי ניסיון "לערבב" אותי. הרבה זמן לא נתקלתי באיש מקצוע כזה
חזור מעלה