צריכים להחליף מנעול לדלת? איבדתם את המפתח ורוצים לשכפל מפתח? הגעתם למקום הנכון! במחירון מנעולנים של "zap דפי זהב" תוכלו למצוא את מגוון השירותים שיכול לספק מנעולן מקצועי ואת טווח המחירים המקובל בשוק. במחירון, תוכלו לראות מחירים של שירות מנעולנים לבית כמו: מחיר החלפת צילינדר, מחיר החלפת מנעול רב בריח, מחיר התקנת מנעול ביומטרי, מחיר שכפול מפתח עם כרטיס, מחיר עינית דיגיטלית לדלת. עוד תוכלו לראות כמה עולה לשכפל מפתח, מחיר שכפול למפתח רב בריח או מולטילוק ועוד. בנוסף, תוכלו לראות מחירים עבור שירותי מנעולנות לרכב כמו: מחיר שכפול מפתחות לרכב, מחיר שכפול שלט לרכב, מחיר שחזור מפתח לרכב, מחיר פריצת רכב ועוד מגוון רחב של שירותים.

פריצת מנעולים

שכפול מפתחות

החלפת צילינדר

החלפת מנעולים

התקנת מנעולים

תיקון דלתות פלדה

שכפול מפתחות לכספת ביתית

פריצת רכבים

שכפול מפתחות לרכב

שחזור מפתחות לרכב

האם המחירון עזר לך?
 

איבדתם את המפתח? המנעול נהרס או שהחלטתם להחליף אותו? חשוב מאוד שתדעו מראש כמה יעלה לכם להחליף מפתח או מנעול, ואת המידע על כך תוכלו למצוא במחירון מנעולים ומפתחות של ZAP דפי זהב. גם אם מדובר בעבודה לא דחופה, וגם אם אתם תקועים מחוץ לבית וזקוקים לסיוע מידי, תוך זמן קצר תוכלו לדעת כמה תעלה העבודה. בדרך זו תוכלו להבטיח שה'סיפור' כולו יהיה ברור יותר עבורכם ואף יסתיים במהרה - לשביעות רצונכם.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים נעול עליך עוזי דנין מנעולן מוסמך
  נעול עליך עוזי דנין מנעולן מוסמך
  עוזי התקין עבורי מנעול כספת עליון, במחיר הוגן ובהתאם ללוח הזמנים שדרשתי ממנו. מודה על השירות
 • 5 כוכבים חיים מנעולים
  חיים מנעולים
  נתקעתי מחוץ לבית שלי והם הגיעו וסידרו לי את הדלת מהר מאוד ובמחיר מצויין
 • 5 כוכבים מ. זליגמן מנעולים
  מ. זליגמן מנעולים
  הוא הגיע לפרוץ ולהחליף לי צלינדר של דלת מחסן. המחיר היה הכי זול מכולם! אחרי הפריצה הוא ראה שהיה אצלי סוג שקשה למצוא ואין לו סוג כזה אז בלית ברירה הוא נאלץ להתקין צלינדר של פלדלת והוא לא ביקש תוספת למחיר!! הרגשתי לא נעים מרוב שהוא נחמד והצעתי להוסיף לו כסף כדי שלא יצא מופסד ובהרגשה רעה מהעבודה והוא סרב בתוקף! בגלל זה הבטחתי לעצמי שאני נכנס לרשום עליו חוות דעת. כמו שאמרתי אל תמשיכו לחפש, זה האיש בשבילכם!
 • 5 כוכבים המשכפל
  המשכפל
  שיכפלתי מפתח לאאודי שלי, נעשה בצורה מקצועית מאוד, שירותית, קבלת פנים חמה , המחיר היה הוגן לעומת המחירים שביקשו במקומות אחרים. הבחור שמנהל הוא אדם טוב ! כיף לדעת שיש עוד מקומות אמינים ושירותיים כאלה
 • 3.8 כוכבים קובי מנעולים-א.ד. מנעולים בע"מ
  קובי מנעולים-א.ד. מנעולים בע"מ
  אם לא הייתי צריך מפתח דחוף אז לא הייתי משלם מחיר של 30 שח למפתח מולטילוק רגיל
חזור מעלה