מחירון מצבות של zap דפי זהב מציג את טווחי המחירים עבור מצבות. במחירון נעשה לכם קצת סדר בנוגע למחירים של מצבות, מחירים של מצבות זוגיות, קבורה בקומות ועוד. אם אתם מעוניינים בסוג מסויים של מצבה תוכלו למצוא במחירון מחירים של מצבת סוג אבן חברון, מצבה משיש טורקי, מצבה מגרנט שחור ועוד. בנוסף תוכלו לברר מהי העלות של חריטה על מצבה, כיתוב על מצבות, ניקוי מצבה , בית לנר נשמה, נר סולארי וכו'.

מצבות

כיתוב על מצבות

נרות למצבות

לוחות שיש לקבורה בקומות

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים מצבות אבן ושיש נפתלי משנת 1951
  מצבות אבן ושיש נפתלי משנת 1951
  תודה רבה על העבודה הנפלאה, השירות האדיב, הייעוץ והשירות בבניית מצבתו של אבי. יצרת לנו מצבה בעלת משמעות, איכותית מתוך שיתוף פעולה, סבלנות ומקצועיות. מעבר לכך,הרגישות, היחס, וכמובן הדיוק, הביצוע, והעמידה בלוח הזמנים ראויים להערכה ולתודה רבה מעומק הלב.
 • 5 כוכבים צוקים מצבות ופיתוח בע"מ
  צוקים מצבות ופיתוח בע"מ
  יחס אדיב. איכות טובה. עמידה בזמנים. מקצועיות. מומלץ ביותר.
 • 4.6 כוכבים אבן ושיש - שלומי
  אבן ושיש - שלומי
  הי שלומי כאמור רצינו להודות לך וללואיזה, ראשית על קבלת הפנים הלבבית ביום הראשון שהגענו אליך. על סבלנותך הרבה וההתגייסות לעזור לנו בחיפוש "ה"אבן "ה"מיוחדת עבורנו. למרות שלא הכרנו אותך עד אז, סמכנו עליך, והתברר שבצדק. עשית עבודה מאוד מאוד יפה; עבודה מדויקת יחד עם עבודה אומנותית חופשית, ולא פחות חשוב, עמדת בלוח הזמנים שנקבע. גם שאר המשתתפים בטקס ה-30 ציינו לטובה את עבודתך, והיו כאילו שאפילו זיהו את צורת הלב שראינו באבן ביום הראשון. אז מכל הלב, המון המון תודות, רחל ואיריס אימבר.
 • 4.8 כוכבים אזולאי שמעון 1972
  אזולאי שמעון 1972
  פנינו לשמעון במלאכה העצובה של בניית מצבה לאחי שנפטר בגיל צעיר. שמעון ליווה אותנו בהרבה סבלנות והקשבה, כשהוא נענה לכל בקשותינו ואף משתף אותנו באופן פעיל בתהליך. נוכחנו ששמעון הוא אדם אמין וישר, טוב לב וקשוב, ואיש מקצוע רציני והגון. ניכר היה שחשוב לו באופן אישי שהתוצאה תהיה לשביעות רצוננו וגם אסטתית ועמידה בעיניו. בחרנו בשמעון לאחר בדיקה עם אדם נוסף במקביל. המחיר היה הגון לפי מה שבדקנו בתחום.
 • 5 כוכבים גברו סלע מצבות
  גברו סלע מצבות
  מקצוענים ביותר. מקצוענים, כל עבודות עושות בזמן ובצורה מקצועית
חזור מעלה