רופאים - כירורגים (מנתחים)
בכל הארץ (440 תוצאות)

map location delivery_iconorder_table_icontake_away_iconparty_iconcalander_iconminutes iconsend_to_mobile_icon
רופאים - כירורגים (מנתחים) - תמונת אווירה

רופאים - כירורגים (מנתחים)

(נמצאו 440 תוצאות)

נמצאו 440 תוצאות

רופאים - כירורגים (מנתחים) בכל הארץ (440 תוצאות) סינון תוצאות
צפייה לפי
פרופ' סקורניק יהודה - תמונת לוגו

פרופ' סקורניק יהודה

בלוך 30, תל אביב
בלוך 30, תל אביב נווט

פרופ' סקורניק יהודה הוא רופא כירורג, מנתח, מבחירי הכירורגים בישראל, מומחה בכירורגיה כללית ואונקולוגית. הוא חלק מצוות הקבוצה לכירורגיה מתקדמת, רופאים כירורגים בכירים, מנתחים, שהתאגדו יחדיו כדי לספק רפואה איכותית ביותר במישור המקצועי ובמישור הלוגיסטי. הטיפולים הרפואיים מבוצעים בבית החולים אסותא ברמת החייל בתל אביב וכרוכים בתשלום. פרופ' סקורניק זוכה פרס מחקר מטעם האגודה למלחמה בסרטן ומהקרן הדו-לאומית למחקר בסרטן. הוא מכבד הסדרים עם חברות הביטוח הפרטיות ואת מרבית הביטוחים המשלימים של קופות החולים. למקרים דחופים טלפונים: 052-5675555 052-4266392

072-3100144072-3100144 מספר
מקשר
ד"ר כראם טוני - תמונת לוגו

ד"ר כראם טוני

שד' הנשיא 29, חיפה
שד' הנשיא 29, חיפה נווט

ד"ר כראם טוני הוא מומחה לכירורגיה כללית וכירורגה של כלי הדם, המשמש כמנהל השירות לכירורגיה אנדו - וסקולארית וגישה לכלי דם, במחלקה לכירורגית כלי דם והשתלות, בבית חולים רמב"ם. בנוסף, ד"ר כראם מעניק טיפול מקיף ומקצועי בדסצפלינות שונות בתחום כלי הדם.ד"ר כראם הוא בוגר ביה"ס לרפואה בטכניון וכן סיים גם לימודי המשך באונ' תל אביב. במסגרת עבודתו התמחה בכירורגיה כללית בביה"ח בנהריה ובכירורגיית כלי הדם בטכניון. ד"ר כראם מספק אבחון וטיפול במחלות ורידיות (אי ספיקה ורידית / דליות ורידים), ביצוע דופלקס וטיפולים מתקדמים לדליות ורידים, אבלציה עם אנדו לייזר/ גלי רדיו/קיטור והזרקת סקלירוזנטים, אבחון וטיפול ניתוחי ואנדו-ווסקולארי במפרצות של אבי העורקים ובמחלות כלי דם חסימתיות בעורקי התרדמה, בבטן ובגפיים, ביצוע ניתוחים ליצירת גישה לכלי דם (שנט) לחולי דיאליזה ועוד. מרפאותיו של ד"ר כראם עובדות בהסדר עם קופה"ח כללית, מאוחדת ומכבי וכן ניתן ליהנות מטיפוליו גם באופן פרטי. לתיאום תור ניתן ליצור קשר עם המרפאות וד"ר כראם ישמח לסייע לכם.

072-3267241072-3267241 מספר
מקשר
אסיא מדיקל - תמונת לוגו

אסיא מדיקל

הברזל 20, רמת החייל תל אביב
הברזל 20, רמת החייל תל אביב נווט

אסיא מדיקל הוא מרכז לכירורגיה ולרפואה התערבותית המעמיד לרשות מטופליו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בישראל - רופאים מנתחים שנחשבים לבכירים בארץ בתחומם. כמרכז השואף להיות הטוב ביותר בתחומו, הוא מתגאה בסגל שבו כל הרופאים הם מנתחים בכירים ומנהלי מחלקות. בראש המכון עומדים ד"ר עמית סולד ופרופ' מיכה רבאו, מנתחים מצטיינים בעלי שיעור קומה, אשר ייסדו את אסיא מדיקל עם פרופ' אברה צ'רניאק ז"ל. המרכז הוקם על בסיס עקרונות הרפואה הפרטית העולמית, דבר המתבטא הן בטיפול המקצועי והן ביחס האישי לכל מטופל ומטופל.

