מחירון ציוד משרדי של "zap דפי זהב" מרכז עבורכם את טווח המחירים המקובל בשוק עבור מוצרי משרד שונים כגון מוצרי נייר, מעטפות, קלסרים, תיקיות ועוד. במחירון, תוכלו לראות מחיר אקדח סיכות, מחיר מכונת צילום, מחיר מעטפות, מחיר מעטפות מרופדות, מחיר חוצצים ועוד. כמו - כן תוכלו לראות מחירים של מגוון מוצרי נייר כמו: מחיר נייר ממוחזר, מחיר נייר צבעוני למדפסת, מחיר נייר פוטו, מחיר נייר קופי ועוד. המחירון מציג גם מחירים של צרכי משרד כגון: מחקים, מספריים, טיפקס, ועוד.

מוצרי נייר

מעטפות

קלסרים

תיקיות

אחסון

מחברות

צרכי משרד

מיכון משרדי

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים מאה אחוז 100% עסק חברתי
  מאה אחוז 100% עסק חברתי
  שווה לרכוש מהעסק הזה, הם תורמים 50% מהרקווחים שלהם למגוון עמותות שונות, המחירים שלהם מעולים והשירות מצויין, שווה בדיקה!
 • 5 כוכבים גרושים
  גרושים
  מעולם לא ראיתי חנות כל כך יפה מרווחת ומסודרת, צומעל הכל שירות מיוחד ונפלא, בעל החנות הוא אדם מיוחד שבא לקראת ומשרת נהדר. והמחיר? בכלל לא משנה שווה להגיע מרחוק
 • 4.8 כוכבים אופיס דיפו
  אופיס דיפו
  אני קונה שם בעיקר דברי משרד לעבודה, אך גם דיו למדפסת, מטענים מהירים, יש להם וכו... מאוד אדיבים, שיש בעיה מחליפים, מזכים. סובלניים.
 • 5 כוכבים פייבקום ציוד משרדי איכותי
  פייבקום ציוד משרדי איכותי
  בן אדם זהב עם שירות יוצא מן הכלל שמחתי להזמין ממליץ בחום!
 • 3.4 כוכבים אופיס 3000 בע"מ
  אופיס 3000 בע"מ
  שם השלט בחוץ אופיס דיפו בעבר היו ברחוב האודם. המחירים במקום טובים , החניה הנוחה, המבחר יפה . אבל השרות דורש שיפור .היתי במקום מספר פעמים ולא הרגשתי שהלקוח חשוב . אחריות לא הסכימו לאפשר ללא חשבונית ....כשביקשתי שיראו לי היכן ממוקם הרגשתי אדישות. בקיצור יש פוטנציאל דרוש שיפור ביחס.
חזור מעלה