צריכים להחליף מנעול לדלת? איבדתם את המפתח ורוצים לשכפל מפתח? הגעתם למקום הנכון! במחירון מנעולנים של "zap דפי זהב" תוכלו למצוא את מגוון השירותים שיכול לספק מנעולן מקצועי ואת טווח המחירים המקובל בשוק. במחירון, תוכלו לראות מחירים של שירות מנעולנים לבית כמו: מחיר החלפת צילינדר, מחיר החלפת מנעול רב בריח, מחיר התקנת מנעול ביומטרי, מחיר שכפול מפתח עם כרטיס, מחיר עינית דיגיטלית לדלת. עוד תוכלו לראות כמה עולה לשכפל מפתח, מחיר שכפול למפתח רב בריח או מולטילוק ועוד. בנוסף, תוכלו לראות מחירים עבור שירותי מנעולנות לרכב כמו: מחיר שכפול מפתחות לרכב, מחיר שכפול שלט לרכב, מחיר שחזור מפתח לרכב, מחיר פריצת רכב ועוד מגוון רחב של שירותים.

פריצת מנעולים

שכפול מפתחות

החלפת צילינדר

החלפת מנעולים

התקנת מנעולים

תיקון דלתות פלדה

שכפול מפתחות לכספת ביתית

פריצת רכבים

שכפול מפתחות לרכב

שחזור מפתחות לרכב

האם המחירון עזר לך?
 

איבדתם את המפתח? המנעול נהרס או שהחלטתם להחליף אותו? חשוב מאוד שתדעו מראש כמה יעלה לכם להחליף מפתח או מנעול, ואת המידע על כך תוכלו למצוא במחירון מנעולים ומפתחות של ZAP דפי זהב. גם אם מדובר בעבודה לא דחופה, וגם אם אתם תקועים מחוץ לבית וזקוקים לסיוע מידי, תוך זמן קצר תוכלו לדעת כמה תעלה העבודה. בדרך זו תוכלו להבטיח שה'סיפור' כולו יהיה ברור יותר עבורכם ואף יסתיים במהרה - לשביעות רצונכם.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 4 כוכבים סניף רב בריח כרמיאל
  סניף רב בריח כרמיאל
  התקשרתי אל ניר בגלל בעיה בדלת כניסה. הוא הגיע בזמן, היה מקצועי ואדיב. התברר שיש בעיה בצילינדר ובאחד הפינים שנכנסים למשקוף. הוא החליף את הצילינדר וסידר את הבעיה. מהשוואת מחירונים של החלפת צילינדר רב-בריח מסתבר שהוא ביקש מחיר סביר אבל בטווח העליון של המחירון.
 • 5 כוכבים א.א. מיגון
  א.א. מיגון
  הבחור היה זמין, פעל באופן מהיר ומקצועי, היה אדיב ונחמד
 • 5 כוכבים א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
  א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
  רושמת בשמו של אבא שלי, שפשוט ביקש ממני להודות וגם לציין איש מקצוע ובעל עסק בחיפה , אשר נתן לו שירות , מיקצועי ,אדיב ולא דרש תמורה. פתר לו בעיה במנעול הבאגז' של הדלת האחורית וסירב לקחת תשלום. מדובר בעסק בשם פיכטנבאום , ברחוב עין דור 13 בחיפה. אין זה אומר שאני שולחת אתכם לקבל עבודות ללא תשלום , אלא רק לציין אנשים חביבים , אמינים ובעלי מקצוע שיודעים מה שהם עושים. שיהיה לכולם יום טוב , ומלא מעשים טובים איש לרעהו. את כל זה גם פירסמתי בפייסבוק האישי שלי - betty levi
 • 5 כוכבים מנעולן פלוס
  מנעולן פלוס
  הגיע מהר והמחיר מצוין שירות עד לבית מקצועי רציני ויסודי
 • 5 כוכבים מנעולן הגליל
  מנעולן הגליל
  שירות מצויין , איש מקצוע אמין והמחיר יוצא דופן , לא מנצל תקיעת הלקוח .. כל הכבוד ,
חזור מעלה