גיזום וכריתת עצים

 • ע.י סיגלון

  ע.י. סיגלון היא חברה שמתמחה בגיזום ובכריתה של עצים, תוך הקפדה על כל
  דרישות החוק וכללי הבטיחות. בנוסף לכך, החברה עוסקת בתכנון, בהקמה ובתחזוקה של גינות, על כל ההיבטים, ומבצעת את כל העבודות הדרושות. שירותיה ניתנים עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בכל אזור השרון, כאשר רשימת הלקוחות המרוצים תעיד יותר מכל על ההצלחה שלה. החברה מחזיקה בציוד המאפשר לה לבצע את המשימות המורכבות ביותר, דוגמת מנוף סל, זחל, המגיע למקומות קשים לגיזום ועוד. המחירים הינם שווים לכל נפש, כאשר הלקוח נהנה מאחריות מלאה. כמו כן, לחברה יש ביטוח מלא.

 • 072-3233316

  יהלום 57, שערי תקווה

  (נותן שירות בכל הארץ)

 • "אופק" - כריתה וגיזום

  חברת "אופק" - כריתה וגיזום היא חברה המתמחה בכל עבודות גיזום העצים
  וכריתתם. החברה מבצעת מזה שנים עבודות מקצועיות הכוללות כריתת עצים, עקירת עצים, העתקת עצים, גיזום עירוני, עיצוב עצים, כרסום שורשים וכן עבודות גיזום וגננות לגינות פרטיות. החברה מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים ומשתמשת בציוד החדיש והאיכותי ביותר, במטרה לספק לכל לקוח את התוצאה המבוקשת מבחינתו. "אופק" נוסדה בשנת 1990 ומאז מבצעת עבודות בכל רחבי הארץ, כולל בימי שישי ובמוצאי השבת.

 • 072-3257569

  פנקס 34, תל אביב

  (נותן שירות בכל הארץ)

 • אריאל הגוזם

  ספר צמרת שמציע גיזום עצים מקצועי באמת

  אריאל הגוזם מציע שירותי גיזום עצים
  וכריתת עצים מזה שנים. בין השאר, מדובר כאן על גיזום עצי פרי, נוי ודקלים, על איסוף וריכוז גזם וכן על פעולות חיוניות אחרות, דוגמת עיצוב עצים, עקירת עצים והעתקת עצים. באמצעות מנוף ייעודי, יכול אריאל הגוזם להגיע גם לעצים הגבוהים ביותר, בהם מלאכת הגיזום חשובה שבעתיים. אריאל הגוזם, או בשמו המלא אריאל שוגרמן, נחשב לאחד מאנשי המקצוע המובילים בתחום בישראל. השירותים שלו ניתנים עבור מוסדות, גננים ובתים פרטיים, כאשר עבור כל אחד מהם ניתן פתרון בהתאמה אישית מלאה. אתם יכולים להתרשם מהשירותים השונים של אריאל הגוזם דרך אתר האינטרנט שלו.

 • 072-3227282

  אנגל 5, פתח תקווה

  (נותן שירות בכל הארץ)

 • אמיר החוטבים בע"מ

  כריתת או גיזום עצים? רק אצל אמיר החוטבים

  מחפשים חברה מקצועית לביצוע גיזום
  עצים? מעוניינים לבצע כריתת עצים? אלו הם רק חלק מהשירותים המוענקים על ידי חברת אמיר החוטבים בע''מ. החברה מציעה סל רחב של שירותים בתחום, ובכלל זה: כריתת וגיזום עצים, העתקת עצים, שיקום עצים, עיצוב עצים, גיזום גדמים ושורשים, פינוי גזם ועוד. החברה מבצעת את העבודות השונות באמצעות כוח אדם מיומן והכלים המתקדמים ביותר הידועים בתחום. כל העבודות שמבצעת החברה מבוטחות בביטוח צד ג' מלא, המעניק כיסוי של עד חמישה מיליון שקלים. חברת אמיר החוטבים בע''מ פועלת בתחום מזה למעלה מ-35 שנה, והיא מנוהלת על ידי הדור השני של משפחת חוטבי עצים. החברה מחזיקה בכל האישורים הנדרשים לביצוע המלאכות השונות, לרבות תעודת גוזם מומחה. בין לקוחות החברה ניתן למנות גופים ומוסדות חשובים, ביניהם: משרד הביטחון, חברת החשמל, בזק, בתי חולים, רשויות מקומיות, מפעלים ועוד. שירותי החברה ניתנים 24 שעות ביממה ובכל רחבי הארץ.

