רופאים אנדוקרינולוגים בחיפה

 • ד"ר ילנה סיגל

  ד"ר ילנה סיגל

  ד"ר ילנה סיגל היא אנדוקרינולוגית בעלת שם, המתמחה בטיפול באנשים הסובלים
  ממחלות הורמונליות, סוכרת והפרעות במשק הסידן והעצם (כולל אוסטיאופורוזיס). ד"ר ילנה סיגל היא בוגרת לימודי רפואה בקזחסטן, בה גם עשתה את התמחותה בתחום האנדוקרינולוגיה והסוכרת. עם עלייתה לישראל עשתה התמחות במכון לאנדוקרינולוגיה של בית החולים רמב"ם בחיפה. היא עובדת כרופאה בכירה במכון לסוכרת ואנדוקרינולוגיה באותו בית חולים, מבצעת מחקרים קליניים ומנהלת פורום אינטרנטי בנושא. ניתן לקבל דרכה טיפול באופן פרטי, כאשר היא מקיימת הסדרים עם חלק מקופות החולים וחברות הביטוח בישראל.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • שד' הנשיא 106, חיפה

 • פרופ' איש שלום צופיה

  פרופ' איש שלום צופיה

  פרופ' איש-שלום צופיה היא מומחית לרפואה פנימית, לאנדוקרינולוגיה
  ולסוכרת. היא מטפלת באנשים הסובלים ממחלות אנדוקריניות מגוונות, כולל: הפרעות בתפקוד בלוטת התריס (כולל בהיריון), גידולים בבלוטת התריס, מחלות האדרנל (יותרת הכליה), מחלות ההיפופיזה (יותרת המוח), שיעור יתר, תסמונת השחלות הפוליציסטיות וסוכרת. כמו כן היא מטפלת באנשים הסובלים מהפרעות במשק המינרלים (הסידן) והעצם כגון מחלות האוסטיאופורוזיס, פעילות יתר של יותרת התריס (primary hyperparathyroidism ) מצבי עודף או חסר סידן בדם, טיפול הורמונלי לאחר חדלון וסת (גיל המעבר / מנופאוזה), חוסר ויטמין D, רככת, מחלת PAGET, FIBROUS DYSPLASIA, HYPOPHOSPHATASIA, OSTEOGENESIS IMPERFECTA, אוסטיאופורוזיס משנית, מחלות עצם במושתלי אברים, מחלות עצם בחולים עם מחלות מערכת העיכול, אוסטיאופורוזיס אזורית, אוסטיאופורוזיס לאחר לידה ואוסטיאופורוזיס בילדים. ניתן לקבל החזר מביטוחים משלימים של קופות החולים ומהביטוחים הפרטיים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • יאיר כץ 12, חיפה

 • שמר שרותי מבדקים רפואיים בע"מ

  שמר שרותי מבדקים רפואיים בע"מ

  מכון רפואי שמר מקצועי ופועל לטובתכם

  שמר שרותי מבדקים רפואיים בע"מ הוא
  מכון רפואי מהמובילים בארץ, ובו מתבצעים בדיקות רפואיות לציבור הרחב וכן כתיבת חוות דעת משפטיות בנושאים רפואיים שונים. המכון מספק שירותי רפואה תעסוקתית ובדיקות תקופתיות על ידי מומחים ברמה בינלאומית בכל ענפי הרפואה. מכון שמר ערני לצורכי לקוחותיו, ולכן מספק גם שירותי רפואה ניידים בפריסה ארצית. מדובר בשירות רפואי ישראלי מתקדם ביותר. המכון ממוקם סמוך לבית החולים בני ציון בחיפה, ולכן מתאפשרים בדיקות וטיפולים בזמינות מהירה, לעתים מדובר בכמה שעות המתנה ספורות בלבד לעומת ימים ושבועות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • שד' וינגייט 2, חיפה

מידע על רופאים אנדוקרינולוגים

חזור מעלה