גניקולוגים ומרפאות נשים באזור חיפה והקריות

 • ד"ר רופא גיא

  ד"ר רופא גיא

  מנהל מרכז בריאות האישה בבי"ח ליס ליולדות

  ד"ר גיא רופא הוא מומחה לרפואת נשים,
  למיילדות ולפוריות עם התמחות על בכירורגיה גינקולוגית זעיר-פולשנית. הוא משמש כרופא בכיר במחלקת נשים ויולדות, כחבר היחידה לאנדוסקופיה גינקולוגית מתקדמת וכאחראי המרפאה לכאב אגן כרוני של המרכז לבריאות האישה בבית החולים ליס לנשים וליולדות שבמרכז הרפואי תל-אביב. עם תחומי עיסוקו של ד"ר גיא רופא נמנים: פרוצדורות היסטרוסקופיות, ניתוחים לפרוסקופיים, ניתוחים גינקולוגיים נרתיקיים, תכנון משפחה ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ויצמן 14, תל אביב

  (נותן שירות באזור חיפה והקריות)

 • ד"ר אורלי ברנדס קליין

  ד"ר אורלי ברנדס קליין

  ד"ר אורלי ברנדס קליין היא רופאה גינקולוגית ומנתחת בכירה, מומחית
  בכירורגיה גינקולוגית וזעיר-פולשנית (ניתוחים ללא פתיחת הבטן), בעלת תת-התמחות בהפרעות הורמונליות בנשים בגיל העשרה ובגיל המעבר, כולל פצעי בגרות, שיעור יתר, אי סדירות בווסת. במרפאה הפרטית בחיפה ניתן לקבל טיפולים במגוון תחומים גינקולוגיים בהם מעקב היריון ותכנון משפחה, בדיקות אולטרסאונד, טיפולי פוריות, טיפול בדימום וסתי מוגבר, כריתת רחם ועוד. המרפאה עובדת בהסדר עם חברות הביטוח ועם קופות החולים השונות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דרך שמחה גולן 9, חיפה

 • ד"ר ישי דוד-מומחה לפוריות

  ד"ר ישי דוד-מומחה לפוריות

  ד"ר ישי הינו גינקולוג מומחה לבעיות הפוריות השונות והטיפול בהן, טיפולים
  הכוללים טיפולי פוריות רגילים, הפריה חוץ גופית ( IVF ), ביופסיות של אשך, תרומת ביצית ועוד ועוד. בעבר ניהל ד"ר ישי את בנק הזרע של בי"ח כרמל ואף היה מנהל בפועל של יחידת ה IVF במשך כמה שנים. כיום משמש ד"ר ישי כרופא בכיר ביחידת ה IVF ובמחלקת נשים של ביה"ח, כמנהל מרפאה מקצועית של הכללית בקרית אתא, כיועץ מומחה של הקופה במסגרת המושלם וכן כממונה על אישורי ה IVF במחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית. במרפאתו - " מרפ את", אשר ב"קדמת חן" שבחיפה, עוסק ד"ר ישי בעיקר בבירור הקושי של זוגות להרות ומציע להם מגוון רחב של טיפולים, כמצוין לעי"ל, בהתאם לגורמים השונים המתגלים בעת הבירור. מלבד הטיפולים הרגילים ( הקונבנציונליים ) משתף ד"ר יש פעולה עם רווית, מרפאה בטיפול סיני, שעובדת גם היא במרפאה ואשר מתמחה בתחום הגינקולוגיה בכלל והפוריות בפרט, ויחד אתה מציע טיפולים המשלבים רפואה קונבנציונלית עם רפואה משלימה, טיפולים אשר מאפשרים איזון בין הגוף והנפש. בנוסף מבצע ד"ר ישי מעקבי הריון למטופלות שהרו במסגרת הטיפולים במרפאתו ובכלל. ד"ר ישי הוא בוגר של ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית בהדסה בירושלים. עשה את התמחותו במחלקת נשים של בי"ח כרמל. במסגרת פעילותו האקדמית הוא חבר באיגוד הגינקולוגי, באגודה הישראלי לחקר הפריון ( איל"ה ) וכן באיגודים עולמיים שונים. הוא מדריך ומלמד מתמחים בגינקולוגיה וסטודנטים לרפואה ומשתתף במחקרים שונים הנערכים ביחידה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דרך חנקין 58, חיפה