 • הצג טלפון

  אחד העם 23, אזור

  (נותן שירות בכל הארץ)

 • הגוזם

  כריתת, העתקת או גיזום עצים באחריות מלאה

  מעוניינים לבצע כריתת עצים או גיזום
  עצים? הגוזם נמצאת שם עבורכם כבר למעלה מ-25 שנה. החברה מציעה מגוון רחב של שירותים בתחום, כאשר לצד הכריתה והגיזום ניתן למנות גם העתקת עצים, הקמת ותחזוקת גינות, ניקוי דקלים והתקנת מערכות השקיה לגינות. כל הפעולות נעשות באמצעות הציוד המתקדם ביותר העומד בתחום, לרבות מנוף המאפשר להגיע לגבהים מרשימים, ותוך הקפדה מלאה על כל נהלי הבטיחות. העבודות מוצעות במחירים משתלמים לכל הדעות ומגיעות עם ביטוח מלא. חברת הגוזם מציעה גם מגוון שירותי כרסום מגדמים ושורשים באיכות מעולה, חברת הגוזם מנוהלת על ידי פהמי ביאדסה, גוזם מוסמך ובעל ניסיון רב בתחום, ושירותיה ניתנים בכל חלקי הארץ. בין קהל הלקוחות שלנו ניתן למצוא קבלנים, רשויות מקומיות, לקוחות פרטיים ושלל גורמים אחרים. נשמח לעמוד לשרותכם.

 • 072-3211662

  באקה אל-גרבייה

 • עידן גיזום בע"מ

  חברת עידן הגוזם מציעה שירותי כריתת עצים או גיזום עצים החל משנת 2006,
  ועושה זאת בצורה המקצועית ביותר. החברה מספקת שירותי גיזום וכריתה עבור עצים בכל גודל ומכל סוג, וכן מציעה שירותים חיוניים נלווים: עיצוב עצים, העתקת עצים בוגרים, תאורת עצים, מכירת עצים להסקה ועוד. שירותי החברה ניתנים בזמינות של 24 שעות ביממה (לא כולל שבתות), החל מאזור הדרום ועד לאזור השרון. החברה מבצעת עבודות מורכבות, בין השאר באמצעות מנופים או סנפלינג, תוך הקפדה על כל היבטי הבטיחות. כל עובדי החברה מחזיקים בתעודת גוזם מומחה מטעמו של משרד החקלאות, כאשר העסק מבוטח בביטוח צד ג' מלא.

 • 072-3266958

  הרשקוביץ 10, מזכרת בתיה

 • גינון ופיתוח - חנוך

  חברת גינון ותיקה ומקצועית מתל אביב המתמחה, בין היתר, בגיזום ובכריתת
  עצים כולל עקירת עצים בוגרים, הסרת גדמי עצים, הסרת שורשים בולטים, גיזום ופינוי עצים מסוכנים, כריתת פרדסים וחורשות ועוד. החברה מתמחה בגיזום וכריתת עצים בכל השיטות כולל בסנפלינג, בטיפוס ובמנוף סל, והיא מספקת את שירותיה ללקוחות פרטיים, לעסקים ולמוסדות באזור המרכז והשרון. בנוסף החברה מציעה שירותי עיצוב, תכנון, הקמה והחזקת גינות, הידרופוניקה, השקיה ממוחשבות, טיפול במדשאות ועוד.

 • 073-7834243

  מנורה, תל אביב

 • רונן הגוזם

  חייבים לטפל בעצים שלכם? רונן הגוזם מבצע גיזום עצים באזור המרכז, כריתת
  עצים כולל פינוי הגזם, ניקוי עצי דקל, עיצוב עצים ועוד - הכול כדי שיהיה לכם ירוק בעיניים ובטיחותי. לשירותכם גם מענה 24 שעות ביממה במקרי חירום בימים א'-ה'. כל גיזום וכריתת עצים מבוצעת באחריות מקצועית המשרתת שתי מטרות: ביטחון הסובבים והמבנים הסמוכים וביצוע גיזום נכון ואיכותי לטובת השמירה על החזות האסתטית של העץ. לרונן ניסיון רחב בתחום ואמצעי גיזום מתקדמים. התקשרו לקבלת פרטים נוספים.

