מחירון תיקון תריסים של zap דפי זהב מפרט עבורכם את כל השירותים הרלוונטיים בתחום תיקון תריסים, כולל תיקון תריסי גלילה ידניים ותיקון תריסים חשמליים. בין אם מדובר בתיקון של רצועת תריס הכולל שחרור רצועה שנתקעה או החלפת רצועה בתריס גלילה עקב שחיקה, ובין אם מדובר בהחלפת מנגנוני גלגול רצועה או החלפת שלבי תריס,החלפת רשת בחלון, החלפת שלב בתריס, החלפת מסילות במחירון תוכלו למצוא את טווח המחירים הרלוונטי עבור כל התיקונים הדרושים.

תיקון תריסי שלבים

תיקון תריסי גלילה

תיקון חלונות

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים יוסי תיקוני תריסים
  יוסי תיקוני תריסים
  פניתי ליוסי להחלפת חגורת הרמה של תריס, שנקרעה והחלפה של חגורה נוספת שהתבלתה. יוסי היה זמין, הגיע באותו יום בזמן שנקבע. הפגין מקצועיות והסביר את מה שהוא עושה, כולל איך לפעול כדי למנוע את קריעת החגורות בעתיד. המחיר היה סביר וזמן הביצוע - סביר. יוסי נתן חשבונית על התשלום שקיבל.
 • 5 כוכבים אלומיניקה - ALUMINIKA
  אלומיניקה - ALUMINIKA
  שרות מהיר. עבודה מקצועית. תוצאה יפה מאוד. החלפת ויטרינה גדולה בסלון ותריס וכן חלון חדר אמבטיה
 • 5 כוכבים אלוני אלומניום
  אלוני אלומניום
  הגעתי לאלון אחרי שהרמתי הרבה טלפונים לקבלת הצעת מחיר. מהרגע הראשון הנועם והסבלנות שלו דיברו אלי. לשמחתי בחרתי ללכת על הפרוייקט איתו. לרוב אני לא ממליץ אלא אם באמת הייתי מרוצה תודה לאלון,
 • 5 כוכבים בן שושן תריסים וחלונות ורשתות
  בן שושן תריסים וחלונות ורשתות
  שחר החליף לי שני מנועים לתריסים חשמליים. הגיע באותו יום בו התקשרתי אליו וביצע את התיקון בצורה מקצועית ונעימה. גם המחיר היה ממש הוגן.
 • 5 כוכבים עופר תריסים
  עופר תריסים
  הגיע בזמן, אדם נעים ביותר, היה מקצועי, מחיר מוצדק יותר ביחס למתחרים. פשוט אין מילים להוסיף. ממליץ בחום
חזור מעלה