 • ד"ר שמאי אברהם

  ד"ר שמאי אברהם

  כירורגיה גניקולוגית ואורוגניקולוגיה. דר' אברהם שמאי הינו מומחה במיילדות
  וגניקולוגיה וכן באורוגניקולוגיה. דר שמאי הינו בעל ניסיון עשיר מאוד בכירורגיה גניקולוגית בטנית וכן ניתוחים גניקולוגים דרך הנרתיק. בכירורגיה לפרוסקופית וכמובן בנתוחים אורוגניקולוגים. נסיונו העשיר בתחומים הנ"ל נרכש כרופא בכיר במחלקה הגניקולוגית ברמב"ם. דר' שמאי התמחה באורוגניקולוגיה בביה"ח הר-סיני בטורונטו שבקנדה. דר' שמאי הקים וניהל את המרפאה האורוגניקולוגית ברמב"ם והיה מחלוצי האורוגניקולוגים בישראל. בשנים האחרונות המרפאה האורודינמית של קופ"ח מכבי בצפון הארץ מנוהלת ע"י דר' אברהם שמאי, למרפאה זו מופנות נשים עם בעיות שתן שונות, בניהן בעיית הרטבה, צניחת אברי האגן ובעיות שתן אחרות. במרפאה מתבצע ברור ובדיקה אורודינמית לנשים אלו ומוצע להן טיפול כירורגי, פיזיותרפי או תרופתי.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • חורב 54, חיפה

 • ד"ר ברדיצ'ב מוטי

  ד"ר ברדיצ'ב מוטי

  ד"ר ברדיצ'ב מוטי הוא רופא בכיר לגינקולוגיה ולמיילדות, המבצע במרפאתו
  הפרטית בדיקות אולטרסאונד מכל הסוגים בתחום זה: בדיקת שקיפות עורפית, סקירת מערכות מוקדמת, סקירת מערכות מאוחרת, אקו לב עובר, בדיקות דופלר, בדיקות שונות בטרימסטר השלישי, דיקור מי שפיר, בדיקות להערכת גדילה והתפתחות העובר. כמו כן, מבצע ד"ר ברדיצ'ב בדיקות סקר גנטיות, מעניק ייעוץ הריוני, עורך מעקבי היריון (גם על הריונות בסיכון גבוה), ומטפל במצבים רפואיים רבים הנוגעים להיריון, וכן בבעיות גינקולוגיות נוספות. ד"ר ברדיצ'ב הוא בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית, ואת התמחותו בגינקולוגיה ומיילדות השלים ב-1991 בבית החולים כרמל שבחיפה. בהמשך עבר התמחות על באולטראסאונד, ברפואת האם והעובר ובהריונות בסיכון גבוה באוניברסיטת Wayne State שבדטרויט, ארה"ב.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • יאיר כץ 12, חיפה

 • פרופ' מרתה דירנפלד

  פרופ' מרתה דירנפלד

  פרופסור מרתה דירנפלד בוגרת הפקולטה לרפואה בטכניון, מומחית ברפואת נשים
  ומילדות. חברה בסגל האקדמי ומרצה בפקולטה לרפואה בטכניון. הקימה את היחידה לפריון והפריה חוץ - גופית (IVF) במרכז רפואי כרמל בחיפה בשנת 1986, ומנהלת אותו. עבדה מספר שנים במסגרות בינלאומיות ובעלת מוניטין עולמי בתחום עיסוקה. השתתפה בהקמת אחת מיחידות ה- IVF הראשונות בעולם, במחלקת נשים ויולדות של האוניברסיטה החופשית של בריסל (ULB), בלגיה, בין השנים 2004-2002 שהתה פרופ' דירנפלד באנגליה במסגרת שבתון, שם עבדה וחקרה במרכז אוניברסיטאי ובמכון הברידג' עם צוות IVF וPGD (אבחון טרום השרשה) מהטובים בעולם. ובמשך שנתיים ניהלה את המכון. מרכזים אלו נמנים עם הטובים בעולם, ואיתם נמצאת בקשר רצוף, מוזמנת להרצאות וייעוץ ומנהלת פרויקטים משותפים. פרופ' דירנפלד מבצעת טיפולי פריון לאישה ולגבר, הפרייה חוץ גופית (IVF), . מטפלת באופן יחודי בנשים הזקוקות לתרומת ביציות. כמו כן עובדת במרפאתה כרופאת נשים בעלת נסיון של שנים בתחום: גלולות, אמצעי מניעה, מבצעת גם בדיקות תקופתיות ומייעצת לגיל המעבר. לפרופ' מרתה דירנפלד עבודות מחקר רבות שפורסמו בעיתונים בינלאומיים ידועים, פרקים בששה ספרים מקצועיים, מעל 200 עבודות שהוצגו בכנסים ארציים ובינלאומיים והיא מרצה מוזמנת במסגרות מקצועיות שונות בארץ ובעולם. חברה בוועדות משרד הבריאות ובמועצה הלאומית לרפואת נשים. הגישה שלה היא להיות בחזית הטכנולוגית , לטפל בגישה הוליסטית עם דגש על מתן יחס חם ואישי למטופלים. מעל 7000 תינוקות נולדו מטיפולי פריון שתחת ניהולה של פרופ' דירנפלד