 • הצג טלפון

  מעפילי אגוז 54, תל אביב

 • חלבי גדי גיזום עצים ואחזקת גינות

  חברת חלבי גדי גיזום עצים מתמחה בכריתה, בגיזום, בניקיון ובסידור של עצים,
  ומכירת עצים להסקה. העבודה מתבצעת בצורה יסודית ומקצועית, תוך הקפדה מלאה על כל כללי הבטיחות בעבודה. כמו כן, מבצעת החברה עבודות גיזום בגובה - בסנפלינג או במנוף. בחברה מועסקים אנשי מקצועי מיומנים, שיודעים לבצע את המשימה בצורה הטובה ביותר. החברה מבצעת גם העתקה של עצים בוגרים, מפנה גדמי עצים ומטפלת בשורשים בולטים.

 • 077-7784547

  חיפה

 • א.י- פיתוח והחזקת גנים

  * * אנו מתמחים בביצוע כל עבודות גיזום וכריתת עצים צוות מקצועי ומיומן
  עבודה עם אחריות במחירים הוגנים * * עוד אנו מתמחים ביעוץ,תכנון הקמה ואחזקת גינות נוי ושרותי אדריכלות נוף.מומחים בהקמת גינות טרופיות . שרות מקצועי , אישי ואדיב ללקוחות פרטיים ,ומוסדיים לכל הארץ .

 • 072-3250736

  תל אביב

 • ארגוב איל בע"מ

  גיזום עצים, כריתה והעתקה - בביטוח מלא

  ארגוב איל בע''מ מציעה שירותי גיזום
  עצים, כריתת עצים והעתקת עצים, וזאת לצד שלל שירותים משלימים: טיפול ושיקום עצים, עיצוב ענפי עצים, פינוי ואיסוף גזם, מכירת עצי זית ועוד. החברה מבצעת עבודות מנוף בתחום ואף מאפשרת ללקוחותיה להשכיר מנופי במות, עד לגובה 28 מטר, כולל מפעיל וצוות מקצועי. שירותי החברה ניתנים באמצעות צוות של כ-25 עובדים, חמישה מתוכם מחזיקים בתעודת גוזם מומחה מטעמו של משרד החקלאות. חברת ארגוב איל בע''מ נחשבת לאחת החברות המקצועיות הפועלות בשדה משחק זה בישראל. החברה היא מורשית מטעמה של חברת החשמל, מחזיקה בכל האישורים והרישויים הנדרשים לצורך הענקת שירותיה השונים וכן בביטוח מלא. קהל הלקוחות של החברה כולל בתוכו, בין השאר, את הקרן הקיימת לישראל, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, קבלנים, יזמים ושלל לקוחות פרטיים.

 • 072-3270141

  אביאל

 • אשכולי אבי - גן אדם

  גיזום עצים - כריתת עצים - 30 שנות ותק

  גן אדם הוא עסק המספק שירותי גינון
  מקצועיים ביותר. לשירותכם: גיזום עצים וכן כריתת עצים תוך התחשבות בסביבה, בדרישות הלקוח ובסוג העץ. לעסק שלושים שנות גינון מקצועי, ירוק ופורח. שירותי הגינון כוללים: פינוי גזם עצים לאחר גיזום, עיצוב עצים, עקירת עצים חולים, טיפול בעצים בוגרים, הסרת שורשים בולטים, טיפול בעצים חולים, הסרת גדמי עצים, עקירת עצים בוגרים, תכנון גינה בהתאם לעצים קיימים ועוד. נותן שרות בירושלים והסביבה.

 • 072-3224417

  אפרסמון 15, ירושלים

 • אלן כריתת עצים וגיזום

  גיזום עצים וכריתת עצים - עם או בלי מנוף

  מחפשים חברה לביצוע כריתת עצים?
  מחפשים שירותים בתחום של גיזום עצים? אלן כריתת עצים וגיזום היא החברה בשבילכם. אנחנו מחזיקים בניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום, ומציעים שירותים מגוונים . אנחנו מבצעים כריתת וגיזום עצים בכל גובה, כולל אפשרות לעבודה בסנפלינג או לשימוש במנוף המגיע לגובה של עד 45 מטרים מתמחים באספקת עצים לקמין. לצד אלה, מעניקה החברה שירותי גיזום וניקוי דקלים (החברה מומחית לטיפול בחדקונית הדקל), כרסום גדמים, הסרת ענפים מכבלי חשמל, עיצוב עצים, מכירת עצים להסקה ועוד. עבודות החברה כוללות ביטוח ואחריות מלאה. אלן כריתת עצים וגיזום פועלת ברישיון קק''ל, כאשר לעומד בראשה רישיון גוזם מומחה מטעם משרד החקלאות. החברה מקפידה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של בטיחות ואיכות ונעזרת בציוד המתקדם ביותר העומד בתחום. החברה מעניקה את שירותיה באזור המרכז והשרון ומאפשרת ללקוחותיה לקבל ייעוץ מקצועי בביתם, ללא תשלום או התחייבות.