072-3270898072-3270898 מספר
מקשר
מודעה
ד"ר איאן וייט - תמונת לוגו

ד"ר איאן וייט

הברזל 20, רמת החייל תל אביב
הברזל 20, רמת החייל תל אביב נווט

ד"ר איאן וייט הנו מומחה בכירורגיה כללית עם תת התמחויות בכירורגיה של המעי הגס, כירורגיה לפרוסקופית ופרוקטולוגיה. הוא עובד ככירורג בכיר במחלקה כירורגית ב' בבית חולים מאיר בכפר סבא, וכן במרפאת אסותא בתל אביב ובמכבי שירותי בריאות. ברשותו ניסיון רב בכירורגיה לפרוסקופית מתקדמת לניתוחי מעי דק, מעי גס, רקטום ואיברים בחלל הבטן, כולל ניתוחים אונקולוגיים (סרטן ופוליפים), מחלות מעי דלקתיות (מחלת קרוהן וקוליטיס) וכן ניתוחים לפרוסקופיים של בקעים, כיסי מרה, טחול ואדרנל. בנוסף עוסק בניתוחים פרוקטולוגיים, כגון: טחורים, פיסורות ופיסטולות. ד"ר איאן וייט מוביל את תחום הכירורגיה של מחלות מעי דלקתיות (IBD) בבית החולים מאיר ומנהל מרפאה בתחום זה. לתיאום תור, יש ליצור קשר עם המרפאה. לידעת המטופלים, לקוחות קופת חולים "מכבי" נדרשים לקבוע תור רק דרך אתר האינטרנט או המוקד הטלפוני של מכבי. ד"ר וויט עובד בהסדר עם קופת חולים "כללית" בבית חולים מאיר בלבד. מרפאה נוספת - מרפאה פרטי, מדיקל השרון, אלי הורוביץ 12, כפר סבא 097909000 מזכירה 0539956615 זימון תורים www.DrIanWhite.co.il

072-3235124072-3235124 מספר
מקשר
פרופ' מרדכי גוטמן - תמונת לוגו

פרופ' מרדכי גוטמן

דיסנצ'יק 9, צפון תל אביב
דיסנצ'יק 9, צפון תל אביב נווט
מנהל מחלקה כירורגית מרכז רפואי שיבא

פרופ' מרדכי גוטמן עוסק במרבית תחומי הכירורגיה הכללית ומתמקד בטיפול במחלות שד ובמחלות במערכת העיכול. בין תחומי עיסוקו העיקריים של הפרופסור: סרטן המעי הגס, השד, הקיבה והלבלב, מרה, טיפול בגרורות סרטן בחלל הבטן ובייחוד גרורות שמקורן במעי הגס ועוד. פרופ' גוטמן הינו בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב בשנת 1981 ומאחוריו ניסיון רב שנים, עבודות מחקר מתקדמות וכהונה בתפקידי מפתח מגוונים לרבות ניהול מחלקה כירורגית ב' במרכז הרפואי שיבא. בנוסף, פרופ' גוטמן משמש כפרופסור מן המניין באוניברסיטת תל אביב, חבר במועצות הלאומיות לכירורגיה, להרדמה וטיפול נמרץ ולאונקולוגיה ופעיל בוועדות אוניברסיטאיות וארציות שונות.

077-7786838077-7786838 מספר
מקשר

פרופ' רם אדוארד

הברזל 15, רמת החייל תל אביב
הברזל 15, רמת החייל תל אביב נווט

פרופ' אדוארד רם הוא רופא מומחה לכירורגיה כללית, למחלות רצפת האגן ולפרוקטולוגיה. במרפאתו הפרטית, שבתל אביב ובעכו, הוא עוסק באבחון ובטיפול בבעיות במערכת העיכול התחתונה (במעי גס, בחלחולת ובאזור פי הטבעת), לרבות מחלות רצפת האגן, עצירות, חוסר שליטה על הסוגרים האנליים ותסמונת חוסר ההתרוקנות השלמה, ומבצע ניתוחים כירורגיים בבית החולים אסותא בתל אביב, באסותא חיפה ובמרכז רפואי שי ברמת גן. פרופ' רם הוא בוגר בית הספר לרפואה בלובלין, פולין והוא השלים את התמחותו בכירורגיה כללית במרכז הרפואי רבין, וכיום הוא משמש כמנהל תחום ניתוחי רצפת האגן במרכז הרפואי שיבא תל השומר. החזר מול כל חברות הביטוח וקופות החולים.