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הירקון 6, חיפה

 • פרופ' וינר זאב

  פרופ' וינר זאב

  מומחה באולטרסאונד מילדותי והיריון בסיכון

  מנהל מחלקת נשים ויולדות ורופא מומחה
  ברפואת נשים ומיילדות, בבי"ח רמבם, התמחה ברפואת האם והעובר בארה"ב. שימש כמנהל יחידת האם והעובר בבית חולים בברוקלין שבניו-יורק, ארה"ב. תחומי מחקר: פיתוח שיטות אולטרה-סאונד ודופלר לשם מעקב אחרי התפתחות העוברים ברחם, מתחילת ההיריון ועד סופו. אבחון טרום לידתי ומעקב וטיפול בנשים הרות ועוברים הנמצאים בסיכון גבוה. פרסם מאמרים רבים בתחום הפיזיולוגיה של העובר ובתחום האבחון הטרום לידתי.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  שד' סיני 17, חיפה

 • ד"ר לויט נתן

  ד"ר לויט נתן

  מומחה לבעיות פוריות ובדיקות אולטרה-סאונד

  ד"ר נתן לויט הוא רופא נשים ומומחה
  לבעיות פוריות ולבדיקות אולטרה-סאונד. במסגרת תפקידו כמנהל היחידה להפריה חוץ-גופית במרכז הרפואי לגליל שבנהריה, הוא עוסק בין היתר בתחומים הבאים: בעיות פוריות, הפריות, הפריה חוץ-גופית, בדיקות אולטרה-סאונד, מעקבי היריון, בדיקת שקיפות עורפית, סקירת מערכות, ייעוץ טרום היריון, בעיות הורמונליות (שקשורות לבעיות פוריות או לגיל המעבר) ועוד. כמו כן, ד"ר לויט מקבל מטופלות במרפאתו הפרטית שבחיפה ובבית החולים הפרטי אלישע.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  כליל החורש 12, חיפה

 • פרופ' ברונשטיין משה

  פרופ' ברונשטיין משה

  פרופסור משה ברונשטיין הוא מומחה מהשורה הראשונה בתחומי מיילדות,
  גניקולוגיה ואולטרה סאונד של עוברים. הוא משמש רופא בכיר ביחידת האולטרה סאונד של בית החולים רמב''ם בחיפה, ולצד זה מציע סיוע במסגרת מכון פרטי בשם "מכון על קול". הוא עוסק בתחום האולטרה סאונד המיילדותי מאז 1981 ובקיא בבדיקת כל ההיבטים של תקינות או אי תקינות ההריון. במהלך השנים הוא פרסם יותר מ-150 מאמרים מקצועיים בעיתונות המדעית הבינלאומית, חיבר ספר לימוד בתחום, העביר הרצאות רבות והדריך רופאים מהארץ ומהעולם.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  ירושלים 25, חיפה

 • ד"ר ארליך יוחנן

  ד"ר ארליך יוחנן

  ד"ר ארליך יוחנן הינו רופא גינקולוג מומחה אשר מומחה בהפריית מבחנה ומספק
  לקהל המטופלות את מיטב השירותים לרבות טיפולי פריון, בדיקות גינקולוגיות, מעקבי היריון, דיקור מי שפיר, טיפולי קדם היריון ועוד ומציע מענה מקצועי לנערות ולנשים בכל הגילאים. שירותיו של ד"ר ארליך מתאפיינים במקצועיות בלתי מתפשרת, במסירות וביעילות והוא ישמח לעמוד לשירותך ולהעניק לך שירות מקצועי, איכותי ואמין לשביעות רצונך המלאה!