 • 072-3226938

  ניצני עוז

 • גולן כריתת עצים

  גולן כריתת עצים יבצע עבורכם גם גיזום וגם כריתה של עצים, לפי בקשתכם.
  גולן מתמחה בכריתת עצים מסוכנים, בניקוי עצים ובדילול שלהם (כולל עצי דקל), בטיפול בשורשים חוצבים, בחבישה רפואית לעצים, בניקוי עצים ותפרחות מסביב לבריכות, בגיזום גדרות חיות ועוד. גולן יעניק לכם ייעוץ מקצועי בתחום בחינם, בבית הלקוח, ויציע ביטוח מלא לכל עבודה. החברה מורשית עבודה מטעם בזק ומספקת את שירותיה 24 שעות ביממה, זה למעלה מ-15 שנים.

 • 072-3216041

  המעגל 20, הוד השרון

 • אבידור - כריתה גיזום ועצים להסקה

  אבידור - כריתה גיזום ועצים להסקה הוא עסק המתמחה כבר למעלה מ - 35 שנה
  בגיזום עצים ובכריתת עצים של מטעים ופרדסים. העסק מעמיד לרשותכם גוזם מומחה המבצע את העבודה באחריות, באמינות ובמקצועיות ללא פשרות, למען שביעות רצונכם המלאה. כל עבודה מבוטחת. מוזמנים ליצור קשר עוד היום וליהנות משירות שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק מענה לכל צורך שהוא.

 • 072-3227983

  פלדמן יוסף 5, נס ציונה

 • אפיק חקלאות גיזום וכריתת עצים

  אפיק חקלאות מעניקה שירותי גיזום או כריתת עצים מזה שני דורות. החברה
  מחזיקה בניסיון רב שנים בביצוע עבודות בתחום, לרבות כריתת עצים לאחר בחינת תנאי השטח, גיזום עצים, העתקת עצים, עקירת עצים, הסרת שורשים וגדמים, עיצוב עצים ועוד. החברה מחזיקה בציוד המתקדם ביותר לביצוע המשימות השונות, לרבות טרקטור מנוף ומשאית מנוף, המגיעים לגובה של עד 12 ו-38 מטר, בהתאמה. צוות הגוזמים שלנו מומחה בביצוע עבודות באמצעות טיפוס וסל, מה שמאפשר להם לספק פתרונות גם במקרים מורכבים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3215574

  כפר חיטים

 • ח'דר- כריתת וגיזום עצים

  כריתת עצים וגיזום - גוזם מוסמך

  מחפשים את המענה המקצועי ביותר בתחום
  הגיזום וכריתת העצים? ח'דר- כריתת וגיזום עצים, גוזם מוסמך ובעל תעודת גוזם מטעם משרד החקלאות, ישמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את מיטב שירותיו במקצועיות ללא פשרות! אנו מתמחים בביצוע עבודות כריתת עצים ובביצוע עבודות גיזום זה למעלה מחמש עשרה שנה ומציעים ללקוחותינו תמהיל שירות מושלם המשלב מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, צוות עובדים וותיק, מיומן ומנוסה, תודעת שירות גבוהה, ציוד חדיש ועמידה מלאה בלוחות הזמנים. אנו מספקים את שירותינו גם במיקומים גבוהים וצרים שהגישה אליהם מורכבת!

 • 072-3270445

  ח'וואלד

 • א.א.א. גיזום וכריתת עצים - ציון שליט

  כ-40 שנות מוניטין בכריתת וגיזום עצים

  מעוניינים לבצע כריתת עצים? זקוקים
  לחברה שתיקח על עצמה גיזום עצים? כבר יותר מארבעה עשורים שחברת ציון שליט, מהבולטות בתחום בישראל, נמצאת שם עבורכם. ההתמחות העיקרית של החברה היא ביצוע עבודות גיזום וכריתת עצים מכל סוג, העברת עצים, ניקיון עצים, עיצוב עצים, טיפול בעצים "חולים", פינוי גזם גינה ועוד. ברשות החברה משאיות ומנוף המגיע לגובה של 24 מטר, כאשר באפשרותה ציוד המאפשר לבצע גם עבודות סנפלינג. החברה מחזיקה בכל הרישיונות הנדרשים לפעילות בשדה משחק זה ומציעה ביטוח מלא על כל עבודה. שירותי החברה ניתנים עבור לקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים בכל אזור המרכז והשרון, כאשר בין היתר ניתן להצביע על התעשייה האווירית, משרד הביטחון, קופת חולים מאוחדת, בתי חולים, מוסדות חינוך ועוד.

