מחירון מעבדות סלולר של "zap דפי זהב" מציג לכם את טווח המחירים המקובל בשוק לתיקונים לאייפון, תיקונים לגלקסי ולמגוון טלפונים וטאבלטים. המחירון נערך בשיתוף עם "zap השוואת מחירים" ומבוסס על סקר שנערך בקרב מספר רב של מעבדות לתיקונים בארץ. במחירון תיקון סמארטפונים תוכלו לראות כמה עולה לתקן מסך לאייפון או לגלקסי, מחירים לתיקון מצלמה לטלפון, תיקון רטט באייפון ועוד מגוון רחב של תיקוני סמארטפונים. כמו כן במחירון תוכלו להתרשם מהמחירים המקובלים לתיקון תקלות תוכנה ועדכון גרסה לאייפון או לאנדרואיד.

תיקון אייפון 6

תיקון אייפון 5

תיקון אייפון 4

תיקון lg g4

תיקון lg g3

תיקון lg g2

תיקון גלקסי 6s

תיקון גלקסי 5s

תיקון גלקסי 4s

תיקון גלקסי 3

תיקון גלקסי 2s

תיקון גלקסי נוט

תיקון נקסוס 5

תיקון נקסוס 4

תיקון טלפונים ישנים

תיקון אייפד

תיקון טאבלט סמסונג

האם המחירון עזר לך?
 

מצא מעבדות שירות לטלפונים סלולריים וטאבלטים באזורך

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים BGPC מחשבים וסלולר
  BGPC מחשבים וסלולר
  אני סטודנטית בבאר שבע והמחשב הנייח שלי פתאום לא נדלק, חשבתי שזו בעיה של הספק כוח וקצת חששתי שיעבדו עליי וילבישו בעיה כלשהי יותר חמורה. בעיקר נלחצתי שהמחשב לא יהיה מוכן לאותו היום כי הייתי חייבת אותו ללימודים. לבסוף לאחר בדיקה במעבדה גילו כי כרטיס זיכרון הראם לא ישב טוב ולכן המחשב לא נדלק. לאחר מספר שעות כבר הגעתי לאסוף את המחשב והבחור שעבד שם אפילו עזר לי וסחב את המחשב עד לרכב שלי. BGPC היו אמינים ביותר וזה לא מובן מאליו!! ממליצה בחום!
 • 5 כוכבים טאצ רשת מעבדות וחנויות סלולר
  טאצ רשת מעבדות וחנויות סלולר
  חברה מקצועיים אמינים והכי חשוב אמינים. ממליץ בחום!!
 • 5 כוכבים סטארפון
  סטארפון
  הגעתי מספר פעמים עם תקלות שונות בטלפונים של המשפחה. נראה שהם עושים הכל כדי להימנע מתיקון בתשלום וממש מנסים בכח לעזור ללא עלות. הגעתי עם שקע הטענה שלא עבד ומיד בעל המקום הרגיע שזה כמעט בוודאות לכלוך שמונע מגע. לקח את הטלפון לעובד המעבדה שניקה עם אקדח אויר ואכן הכל תקין. לא הסכים לגבות שקל על השירות. אותו דבר במקרה אחר של רמקול שכמעט ולא נשמע. באמת נדיר למצוא מישהו כל כך אמין במחוזותינו. ממליץ בחום להגיע
 • 5 כוכבים הלו מעבדת סלולר ומחשבים
  הלו מעבדת סלולר ומחשבים
  אילן קשוב ומקסים. השירות היה מקצועי ומהיר ומעבר לכך היחס האישי היה פשוט נהדר. ממליצה בחום!
 • 5 כוכבים סלולארי-לי
  סלולארי-לי
  מעולה, מרוצה מהשירות שקיבלתי
חזור מעלה