כתבות ומידע בנושא טלפונים סלולריים

מאת: נגוהה שפרלינג
סמארטפון סיני מומלץ
מסתבר שבתחום הטלפונים הסלולריים יש לסינים לא מעט להציע. אז מה כדאי לבחון, ומתי זה משתלם לרכוש סמארטפון סיני מתקדם?
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
שתי בנות מחזיקות מכשירים סלולארים בחנות סלולאר
טרייד אין פלאפון הוא אופציה מצוינת להוזיל את עלויות הרכישה של טלפון חדש, תוך צמצום המאמצים הנדרשים בהחלפה. כמה שווה המכשיר הישן ולמי זה מתאים? התשובות בכתבה.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
חותמת כשרות
טלפון כשר הוא בגדר מוצר חובה עבור הציבור הדתי, החרדי ושומרי המסורת, שזקוקים למכשיר שיאפשר להם לבצע בעיקר שיחות ולהימנע מהפיתויים של העידן הטכנולוגי. כל מה שחשוב לדעת על הטרנד הישן - חדש של סמארטפון כשר.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אפליקציות לאייפון
חברת אפל הידועה ברחבי העולם כולו, השיקה לאחרונה את מכשיר האייפון, מכשיר סלולרי מתקדם. אפל לא רק השיקה את מכשיר האייפון אלא גם אפליקציות המתאימות לו.
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
תיקון גלקסי מול תיקון אייפון
ההחלטה על שדרוג הסלולרי שלכם צריכה לכלול גם את השיקולים הנלווים לאיכות הביצועים, ולקחת בחשבון את רמת שירותי התיקון שתקבלו במקרה של תקלה, את עמידות המכשיר במקרה של מכה, נפילה או טביעה ולא פחות חשוב מכך, את משך חיי הסוללה, ואת יכולתה לספק לכם את האנרגייה הדרושה כדי ליהנות ממכשיר 'מלא חיים'.
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
אייפון או גלקסי - השוואת ביצועים ואיכות גלישה
מכשירי הסמארטפון מזמנים למשתמשים חוויה מסוג אחר בכל מה שקשור לרמת הביצועים, למהירות הגלישה, לאיכות הקול והשמע, לתצוגת מולטימדיה ועוד. המכשירים פותחו כך שהם משמשים כסוג של תחליף למחשב הביתי, ומפגינים יכולות גבוהות כמעט בכל פרמטר. כדי להשוות בין הדגמים סקרנו את היתרונות והחסרונות ברמת הביצוע.
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
חדשנות ואפליקציות לאייפון ולגלקסי
אז לשדרג או לא לשדרג? המלך מת, יחי המלך החדש? יש באמת סיבה להשקיע כל כך הרבה כסף ולהחליף את הסמארטפון שלך בדגם הכי הכי הכי חדש? מה הם השיקולים שישפיעו עליכם בעניין הזה, וכיצד זהות המכשיר שאליו רוצים לשדרג משפיעה על ההחלטה?
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
אייפון או גלקסי - נוחות השימוש
מתלבטים לאיזה מכשיר סלולרי לשדרג? אחד הפרמטרים החשובים שכדאי לשקול הוא נוחות השימוש בסמארטאפון. השימוש התכוף והעובדה שהמכשיר צמוד אליכם ליד כמעט בכל שעות היממה, מחייבת תפעול נוח וידידותי שלוקח בחשבון את כל הצרכים. על היתרונות והחסרונות של אייפון 5S וגלקסי S4 בגזרת נוחות השימוש, בכתבה שלפניכם.
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
טלפון סיני
כולם רוצים סמארטפון מתוחכם, עם ביצועים טובים, נוח לשימוש ואיכותי. רובנו מוכנים לשלם אלפי שקלים על התענוג, מקבלים את רוע הגזירה ומניחים כי ככה זה עולה. מה אם נגיד לכם שיש חיה כזו סמארטפונים זולים? בעוד שרובכם שוברים את הראש סביב השאלה איזה סמארטפון מצלם טוב יותר, מאפשר איכות צפייה גבוהה יותר ואיזה מציע אפליקציות הכי שוות, עוד ועוד ישראלים גילו נוסחה מנצחת. סמארטפון זול ואיכותי - מייד אין צ'יינה.
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
oneplus one
טרנד הניידים והחידושים הבלתי פוסקים בעולם הסמארטפונים, לא רק שאינם חולפים, אלא הם מביאים עמם כל העת בשורות חדשות. oneplus one הוא אחד מהם, והאמת שהוא אכן בשורה מוצלחת, ויש בו יותר יתרונות מאשר חסרונות. מהו מכשיר ה-oneplus one, ומה בכל זאת כדאי לדעת לפני שרצים לקנות אותו?
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
תיקון טלפון שנרטב
זה קורה, לפחות פעם אחת, לכל אחד. הטלפון הנייד נופל לאסלה, כוס הקפה שהונחה על השולחן לצד הנייד נופלת והקפה נשפך, בקבוק מים שהונח בתיק נפתח ועוד-ועוד. התוצאה אחת: הנייד שלנו זקוק ל'טיפול' מהיר ויעיל. אז מה עושים?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
טלפון סלולרי
לכל אדם המחזיק בטלפון סלולרי יש את הצרכים המיוחדים לו, וככל שעובר הזמן יותר ויותר אנשים עוברים ל"סמארטפונים". אחסון, מהירות, איכות תצוגה, רזולוציה, נגן מוזיקה, מערכות הפעלה ועוד - כל מה שצריך לדעת לפני בחירת המכשיר החכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
סוגי טלפונים סלולריים
טלפונים סלולריים נכנסו בשנות ה- 80 אל התודעה וזרזו את תהליכי הכפר הגלובאלי. ישראל היא אחת המדינות אשר החשיפה לטכנולוגיה זו נמדדת בכ-100 אחוז. כל אדם בישראל משתמש במכשיר סלולרי אחד לפחות.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
תקשורת סלולרית
תקשורת סלולרית היא פיתוח טכנולוגי אשר מאפשר לבני אדם לתקשר אחד עם השני על ידי מכשירי טלפון ניידים או בכינוי המוכר והידוע לכל: טלפונים סלולריים.
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
בחירת מעבדה לתיקון טלפון נייד
יש בנמצא מספר רב של מעבדות שירות לטלפונים ניידים. חלקן מקצועיות, חלקן פחות. חלקן מעבדות שירות פרטיות שמתמחות בתיקון טלפונים סלולריים ובפרט בתיקון אייפון, וחלקן מעבדות שירות שהנכם מחויבים לשלוח אליהן, כל עוד האייפון שלכם נמצא בתקופת האחריות שלו. אז כיצד תבחרו במעבדה הנכונה? ובכן בואו ננסה לעשות סדר בדברים.