 • 072-3250860

  מנדלבלט צבי 15, הרצליה

 • טרזן אומנות הגיזום

  גיזום עצים הוא עסק למקצוענים ובטרזן הפכו את העניין לאומנות של ממש. טרזן
  אומנות הגיזום הוא עסק בכליל המתמחה בכריתת עצים, בגיזום ובניקוי דקלים. אלעד סלומון, בעל העסק, הוא מטפס מוסמך, גוזם מומחה ובעל תואר b.s.c. במדעי הסביבה. הוא עובד עם מגוון מסורים, באורכים ובגדלים שונים, ומחזיק בכל הרישיונות והביטוחים הדרושים בתחום. כמו כן, הוא מקפיד לבצע עבודה נקייה, מדויקת ומקצועית בכל פעם.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3255733

  כליל

 • וסרצוג איתן-כריתת עצים

  מחפשים מומחה לביצוע גיזום עצים? זקוקים לשירותי כריתת עצים? חברת ורסצוג
  איתן - כריתה וגיזום עומדת לשרותכם בכל אזור ירושלים. החברה מעניקה שלל שירותים בתחום, עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, לרבות: גיזום עצים בכל גובה, כריתת ופינוי עצים, פינוי גזם משטח העבודה, העתקת עצים בוגרים ועוד. ברשות החברה ציוד מתקדם, כולל מנוף, המאפשר לבצע עבודות מורכבות ובמקומות בעלי גישה בעייתית. איתן ורסצוג, העומד בראש החברה, מחזיק בתעודת גוזם מומחה ומוסמך בתחום מטעמו של משרד החקלאות.

 • 072-3223783

  ברגמן 5, ירושלים

 • חוטבי הכרמל

  זקוקים לשירותי גיזום מקצועיים? מחפשים איש מקצוע לכריתת עץ? חוטבי הכרמל
  לשירותכם! בין שירותינו: כריתת וגיזום עצים, עיצוב עצים, עקירת עצים בוגרים, הסרת גדמי עצים ושורשים בולטים, השכרת ציוד גיזום, טיפול בעצים חולים כולל תיאום עם הרשויות, גיזום גדרות, פינוי גזם, אחסון עצים, שיקום עצים ועוד. מערך השירותים המקצועי שלנו מבוצע בידי איש מקצוע בעל תעודת גוזם מומחה. נשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות וביעילות!

 • 077-7786029

  חיפה

 • יריב שור גיזום ועבודות מנוף בע"מ

  35 שנות נסיון בגיזום וכריתת עצים

  מחפשים חברה מקצועית לביצוע גיזום
  עצים? יריב שור גיזום ועבודות מנוף בע''מ נמצאת שם עבורכם. החברה מתמחה בביצוע גיזום עצים, כמו גם כריתת עצים, בכל רחבי הארץ, ובין שירותיה הספציפיים ניתן למנות: כריתת וגיזום עצים מסוכנים, גיזום נוף ונוי, גיזום עצים לאורך רשתות חשמל ותשתיות אחרות, ניקוי עצים, שיקום וטיפול בעצים חולים, הדרכת עבודות בגובה בתחום ועוד. החברה מחזיקה בציוד מתקדם לביצוע המלאכות השונות, דוגמת מנופים, וכוח האדם שלה הוא המיומן ביותר בתחום. כל עבודה מבוצעת ברמת המקצועיות המלאה ביותר וניתנת עם ביטוח מקצועי מלא.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3267625

  חיפה

 • אלי - כריתה וגיזום

  אלי עקיבא מבצע עבודות גיזום עצים, כריתת עצים ועבודות משלימות שונות מאז
  שנת 1985. במשך שלושה עשורים מיתג עצמו כאחד מבעלי המקצוע המובילים בתחום, בין השאר עקב סל השירותים הרחב שהוא מספק. בין היתר, כוללים השירותים כריתת עצים, גיזום עצים המהווים סכנה, עיצוב עצים, כריתת וניקוי דקלים, שיקום עצים ועוד. בנוסף, ברשות החברה מנוף המאפשר לבצע עבודות גיזום מורכבות בכל גובה. כל עבודה נעשית בצורה היעילה ביותר, בהתאם ללוח הזמנים ועם ביטוח מלא. אתם מוזמנים לפנות לאלי עקיבא ולראות מדוע השילוב שבין המקצועיות לאהבה לתחום הוא שעושה את ההבדל.