072-3291439072-3291439 מספר
מקשר
פרופ' פפא משה - תמונת לוגו

פרופ' פפא משה

הברזל 10, רמת החייל תל אביב
הברזל 10, רמת החייל תל אביב נווט

פרופ' פפא משה, מומחה לכירורגיה כללית ולכירורגיה אונקולוגית, כיהן בבית החולים ע"ש שיבא בתל השומר כמנהל המחלקה לכירורגיה כללית ואונקולוגית וכמנהל מרכז מירב לבריאות השד. פרופסור פפא מנהל קליניקות פרטיות הממוקמות בבית החולים אסותא ברמת החייל בתל אביב ובבית החולים אסותא בראשון לציון. הפרופסור דוגל בשיטת טיפול רב - מערכתית המבוססת על קרוב לארבעה עשורים של ניסיון בתחום התמחותו ומשלבת תכנית טיפולית מורכבת ומקיפה עם מעקב ותמיכה טיפולית לטווח ארוך. בנוסף לפעילותו בתחום הקליני, פרופסור פפא משמש כפרופסור לכירורגיה באוניברסיטת תל אביב, מכהן בוועדה לאישור מחקרים קליניים מטעם משרד הבריאות וחבר בוועדות בינלאומיות שונות בתחום הכירורגיה האונקולוגית וסרטן השד.

072-3289490072-3289490 מספר
מקשר
פרופ' ללצו'ק שלמה - תמונת לוגו

פרופ' ללצו'ק שלמה

מאיר יערי 17, כוכב הצפון תל אביב
מאיר יערי 17, כוכב הצפון תל אביב נווט

פרופסור שלמה ללצ'וק הינו מומחה לכירורגיה כללית- תחום רפואי המכסה מגוון רחב של ניתוחי מערכות ואיברים שונים. פרופ' ללצ'וק עוסק בתחום הכירורגיה מזה 35 שנים וניתח בהצלחה מטופלים רבים וניהל את המחלקה הכירורגית בביה"ח איכילוב בתל אביב וכמו כן במרכז הרפואי רבין. כיום מנתח בביה"ח אסותא בתל אביב, שם הוא מבצע מגוון ניתוחים במסגרת הכירורגיה הכללית, כשרבים מהם ניתוחים אונקולוגיים (סרטניים). במהלך שנות עבודתו הרבות וממרום ניסיונו הרב, פיתח פרופ' ללצ'וק מומחיות מיוחדת לטיפול בבעיות שד, במערכת העיכול והמרה ובבעיות בקעים שונות ואף צבר ניסיון קליני בביצוע אלפי ניתוחים כירורגיים. פרופ' ללצ'וק מאמין כי עדיף לאשפז את החולה לזמן קצר ככל שניתן, ואף שואף לשחררו לביתו, במידת האפשר, כבר ביום הניתוח.

072-2593465072-2593465 מספר
מקשר
מודעה
ד"ר יואב ארוש - תמונת לוגו

ד"ר יואב ארוש

הברזל 9, רמת החייל תל אביב
הברזל 9, רמת החייל תל אביב נווט

ד"ר יואב ארוש הוא רופא כירורג ומומחה לכירורגיה פלסטית, המבצע מגוון ניתוחים פלסטיים בדגש על ניתוחי פנים, שדיים ובטן. בשנת 2008 סיים התמחות בכירורגיה כללית בקפלן, ולאחר מכן המשיך שם להתמחות נוספת בכירורגיה פלסטית ואף קיבל את פרס המתמחה המצטיין. כמו כן, עבר השתלמות עמיתים בכירורגיה אסתטית אצל ד"ר עמירם בורנשטיין וד"ר רון עזריה. כיום הוא מנהל מרפאה פרטית בת"א (המבצעת גם הזרקות אסתטיות), עובד כרופא בכיר בקפלן (בעיקר בתחום שחזורי שד) ומשמש כמנהל הרפואי של הרברט סמואל סנטר בת"א. ד"ר ארוש חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, בעמותה הישראלית למנתחים פלסטיים אסתטיים ובאיגוד הבינלאומי לכירורגיה אסתטית.

