כתבות ומידע בנושא עורכי דין

מאת: עו"ד ערן זוהר
עו"ד ניהול תיק משפטי
בחירת עורך דין היא עניין מורכב, וכמו בכל קשר עם איש מקצוע גם כאן תרצו את זה שיעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר. רגע לפני שתצאו לדרך, קחו רגע כדי ללמוד מי רשאי לעסוק בעריכת דין ומה הידע הבסיסי הנדרש כדי לטפל בתיק שלכם
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
כיצד לבחור נכון את עורך הדין
כמעט כל אחד מאיתנו נזקק לשירותי עורך דין לפחות פעם בחייו. אבל כמו בבחירת מוצר יקר שאתם קונים, גם כאן יש כמה שיקולים שיש לקחת בחשבון כדי לקבל את הבחירה הנכונה: איך תדע לאיזה עו"ד לגשת, איפה כדאי לך לחפש, מה עליך לבדוק ועל מי כדאי לך לסמוך? זה מה שחשוב באמת
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
עורכי דין
היום אפשר למצוא הכל באינטרנט, אבל בחירה של עורך דין יכולה להיות עניין קצת מייגע. כולם הרי מבטיחים שהם הטובים ביותר שתמצאו. אז איך בכל זאת לא נופלים ברשת של הרשת?
מאת: עו"ד אורנית אבני-גורטלר
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
עורכי דין
עורכי דין בישראל הם אנשי מקצוע שלמדו במוסד להשכלה גבוהה את מקצוע המשפטים. הבוגרים עברו התמחות בת שנה בתחום ספציפי במשרד עורכי דין, בסיומה עברו את מבחני הלשכה לעריכת דין בהצלחה וקיבלו הסמכה המותירה להם לעסוק בעריכת דין.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
לשכת עורכי הדין
לשכת עורכי הדין של ישראל, הוא תאגיד המאחד את כל עורכי הדין בארץ, רושם אותם, מפקח עליהם ובוחן אותם במידת הנדרש. לשכת עורכי הדין, היא למעשה גילדה מקצועית המסדירה את כל הקשור לעיסוק בתחום עריכת דין.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
משרדי עורכי דין
משרדי עורכי דין מאגדים אנשי מקצוע המורשים לעסוק בתחום עריכת הדין. משרדי עורכי דין בישראל, מספקים לציבור הרחב את שירותיהם של אנשי מקצוע שסיימו את לימודי המשפטים במוסד להשכלה גבוהה, עברו תקופת התמחות ועמדו בהצלחה בבחינות בכתב ובעל פה, של לשכת עורכי הדין בישראל.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
עורכי דין מתמחים
התמחות היא שלב אינטגראלי, אותו עובר כל עורך דין במהלך תקופת ההכשרה. אחד השלבים המהותיים בדרך למימוש הזכות לשמש כעורך דין במדינת ישראל, הוא לעבור תקופת התמחות באחד ממשרדי עורכי הדין הפעילים בארץ .
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חיפוש עורכי דין
המשק הישראלי קולט בכל שנה עורכי דין רבים, אשר למדו את לימודי המשפטים והוכשרו לתפקד כעורכי דין על ידי הלשכה. אחת הבעיות המרכזיות, בה נתקלים רבים היא איתור עורך הדין הראוי לכם. במאמר זה נציג בפניכם, את השלבים הנכונים אחר חיפוש עורכי דין מקצועיים במשק הישראלי, צעד אחר צעד.