 • 072-3250149

  ראשון לציון

 • אדר גינון ונוי

  המומחים בכריתת עצים

  אדר גינון ונוי היא חברה המתמחה
  בגיזום וכריתת עצים. בין השירותים שמעניקה החברה מבחינה זו תוכלו למצוא כריתות וגיזום של עצי דקל, ניקוי עצי דקל, עקירת גרמי עצים, עיצוב עצים, פינוי גזם ועוד. העבודות מבוצעות בכל גובה, במסגרת כל התקנות המחמירות ביותר לעבודה מסוג זה. החברה, אשר פועלת זה כעשור בתחום, מחזיקה באישורים ובהסמכות המתאימות ממשרד החקלאות וממשרד הכלכלה, וממציעה ללקוחותיה עבודות מקצועיות, איכותיות ונקיות במיוחד, שישאירו סביבה בטוחה, מסודרת ונעימה לעין.

 • 072-3225975

  דוד ניב 23, באר שבע

 • מעוז טיפוח עצים ונוף בע"מ

  מעוז גיזום מבצעת עבודות כריתת עצים וגיזום מאז שנת 1980. שירותי החברה
  ניתנים בכל רחבי הארץ וכוללים בתוכם גם העתקת עצים, שיקום עצים עתיקים, כרסום גדמים ושורשים, שתילת עצים צעירים ועוד. אנשי החברה מבצעים עבודות גיזום לכל מטרה, דוגמת עיצוב העץ, גיזום לאורך רשתות חשמל או גיזום בטיחות לעצים מסוכנים. העבודות נעשות באמצעות ציוד מתקדם, המאפשר לבצע כל משימה במלוא המקצועיות והבטיחות. בראש מעוז גיזום עומד ג'ק, גוזם מומחה הנחשב לאחד הותיקים בתחום בישראל, כאשר כוח האדם של החברה מיומן ומקצועי.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-2594318

  ז'בוטינסקי 8, חיפה

 • צרצור שירותי גינון

  חברת צרצור מנופים ועבודות גיזום - מתמחה בהובלות מנוף, הובלת מטענים,
  כריתה וגיזום עצים פינוי גזם. כמו כן החברה מספקת מגוון עבודות נוספות, כולל: עקירת עצים בוגרים, פינוי גזם, הסרת גדמי עצים, הסרת שורשים בולטים, גיזום ופינוי עצים מסוכנים ועוד. החברה מעניקה את שירותיה באזור לוד ומעמידה לשירותם צוות דובר עברית וערבית. התקשרו עוד היום לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר. נשמח לעמוד לשירותכם.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3267101

  סטרומה 215, לוד

 • בקרמן גיזום

  חברת בקרמן גיזום מתמחה בגיזום ובכריתת עצים. בין השירותים שהיא מספקת:
  העתקת עצים, עיצוב עצים, עקירת עצים בוגרים, הסרת שורשים בולטים, הסרת גדמי עצים, גיזום ופינוי עצים מסוכנים, שיקום עצים חולים ועוד. החברה מבצעת את עבודותיה גם בעזרת מנוף סל ובסנפלינג, מציעה גם ציוד גיזום להשכרה, ואף משכירה משאיות לפינוי גזם. לחברת בקרמן גיזום ניסיון של עשר שנים בתחום הגינון, הגיזום וכריתת העצים, והיא מבצעת כל עבודה על הצד הטוב ביותר.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 077-7786831

  בית הלל

 • רוני וויס גיזום וכריתה

  רוני וייס הוא כורת עצים מוסמך ובעל תעודות מטעם משרד החקלאות. הוא מתמחה
  בכל סוגי הכריתה, העקירה והגיזום וברשותו למעלה מ- 30 שנות ותק בתחום. עם שירותיו נמנים: עקירת עצים מסוכנים (כולל ביטוח מלא), פינוי עצים מחצרות ומבתים, אספקת עצים להסקה (כולל משלוח והובלה עד בית הלקוח) ועוד. לצורך ביצוע העבודות הוא עושה שימוש במנוף סל אדם ובמנופי הרמה (סמיטריילר). כל עבודה נעשית באופן הבטיחותי, היעיל והמהיר ביותר.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3215730