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  וודג'ווד 5, חיפה

 • פרופ' גולדשטיין ישראל

  פרופ' גולדשטיין ישראל

  פרופסור ישראל גולדשטיין הוא רופא נשים בכיר.מומחה לאולטרסאונד בעל ידע
  בינלאומי וייחודי בתחומו . במרפאתו היחודית בחיפה הוא מציע מגוון בדיקות גניקולוגיות ובדיקות למעקב אחר התפתחות העובר במהלך ההיריון . מתמחה בשקיפות עורפית , סקירת מערכות והדמיה במהלך ההיריון בעזרת מכשיר אולטראסאונד חדשני בתלת מימד וצבע . כמו כן הוא מתמחה בבדיקת מי שפיר ובגילוי מומים שונים במהלך ההיריון .עובד בהסדרי תשלום עם קופת חולים כללית, מאוחדת ולאומית.

 • 5

  2 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • שד' בן גוריון 2, חיפה

 • ד"ר אורלי ברנדס קליין

  ד"ר אורלי ברנדס קליין

  ד''ר אורלי ברנדס קליין היא גניקולוגית ומנתחת בכירה בבתי החולים כרמל,
  אסותא ואלישע בחיפה, אשר מציעה את שרותיה גם במסגרת קליניקות בכפר ורדים ובגרנד קניון בחיפה. ההתמחויות העיקריות שלה הן כירורגיה גניקולוגית וזעיר פולשנית, ולצד זה גם תת התמחות בהפרעות הורמונליות בנשים. הטיפולים שהיא מעניקה כוללים בדיקות גניקולוגיות, מעקב היריון, ניתוחים גניקולוגיים, לפרוסקופיה, טיפול בדימום וסתי ועוד. ד''ר ברנדס קלין היא בוגרת הפקולטה לרפואה בטכניון וחברה מן המניין בהסתדרות הרפואית, האגודה לגיל המעבר והאגודה לאנדוסקופיה גינקולוגיות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  דולב 4, כפר ורדים

 • ד"ר אייל אשר

  ד"ר אייל אשר

  ד"ר אייל אשר הוא רופא נשים ומיילד אשר ברשותו ידע עשיר וניסיון רב בטיפול
  במגוון רחב של בעיות גינקולוגיות, כולל: בעיות פוריות, ליווי בהיריון ולידה, הפסקת היריון, מחלות מין, המלצות על אמצע מניעה, בעיות בגיל המעבר ועוד. כמו כן הוא עוסק בסקסולוגיה ובייעוץ מיני. ד"ר אייל אשר בעל ותק של למעלה מ- 20 שנה בתחום התמחותו, והוא עובד בהסדר עם כל קופות החולים והסדרי הביטוח.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  שמשון, חיפה

 • ד"ר פלדמן אהוד

  ד"ר פלדמן אהוד

  מחפשת רופא נשים בכפר-ביאליק? במרפאתו הפרטית של ד"ר אהוד פלדמן, מומחה
  למיילדות ולגינקולוגיה, תקבלי ייעוץ, ליווי וטיפול בהתאם לצרכייך. תחומי העיסוק המרכזיים של ד"ר פלדמן כוללים: מחלות נשים, פוריות, מעקב היריון ולידה, היריון בסיכון, בדיקות מי שפיר, גיל המעבר, ניתוחים גינקולוגיים, הפסקת היריון, התאמת אמצעי מניעה וכיוצא בזה. לקביעת תור צרי קשר עם המרפאה (גם בהסדר עם מכבי שירותי בריאות וחברות ביטוח נבחרות).

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  מיכאל 11, כפר ביאליק

 • ד"ר גונן יעל

  ד"ר גונן יעל

  ד''ר יעל גונן היא מומחית בתחום של רפואת נשים, מיילדות, פריון וגיל
  המעבר. היא מנהלת את היחידה לליקויי פריון במרכז הרפואי לין מטעם שירותי בריאות כללית בחיפה, ולצד זה מעניקה שירותים שונים במסגרת מרפאה פרטית באותה עיר. בין ההתמחויות שלה אפשר למנות טיפולי פריון, אבחון בעיות בפוריות, ביצוע בדיקות גניקולוגיות, מעקבי הריון ועוד. ד''ר יעל גונן היא בוגרת בית הספר לרפואת על שם סאקלר באוניברסיטת תל אביב. את ההתמחות שלה במיילדות וגניקולוגיה עשתה בבית החולים כרמל בחיפה, כשלאחר מכן השלימה התמחות על בתחום הפריון וההפריה החוץ גופית באוניברסיטת טורונטו, קנדה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  שד' מוריה 68, חיפה

