מחירון תיקון תריסים של zap דפי זהב מפרט עבורכם את כל השירותים הרלוונטיים בתחום תיקון תריסים, כולל תיקון תריסי גלילה ידניים ותיקון תריסים חשמליים. בין אם מדובר בתיקון של רצועת תריס הכולל שחרור רצועה שנתקעה או החלפת רצועה בתריס גלילה עקב שחיקה, ובין אם מדובר בהחלפת מנגנוני גלגול רצועה או החלפת שלבי תריס,החלפת רשת בחלון, החלפת שלב בתריס, החלפת מסילות במחירון תוכלו למצוא את טווח המחירים הרלוונטי עבור כל התיקונים הדרושים.

תיקון תריסי שלבים

תיקון תריסי גלילה

תיקון חלונות

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים אלום שי הקאובוי תיקון תריסים חשמליים
  אלום שי הקאובוי תיקון תריסים חשמליים
  הגיע יום למחרת השיחה. עבדו במקצועיות ובזריזות והחזירו את התריס החשמלי למקומו שי מאיר פנים ומסביר בדיוק מה הבעיה מראש מומלץ לגמרי!
 • 5 כוכבים תריסים וחלונות
  תריסים וחלונות
  לאחר חיפוש ארוך של איש תריסים הגענו אילו יש לו נסיון של 40 שנה בתיקון תריסים וללא ספק ראינו את זה בעבודה שלו עובד בצורה מדויקת,מקצועית,ומחיר מאוד סביר ממליצים מאוד
 • 5 כוכבים יוסי תיקוני תריסים
  יוסי תיקוני תריסים
  בחמש וחצי בערב טלפנתי אחרי שהתריס החשמלי לא עלה. בשש וחצי יוסי היה אצלי. החליף רצועות במחיר שסוכם בטלפון.
 • 5 כוכבים תריסי ליאל
  תריסי ליאל
  הימרנו על תריסי ליאל אחרי שעברנו לא מעט בעלי מקצוע מאכזבים - קראנו את חוו"ד באתר ולשמחתנו מצאנו כי כל מילה שרשומה באתר נכונה. הלך המנוע בתריס גדול בסלון, תוך שעה הגיע יוסי - כ"כ מקצועי, עובד נקי, מגיע עם כל הציוד הנדרש והמחיר הוגן. ממליצים בחום.
 • 5 כוכבים אלום תפארת
  אלום תפארת
  הזמנתי אצל שמעון מאלום תפארת תריס חשמלי לסלון וחלון זכוכית לחדר כביסה ואחרי שהוא סיים אנחנו מאוד מרוצים. שמעון היה דייקן לגבי מועד תחילת העבודה ושהוא הגיע עם בנו הם עשו לנו עבודה יוצאת מן הכלל. עבודה מקצועית, מדוייקת ונקיה. אנחנו ממליצים על אלום תפארת בחום וגם המחירים שלו סבירים ולא כמו השאר שממש מגזימים. מרוצים וממליצים. צום קל.
חזור מעלה