מחירון ציוד משרדי של "zap דפי זהב" מרכז עבורכם את טווח המחירים המקובל בשוק עבור מוצרי משרד שונים כגון מוצרי נייר, מעטפות, קלסרים, תיקיות ועוד. במחירון, תוכלו לראות מחיר אקדח סיכות, מחיר מכונת צילום, מחיר מעטפות, מחיר מעטפות מרופדות, מחיר חוצצים ועוד. כמו - כן תוכלו לראות מחירים של מגוון מוצרי נייר כמו: מחיר נייר ממוחזר, מחיר נייר צבעוני למדפסת, מחיר נייר פוטו, מחיר נייר קופי ועוד. המחירון מציג גם מחירים של צרכי משרד כגון: מחקים, מספריים, טיפקס, ועוד.

מוצרי נייר

מעטפות

קלסרים

תיקיות

אחסון

מחברות

צרכי משרד

מיכון משרדי

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 3.4 כוכבים אופיס 3000 בע"מ
  אופיס 3000 בע"מ
  שם השלט בחוץ אופיס דיפו בעבר היו ברחוב האודם. המחירים במקום טובים , החניה הנוחה, המבחר יפה . אבל השרות דורש שיפור .היתי במקום מספר פעמים ולא הרגשתי שהלקוח חשוב . אחריות לא הסכימו לאפשר ללא חשבונית ....כשביקשתי שיראו לי היכן ממוקם הרגשתי אדישות. בקיצור יש פוטנציאל דרוש שיפור ביחס.
 • 5 כוכבים פייבקום ציוד משרדי איכותי
  פייבקום ציוד משרדי איכותי
  אנו משרד פרסום . עובדים כבר 7 חודשיים עם פייבקום מרוצים מאוד ממליצים בחום . בטלפון הראשון כבר קבלנו הבטחה להוזיל 20% מהטונרים למדפסות ולאחר תקופה אני חייב לציין שבשכלול הכללי הוזלנו הרבה יותר מזה .תנסו לא תפסידו
 • 5 כוכבים פייבקום ציוד משרדי איכותי
  פייבקום ציוד משרדי איכותי
  בן אדם מקסים עם שירות אדיב כל דבר שצריכים ישר בודק ונותן את המחירים הכי טובים
 • 5 כוכבים לסטודנט - צילום מסמכים וציוד משרדי
  לסטודנט - צילום מסמכים וציוד משרדי
  שירות מעולה, היו זמינים בשעה יחסית מאוחרת (18:00), מחיר נמוך משהערכתי. ממליצה מאוד!
 • 5 כוכבים אופיס דיפו
  אופיס דיפו
  לקראת סוף שנת הכספים חיפשתי לקנות מדפסת-פקס-סורק, במחיר סביר ובעיקר: שרות לאחר הקנייה. הגעתי לאופיס דיפו וקיבלתי שרות מצויין והסברים מקיפים ולבסוף קניתי מדפסת עם 3(!!!) שנות אחריות ובמחיר מצויין. לאחר הקנייה הרמתי טלפון לתחנת השרות - התגובה היתה טובה, מהירה ועניינית.
חזור מעלה