מחירון מטבחים של zap דפי זהב מציג לכם טווח מחירים מקובל עבור מטבחים מסוגים שונים. המחירון נבדק בסקר שוק בקרב בעלי מקצוע מכל רחבי הארץ. במחירון תוכלו לראות כמה עולה מטבח פורמייקה, פורניר, אפוקסי ועוד. כמו כן, תוכלו להתרשם ממחיר קלפה למטבח, מחיר חיפוי זכוכית למטבח, מחיר החלפת דלתות למטבח, מגירות למטבח ועוד מגוון מוצרים שייתנו לכם לקבל החלטה מושכלת לפני הקנייה.

מטבחים

ארונות מטבח

מגירות מטבח

 • מגירת מטבח נמוכה - רוחב 60 ס"מ המחיר למגירה בגובה 15 ס"מ הנושאת משקל של עד 20 ק"ג, לא כולל מגירות עם פירזול יוקרתי 600 - 250
 • מגירת מטבח נמוכה - רוחב 120 ס"מ המחיר למגירה בגובה 15 ס"מ הנושאת משקל של עד 40 ק"ג, לא כולל מגירות עם פירזול יוקרתי 700 - 400
 • מגירת מטבח גבוהה - רוחב 60 ס"מ המחיר למגירה בגובה 30 ס"מ הנושאת משקל של עד 60 ק"ג, לא כולל מגירות עם פירזול יוקרתי 800 - 450
 • מגירת מטבח גבוהה - רוחב 120 ס"מ המחיר למגירה בגובה 30 ס"מ הנושאת משקל של עד 65 ק"ג, לא כולל מגירות עם פירזול יוקרתי 1,000 - 500

דלתות מטבח

האם המחירון עזר לך?
 

אם אתם עוברים דירה או משפצים את זו הקיימת, בוודאי שמעתם כבר שאחד המרכיבים היקרים ביותר בה הוא המטבח. אז כמה באמת עולה מטבח? 10,000 שקלים? 25,000? אין שום צורך לנחש. בדקו במחירון מטבחים של ZAP דפי זהב את העלויות הנהוגות בתחום, וכך תדעו מראש ובקלות כמה אמור לעלות המטבח שלכם. בלי ניחושים, בלי ניסיונות 'לקלוע' למחיר הנכון: כל הנתונים יופיעו מולכם בצורה מסודרת, מה שיקל עליכם משמעותית בעת ההחלטה על סוג המטבח שתרצו לקנות.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים שרון אשקלון (1998) בע"מ
  שרון אשקלון (1998) בע"מ
  קיבלתי את המטבח שהזמנתי, ואני שבע רצון מהאיכות והשירות.
 • 4.8 כוכבים מטבחי מוזה
  מטבחי מוזה
  עשינו שיפוץ גדול בבית והחלפנו גם את המטבח. נפגשנו עם יוסי אחרי המלצות מבן משפחה, בנוסף ראינו עבודות ולכן החלטנו לסגור איתו. מומלץ בחום!
 • 5 כוכבים מטבחי זהב
  מטבחי זהב
  עשיתי במטבחי זהב מטבח ועוד רהיטים משלימים, יצאתי מאוד מרוצה, עזרו לי בכל העניין העיצובי , התחלתי לשפץ בית מ0 ואליהו תמך בי ונתן לי את ההכוונה שהייתי צריכה , חסכתי מעצבת ויצאתי ממש מרוצה, נתן לי שירות מ א ועד ת ! והמטבח יצא מושלם!
 • 5 כוכבים נגרית שפיק
  נגרית שפיק
  שפיק, בעל הנגירה. הסביר לי באדיבות רבה, הראה והמליץ לי כך שאקבל את התוצאה שרציתי. הוא בא במיוחד בשבילי בשעות שהן לא שעות עבודה כדי לקחת מדידות. ותוך ימים בודדים הכל היה מוכן והוא ושותפו התייצבו בבוקר בביתי להרכבה. תוך שעה וחצי הרכיבו את הכל בעבודה מקצועית ביותר ונקייה. קיבלתי רושם מאוד טוב. במקום הם סידרו ואטמו חריצים שנשארו בין הקירות לרהיט. מהיר. מקצועי. נקי והמחיר תחרותי.
 • 5 כוכבים Basis Kitchen
  Basis Kitchen
  תמיד חלמנו על מטבח חלומותינו עד שפגשנו את המעצבת רונית נקש אשר ליוותה אותנו עד לגמר המטבח. ברצוננו להוקיר ולשבח את רונית על מקצועיות, סבלנות ושירות בלי קץ. תמיד בחיוך ובמסירות על היכולת לדעת ולפרגן ללקוח. זכות גדולה נפלה בחלקינו. מי יתן וירבו עובדים כמוה.
חזור מעלה