המחירים במחירון כוללים מע"מ. מחירון דודי שמש ודודי חשמל של אתר zap דפי זהב מציג את טווח המחירים עבור שירותי התקנת דוד חשמל או דוד שמש עם קולטים סולאריים במגוון נפחים, כגון כמה עולה דוד שמש 120 ליטר, או מהו מחיר דוד חשמל 60 ליטר. כמו כן, אפשר למצוא במחירון עלויות של החלפת חלקים בדוד, כגון: מחיר החלפת פלאנג', מחיר שסתום אל חוזר, מחיר החלפת גוף חימום לדוד, מחיר החלפת תרמוסטט או מאיץ חום לדוד. אם ברצונכם לשמור על הדוד ועל הקולטים לאורך זמן מומלץ להיכנס למחירון ולבדוק את עלויות התקנת מסנן אבנית לדוד, ניקוי קולטי שמש או אחזקה שנתית שוטפת למערכת סולארית בבניין.

תיקון דודי שמש וחשמל

התקנת דודי חשמל

התקנת דודי שמש

התקנת קולטי שמש

תיקון מערכות סולאריות

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים ויקטור דודי שמש ואינסטלציה
  ויקטור דודי שמש ואינסטלציה
  אני קיבלתי שירות מצוין מה שרציתי קיבלתי והוא עומד בשעות והוא באמת אינסטלאטור ברמה ואמין וטוב וזול
 • 5 כוכבים בוחניק
  בוחניק
  הדוד שלי קיצר התקשרתי על פי ההמלצות שכתובות במודעה באינטרנט וקיבלתי שירות מהיר מקצועי ונעים אז חשבתי שהכי נכון להמליץ גם 😉קבלו ממני חמישה כוככבים שהרווחתם ביושר תודה רבה משה!
 • 5 כוכבים כהן-המהיר האדיב הזול והמיידי
  כהן-המהיר האדיב הזול והמיידי
  הגיעו תוך 20 דקות וטיפלו בתקלה מהר וטוב. יחס עדיב ונעים
 • 5 כוכבים בוחניק
  בוחניק
  הדיירת שלי במרינה באשקלון התקשרה והודיעה לי שיש לה בעיה בדוד שמש והוא לא מחמם. דיברתי עם משה ותוך כ-10 דקות הוא היה בדירה ומצא את הבעיה , דיבר אתי בטלפון והסביר לי מה הבעיה ומה המחיר ומיד טיפל הבעיה לשביעות רצוני ורצון הדיירת. השירות היה מהיר מקצועי ואדיב והמחיר הוגן. אצלי אתה משה יצאתה צדיק ובגדול. שירבו כמותך בישראל.
 • 5 כוכבים כוכב השמש
  כוכב השמש
  התקשרנו לדורון בבהילות אתמול בערב, הוא הרגיע אותנו ואמר שיגיע מוקדם ככל האפשר. הדוד לא עבד ולכן לא יכלנו להתקלח במים קפואים בלילה הקודם. עזבו שהוא עמד במילה שלו והגיע לפני הזמן עם חיוך רחב ויחס אישי, הוא פעל לאיתור התקלה במהירות, פתרון שלא אילץ אותי לשרוף את היום כולו ולאחר באופן מוגזם לעבודה, השירות שלי היה מפתיע, היחס, ההסברים והמחיר ההגיוני ולא מוגזם, וזה ממש לא מובן מאליו חברים. ממליץ לכולם להזמינו!!!!! תודה דורון ולצוות מכוכב השמש.
חזור מעלה