  ארבל

 • זהר גיזום

  חברת זהר גיזום מתמחה בגיזום ובכריתת עצים, ומעמידה לרשותם גוזמים מיומנים
  ובעלי תעודת הסמכה מטעם משרד החקלאות. עם שירותי החברה נמנים: כריתת עצים מסוכנים בכל גובה, ניקוי וסידור דקלים, פינוי גזם, טיפול בעצים חולים ואספקת גזעים להסקה. כמו כן, החברה מעניקה שירותי חירום לעצים הנמצאים בסכנה מידית 24 שעות ביממה (למעט בשבת). כל עבודה מתחילה בתכנון יסודי ובייעוץ מקצועי, במטרה להגיע לתוצאות מדויקות ומשביעות רצון מבחינת הלקוח.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3219145

  תרום

 • א. הכורת כריתת עצים

  אנו מומחים בגיזום וכריתת עצים. ביטוח מלא מומחים בגיזום וכריתה
  מורכבים כריתה וגיזום בגבהים בשילוב עבודת מנוף עבודה בטיפוס וסנפלינג העתקת עצים מקצועית שרותי חירום 24 שעות א-ו נסיון בעבודה עם גופים ומשרדים ממשלתיים (משרד הבטחון, משרד החינוך ועוד) יעוץ מקצועי במצבי כריתה מורכבים שרות מהיר ומקצועי!

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-2594436

  גוט לוין 9, חיפה

 • נוי יצחק - גיזום עצים

  גיזום עצים וכן כריתת עצים דורשים ידיים מקצועיות כדי לוודא התנהלות
  בטיחות לסביבה. נוי יצחק מתמחה בגיזום, בעקירה ובכריתה של עצים, וצוותו מיומן ויעיל גם בהעתקת עצים בוגרים ובהסרת שורשים בולטים. ברשותו ציוד מתקדם לתוצאות מיטביות בשטח, והשירות מלווה באחריות, בלוח זמנים מוקפד ובעלות הוגנת. נוי יצחק וצוותו פועלים באזור בקעת אונו ופתח תקווה ומספקים שירותים ללקוחות פרטיים ולמוסדות לרבות פינוי גזם והשכרת ציוד גיזום.

 • 072-2593643

  ג'מילי 4, פתח תקווה

 • שילה טיפול בעצים גיזום,כריתה וייעוץ

  שילה טיפול בעצים גיזום, כריתה ויעוץ הוא עסק עם 10 שנות ניסיון בתחום
  בארץ ובחו"ל. לעסק תעודת גוזם מומחה ממשרד החקלאות וכמו כן תעודות מקצוע מאוסטרליה. העסק מומחה בכל הנוגע לטיפול נכון בעצים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר הנהוגים בארץ ובעולם. הוא מספק מענה לכל צורכי העצים שלכם, החל משתילה, דישון וטיפול במחלות, דרך עיצוב וגיזום העץ לאורך השנים וכלה בכריתה לעצים מכל גובה וסוג. הצוות של שילה מבצע עבודות מורכבות בצורה מבוקרת באמצעות טיפוס, סנפלינג או מנוף, בדגש על בטיחות בעבודה בגובה, בטיחות כללית ושימור אזור העבודה. אנו עובדים באזור המרכז ודרומה ומספקים מענה לכל גודל של עבודה! לעסק ביטוח צד ג מלא, אנא התקשרו לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם!

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 077-3168968

  יבנה

 • פומי גיזום וגינון בע"מ

  חברת פומי גיזום וגינון בע"מ, מעניקה שירותי גיזום, טיפוח וכריתת עצים בכל
  סדר גודל ולכל מטרה, באזור העיר חולון, ראשון לציון ובת ים. צוות החברה מנוסה ומימון מלווה ומייעץ ללקוחותיו טרם ביצוע העבודה ומבצע מגוון גדול של עבודות, כגון: גיזום גדרות, עבודות בגובה עד 30 מטר באמצעות רכבים בעלי סלי הרמה וכבאיות, ניקוי דקלים, כרסום והסרת גדמי עצים, העתקות עצים, עקירת עצים בוגרים, הסרת שורשים בולטים ועוד.

