מחירון אספקת עץ באתר zap דפי זהב מספק את טווח המחירים המקובל בשוק עבור מגוון סוגי עצים לכל מטרה. כאן תוכלו למצוא מחירון עצים מפורט ובו מידע על מחירי פלטות עץ דובדבן, פלטות מייפל, מוצרי עץ אורן, עץ ליבנה או פלטות דיקט, סנדוויץ' וסיבית. כמו-כן מוצגים במחירון מחיריהם של סוגים רבים של עץ מלא כגון לוחות עץ וקרשים לבניין, מוטות עץ במבוק, אדני רכבת, פלטות בוצ'ר בלוק, עץ איפאה ואירוקו. כדי להשלים את התמונה ולדעת מה הן עלויותיהם של המוצרים הנלווים, היכנסו למחירון ותגלו כמה עולה דבק עץ, לכה לעץ, צבע לעץ ואפילו שירותי הובלת עצים.

עץ לבניין

פלטות עץ אורן

בוצ'ר בלוק

m.d.f

פלטות סיבית ומזונית

עצי סנדוויץ'

פלטות o.s.b

עצים לפרגולות ודקים

קורות עץ אורן

לאטה עץ

מוצרי עץ לגינה

מוצרים לחידוש העץ

הובלת עצים

מוצרי עץ נוספים

האם המחירון עזר לך?
 

העץ משמש אותנו למטרות רבות, כמעט משחר האנושות: לבנייה, לחימום ולהסקה, לעיצוב ולעוד שלל ייעודים. כיום מוצעים לכל אדם המעוניין בעץ כמה סוגים של עצים, המגיעים בשלל תצורות (עצים גולמיים, פלטות עץ, קורות וכדומה). האם אתם יודעים כמה אמורים לעלות לכם מוצרי העץ השונים? מחירון אספקת עץ של ZAP דפי זהב יאפשר לכם לדעת מה הם המחירים הנהוגים בשוק, על כל התחומים הקיימים בו. כך תהפוך העבודה לקלה הרבה יותר עבורכם.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים א.צ. ג'רבי בע"מ
  א.צ. ג'רבי בע"מ
  מיטל ממחסן העצים ג'רבי תמיד זמינה.השרות והיחס חמים.אכות חומר מעולה ומחירים ללא תחרות.
 • 5 כוכבים עצי חזון בע"מ
  עצי חזון בע"מ
  שריות מעולה ומהיר מבחור בשם דני לטובת פרוייקט פרטי תודה ענקית
 • 5 כוכבים א. מזרחי מחסן עצים ורעפים
  א. מזרחי מחסן עצים ורעפים
  באתי עם תוכנית לבניית דלפק. ניסרו לי את כל העצים בדיוק למידות, והקשיבו לכל מה שבקשתי עם המון סבלנות.
 • 5 כוכבים הארזים באר שבע בע"מ
  הארזים באר שבע בע"מ
  לא מכיר שם אף אחד - אני לקוח מזדמן. לפי נסיוני - העץ מיובש ומטופל כהלכה (10 מתוך 10) נותנים לי מרחב וייעוץ - וגם זמו לבחור בתוך המחסן הענקי והמגוון. המחיר אחיד לכולם - אפשר לבקש הנחה ואם יש מקום - תמיד נותנים. המענה לטלפון מהיר מקצועי ואחיד לכולם.
 • 4.4 כוכבים אגמי ובניו בע"מ
  אגמי ובניו בע"מ
  5 דקות נסיעה מתל אביב, אין פקקים או בעיות חניה או צפיפות כמו בתוך העיר...נח להגעה, אני קונה פה כבר מספר שנים, גם עצים, גם כלים ואביזרים, ברגים וכ"ו, מחירים טובים, שירות טוב, תמיד יוצא עם הרגשה שעזרו לי להשיג אצת מה שאני צריך, וגם לחסוך זמן וכסף
חזור מעלה