התקלקל לכם המייבש? זקוקים לתיקון מכונת הכביסה? לא יודעים אם ישתלם לכם לקנות מכונות כביסה או מייבש כביסה במקום לתקנם? מחירון שירות תיקון ומכירת מכונות כביסה ומייבשים של "zap דפי זהב" יעזור לכם להחליט מה כדאי. במחירון, ריכזנו עבורכם מחירים של מגוון תיקונים נפוצים במכונות כביסה ומייבשי כביסה, כגון: התקנת מכונת כביסה או מייבש כביסה, החלפת גוף חימום למייבש כביסה או למכונת כביסה, החלפת טיימר בלוח פיקוד דיגיטלי, החלפת דלת וצירים, תיקון או החלפת מנוע, החלפת חיישני בקרה ותרמוסטט במייבש, ועוד תיקונים והחלפות מסוגים שונים. בנוסף, אם תחליטו לקנות מכונת כביסה חדשה או מייבש כביסה חדש, במחירון מופיעים מחירי מכונות כביסה ומחירי מייבשי כביסה אשר יעזרו לכם להחליט אם לקנות או לתקן את מכונת הכביסה או את מייבש הכביסה.

תיקון מכונות כביסה

מכונות כביסה

מכונות כביסה פתח עליון

תיקון מייבשי כביסה

מייבשי כביסה

מייבשי כביסה קונדנסור

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים אמינות השירות BOSCH SIEMENS AEG MIELE
  אמינות השירות BOSCH SIEMENS AEG MIELE
  התקשרתי אליו בבוקר, הגיע אלי לאחר כשעתיים. נדיב ומקצועי, עובד נקי ומסודר
 • 5 כוכבים קוסטה תיקוני חשמל
  קוסטה תיקוני חשמל
  נותן השירות מספר אחד שיצא לי להיתקל בו, טיפל לי גם במקרר שהרעיש וגם עזר עם המזגן ללא חיוב ונתן טיפים לטיפול לבד. שמרתי תמספר שלו לכל החיים. באמת מומלץ, לא תתחרטו!
 • 5 כוכבים שירות יוחאי-תיקון מוצרי חשמל
  שירות יוחאי-תיקון מוצרי חשמל
  שמי יהודית גרה בעפולה, יום שישי בצהרים המכונה התקלקלה מצאתי את שמו של יוחאי בדפי זהב היגיע תוך שעה הוא כבר היה אצלי. תיקון פשוט מהיר יעיל הכל עם חיוך (ואני כבר חשבתי לקנות מכונה חדשה) תודה יוחאי
 • 5 כוכבים אלמוג - מרכז השירות למכשירים
  אלמוג - מרכז השירות למכשירים
  שלמה הוזמן לתיקון מקרר (מסוג שארפ) , איתור התקלה היה מהיר מאוד, התיקון היה מאוד מקצועי, והמחיר הוגן ביותר. ממליץ בחום.
 • 5 כוכבים שירותי מנדל - שרות ותיקונים
  שירותי מנדל - שרות ותיקונים
  המקרר הפסיק לעבוד בשעה 13:00 ביום שישי. התקשרתי. למרות השעה וכניסת השבת הקרובה, הגיע אלי מנדל ותיקן את הבעיה בציק צק. ממש הציל אותי, אחרת חוץ מהנזק של עלות התיקון, כנראה שכל האוכל היה נזרק לפח מה שהיה עולה מאות שקלים נוספים.
חזור מעלה