 • 072-3227300

  הברבור 4, חולון

 • גיא ברלב א.ב

  מומחה להעתקת עצים, גיזום וכריתה

  מחפשים איש מקצוע לביצוע גיזום עצים,
  כריתת עצם ושלל פעולות אחרות? גיא ברלב ישמח לעמוד לשרותכם. לברלב ניסיון של יותר משני עשורים בתחום, תעודת גוזם מומחה ורשימה ארוכה של לקוחות מרוצים בכל אזור חיפה והקריות. הוא פועל תוך תפיסה לפי אין עץ מסובך מדי, אלא עבודות קטנות מדי, שנעשות בצורה שאינה מקצועית. לכן, הוא עושה הכל על מנת לבצע כל מלאכה על פי הספר ובמירב הזהירות והבטיחות. העבודות נעשות בזמינות גבוהה, כאשר המחיר תחרותי ותנאי התשלום נוחים.

 • 072-3228243

  חיפה

 • אמנון ותמר

  חברת אמנון ותמר היא פרי פיתוחו של אמנון דינרמן, גיאולוג בעל תעודת גוזם
  עצים מומחה של משרד החקלאות ובעל היתר לעבודה בגובה. אמנון מבצע כריתת עצים במינימום פגיעה בסביבה, וכן גיזום עצים ופינוי גזם עבור רשויות מקומיות, לקוחות פרטיים וחברות. הגיזום והכריתה מלווים באחריות, בביטוח מלא, וכאמור, בפינוי הגזם. אמנן דינרמן מספק ייעוץ ללא התחייבות ועלות לפני הצעת המחיר. כל עבודות הגננות מבוצעות בפריסה ארצית.

 • 072-3251218

  פלמ"ח 12, חיפה

 • המושבניק

  כריתת עצים או גיזום? הכול כאן באחריות!

  כן, לפעמים צריך לנסר... צפריר
  מוצניק מבצע גיזום עצים ושיחים ומתמחה בכריתת עצים כולל כריתת עצים גדולים המסוכנים לסביבתם, עיצוב עצים, כריתת פרדסים, עקירת עצים בוגרים, כריתת חורשות, הסרת גדמי עצים וגם הסרת שורשים בולטים לצד פינוי פסולת עצים. העבודה מבוצעת באמצעות טיפוס, מנוף סל וכל הדרוש לשמירה על ביטחון הסביבה. מוצניק מאמין בשקיפות מקצועית באשר לעבודה ובלוח זמנים מוקפד כראוי. המחיר נוח והשירות אחראי ביותר.

 • 072-3249743

  מורן 31, קריית טבעון

 • גלעד גיזום ועיצוב עצים

  חברת גלעד גיזום ועיצוב עצים, מציעה מגוון גדול של עבודות גיזום מיוחדות
  ומקצועיות ללקוחות פרטיים ולמוסדות.. החברה כורתת וגוזמת עצים, מעצבת עצים, עוקרת עצים בוגרים, מעתיקה ממקומם עצים בוגרים, גוזמת ומפנה עצם מסוכנים, מספקת עצים להסקה, מעניקה שירותי שיקום לעצים וטיפול בעצים חולים, פינוי גזם, ועוד, באמצעות מנופים, סנפלינג ומנופי סל. החברה פועלת בתיאום מול הרשויות ומעניקה ביטוח נזקים מלא.

 • 077-3336602

  10, שילת

 • ששי גיזום

  ששי גיזום הוא עסק שהוקם בשנת 1998, ומאז מספק שירותי גיזום וכריתת עצים
  בכל אזור גוש דן וירושלים. לבעל העסק, ששי, יש תעודת גוזן מומחה ומטפס מומחה. מלבד גיזום וכריתת עצים הוא מציע גם שירותי עיצוב עצים, עקירת עצים בוגרים, הסרת גדמי עצים, הסרת שורשים בולטים ועוד. כל השירותים ניתנים במקצועיות, באמינות ובמחירים המתאימים לכל כיס. מוזמנים ליצור קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3220123

  השלשלת 63, ירושלים

 • פרוחי עבודות בגובה

  פרוחי עבודות בגובה מבצעים דרך קבע עבודות לגיזום ולכריתת עצים במקומות
  שבהם הם נחשבים מסוכנים. אנו גוזמים וכורתים עצים באזורי מגורים, בין מרפסות, בין כבלי חשמל ותקשורת וכדומה, במטרה למנוע אסון מבעוד מועד ולשמור על חזות האזור. אנו משתמשים בציוד מתקדם לביצוע עבודות בגובה, כולל מנופי סל אדם ומנופים הידראוליים. חברת פרוחי עבודות בגובה פועלת באזור הגליל העליון, בדגש על צפת, קריית שמונה וסביבתן. נשמח גם לייעץ לכם בנושא עבודות בגובה ולהעביר הדרכות בעניין.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3235038

  אחד העם 21, קריית שמונה

מידע על גיזום וכריתת עצים