 • ד"ר דויטש מיכאל

  ד"ר דויטש מיכאל

  ד"ר דויטש מיכאל מכהן כמנהל מחלקת גינקולוגיה בבית החולים רמב"ם ומאחוריו
  שנות ניסיון רבות בתחומי הגינקולוגיה והכירורגיה הגינקולוגית לרובדיהם השונים. בין היתר, לד"ר דויטש ניסיון רב בביצוע ניתוחים קוסמטיים באיבר המין הנשי. שירותיו של הד"ר מתאפיינים במקצועיות בלתי מתפשרת ובגישת שירות אישית ומסורה והוא מעמיד לרשות קהל המטופלות שתי מרפאות פרטיות הממוקמות בחיפה ובקריית ביאליק באמצעותן ישמח לעמוד לרשותך במקצועיות ובמסירות תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דוד פינסקי 57, חיפה

 • ד"ר רחל מנדל

  ד"ר רחל מנדל

  ד"ר רחל מנדל היא רופאה מומחית לגינקולוגיה, למיילדות ולאולטרסאונד
  מיילדותי וגינקולוגי, המשמשת רופאה בכירה במחלקת נשים ויולדות של בית חולים כרמל ומנהלת מרכז בריאות האישה שבמרכז הרפואי לין של קופת חולים כללית. במרפאה פרטית בחיפה היא מבצעת בדיקות אולטרסאונד גינקולוגיות, מעקב היריון, סקירת מערכות ראשונה ושנייה בהיריון ושקיפות עורפית, ומציעה ייעוץ וטיפול בתחומי גינקולוגיה ומיילדות לרבות בדיקות גינקולוגיות, קדם היריון, היריון בסיכון, טיפול בהריונות מרובי עוברים ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • יאיר כץ 12, חיפה

 • ד"ר ישראל שפירא

  ד"ר ישראל שפירא

  ד"ר ישראל שפירא, מחלוצי תחום האולטרסאונד, מוביל בישראל את ענף
  האולטרסאונד ובדיקות ההיריון המבוצעות בהנחיית אולטרסאונד. מאחורי ד"ר שפירא ניסיון עשיר של למעלה מעשרת אלפים בדיקות מי שפיר ושל מאות פעולות מורכבות בהנחיית אולטרסאונד לרבות לקיחת דגימת דם עובר, ביופסיה בעוברים ועוד. ד"ר שפירא היה מהראשונים בביצוע סקירת מערכות בעוברים (1980) ובשנת 1981 החל בביצוע בדיקות אקו-לב בעוברים. כאחד ממייסדיה הבולטים של החברה לאולטרסאונד וכמי שהקים את מערך הקורסים ללימוד תחום האולטרסאונד באוניברסיטת תל אביב, ד"ר שפירא הטביע וממשיך להטביע את חותמו על ענף האולטרסאונד בארץ ובעולם.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  יאיר כץ 12, חיפה

 • ד"ר טרזובה לידיה

  ד"ר טרזובה לידיה

  ד"ר לידיה טרזובה היא גינקולוגית זה למעלה מ-20 שנה. במרפאתה הפרטית,
  הממוקמת בעכו, היא מעניקה ייעוץ וטיפול בנוגע לתחומים מגוונים, כגון: בדיקות שקיפות עורפית, מעקב קדם הריוני, מעקב אחר היריון בסיכון גבוה, בדיקות אולטרה-סאונד, טיפול פריון, טיפול בהריונות מרובי עוברים, טיפול בנערות, טיפול בנשים בגיל המעבר, ניתוחים גינקולוגיים ועוד. לתיאום תור לבדיקה ולטיפול, צרי קשר עם מרפאתה של ד"ר לידיה טרזובה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • שביל המרווה 4, עכו

 • ד"ר זרייק וג'יה

  ד"ר זרייק וג'יה

  ד"ר זרייק וג'יה הוא רופא נשים, רופא גינקולוגיה ומיילדות מומחה. לרשותו
  מעל שלושים שנות ותק. הוא מיילד פרטי ומנתח בבית החולים אלישע באופן פרטי. ד"ר זרייק וג'יה מקבל בשני סניפים: במרפאה בחיפה ובמרפאה בנצרת ומספק שירותים רחבים בתחום הגינקולוגיה לכל גיל לרבות מעקבי היריון, אבחונים נדרשים, ניתוחים, הפסקת היריון, תיקון צלקות ופלסטיקה וגינלית בכלל, טיפול בסיבוכי היריון, טיפולי פוריות, מתן חוות דעת שנייה ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • קיסריה 12, חיפה

מידע על רופאי גינקולוגיה ומיילדות (נשים)
חזור מעלה