ספקי אינטרנט

 • בזק בינלאומי

  ספקית האינטרנט המובילה בישראל

  ספקית האינטרנט, בזק בינלאומי, הינה
  ספקית האינטרנט המובילה בישראל. החברה מציעה חבילות גלישה באינטרנט במגוון מהיריות ובמחירים אטרקטיביים, פתרונות תקשורת נתונים, מחשוב ואבטחת מידע לעסקים, שירותי שיחות בינלאומיות, טלפון ביתי, שירותי גיבוי, IT ושירותי מחשוב ענן, אירוח אתרים ושרתים, שירותי גלישה בטוחה, שירותי ערך מוסף, תמיכה טכנית, ועוד. על מנת לספק את השירות בסטנדרט הגבוה ביותר החברה עובדת בשיתוף פעולה עם ענקי תקשורת וחברות מובילות בתחום תקשורת הנתונים, המחשבים והאינטרנט.

 • הצג טלפון

  שחם 40, פתח תקווה

 • סמייל 012 טלקום בע"מ

  סתם כי בא לי לדבר...

  מחפשים ספק אינטרנט? החיפושים שלכם
  הסתיימו ברגע זה. Smile 012, חברת התקשורת המובילה בישראל מזה שנים, מציעה את כל הפתרונות הנדרשים בתחום. החברה מספקת חבילות גלישה במהירויות גבוהות במיוחד, החל מ-12 מגה בייט ועד ל-200 מגה בייט, בהתבסס על התשתית של חברות בזק או הוט. החברה ידועה בתעריפים הנמוכים שהיא גובה על החבילות, הנמוכים בצורה משמעותית ממרבית החברות הפועלות בשדה המשחק, מבלי שהדבר בא על חשבון האיכות: לראיה, בדיקה של מכון הגל החדש שמצאה כי ביצועי האינטרנט המהיר שלנו הם הטובים ביותר בישראל. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתקדם בצעד משמעותי במיוחד לעבר חווית גלישה שלא הכרתם.

 • 072-3211233

  עמל 8, ראש העין

 • כמה זה - השוואת מחירים

  אתר כמה זה מאפשר השוואת מחירים בין ספקי אינטרנט, וזאת במטרה לאפשר
  לגולשים בו לבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורם. באתר תוכלו להשוות בין ההצעות של כל ספקי האינטרנט והתשתית הפועלים בישראל, לרבות בזק בינלאומי, 012 סמייל, נטוויז'ן, הוטנט, אקספון, טריפל סי ועוד. האתר מאפשר להגדיר פרמטרים שונים על פיהם תיעשה ההשוואה, לרבות מהירות ההורדה או ההעלאה, וכן למיין את התוצאות בהתאם לפרמטרים השונים. הוא מציג את התנאים של כל הצעה, כולל ה"אותיות הקטנות", ומאפשר ליצור קשר עם נציגי החברה הנבחרת בצורה פשוטה. האתר מציע את האפשרות לפנות לספקי האינטרנט ממספר אחד, תוך חיוג למספר הטלפון ובחירה בספק המתאים, אליו ייעשה הקישור.

 • 077-7785183

  דרך מנחם בגין 132, תל אביב

 • בזק בינלאומי

  בזק בינלאומי net@ ספקית שירותי האינטרנט המובילה בישראל, המספקת שירותי
  גישה לאינטרנט על תשתית בזק והכבלים. בזק בינלאומי מציעה מגוון רחב של חבילות אינטרנט במחירים אטרקטיביים, שירותי ערך מוסף ותמיכה טכנית.

 • הצג טלפון

  שחם 40, פתח תקווה

מידע על ספקי אינטרנט