072-3213982072-3213982 מספר
מקשר
ד"ר אבינח אליעזר - תמונת לוגו

ד"ר אבינח אליעזר

הברזל 20, רמת החייל תל אביב
הברזל 20, רמת החייל תל אביב נווט

ד"ר אבינח אליעזר, מומחה בכירורגיה כללית עם ניסיון של למעלה מ- 30 שנים בתחום. במתמחה בתחום הלפרוסקופיה בעיקר בטיפול בהשמנת יתר חולנית, עוסק בתחום זה כבר 25 שנים. כיום משמש כמנתח בביה"ח סורוקה בבאר שבע ומקבל מטופלים במרפאות אסותא בית הרופאים ומרפאות החוץ בביה"ח סורוקה.

072-3250396072-3250396 מספר
מקשר
פרופ' סרור פרנסיס - תמונת לוגו

פרופ' סרור פרנסיס

ז'בוטינסקי 155, רמת גן
ז'בוטינסקי 155, רמת גן נווט

פרופסור פרנסיס סרור הוא מנהל מחלקת כירורגית ילדים במרכז הרפואי וולפסון, מומחה בתחומי כירורגית מערכת העיכול בילדים, כירורגיה של מפשעות הילדים, כירורגיה של מחלות בית חזה בילדים, כירורגיה של ילודים, טיפול כירורגי בהשמנת יתר בילדים, ניתוחים זעירים בשיטות לפרוסקופיות (חלל הבטן), טורקוסקופיות (חלל בית החזה), ניתוחי בקע בילדים ומבוגרים ובריתות. השכלה וניסיון רפואי: 1978- בוגר פקולטת לרפואה ע"ש "א.קארל" אוניברסיטת ליון, צרפת 1982- התמחות בכירורגיה כללית מרכז רפואי רואן צרפת 1989- התמחות בכירורגיה כללית, מרכז רפואי ע"ש "א.וולפסון" חולון 1994- התמחות בכירורגיית ילדים, מרכז רפואי "אסף הרופא", צריפין 1989- 1991 רופא בכיר, מחלקה כירורגית א', מרכז רפואי ע"ש "א.וולפסון" 1989- 2000 רופא בכיר, יחידה לכירורגית ילדים, מרכז רפואי ע"ש "א.וולפסון" 2000- 2007 סגן מנהל מחלקת כירורגית ילדים, מרכז רפואי ע"ש "א.וולפסון" 2008- 2018 - מנהל מחלקת כירורגית ילדים, מרכז רפואי ע"ש "א.וולפסון" חבר ב: Israel Surgical Society Israel Pediatric Surgery Society European Association for Endosopic Surgery Israel Society for Endoscopic Surgery

077-3164648077-3164648 מספר
מקשר
פרופ' קראוס מיכאל - תמונת לוגו

פרופ' קראוס מיכאל

יאיר כץ 12, חיפה
יאיר כץ 12, חיפה נווט

פרופסור מיכאל קראוס הוא כירורג מהשורה הראשונה בישראל, בעל ניסיון של למעלה משלושה וחצי עשורים בתחום. הוא מחזיק ברשימה מרשימה של התמחויות, ובכלל זה ביצוע טיפולים וניתוחים בתחום של כירורגיה אנדוקרינית, כירורגיה אונקולוגית, כירורגיה לפרוסקופית, ניתוחי בקעים ופרוקטולוגיה. הטיפולים של פרופ' קראוס ניתנים עבור מבוטחי כל קופות החולים, כמו גם חברות ביטוח מובילות בישראל, כאשר הניתוחים עצמם מבוצעים בבתי החולים אלישע ואסותא בחיפה, כמו גם בבית החולים הילל יפה בחדרה. פרופסור מיכאל קראוס הוא בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים משנת 1969, אשר התמחה בכירורגיה כללית במרכז הרפואי האוניברסיטאי של הדסה עין כרם, כמו גם במחלקה לכירורגיה של בית החולים Brigham and Woman של אוניברסיטת הארוורד. הוא חבר במועצה הלאומית לכירורגיה, הרדמה וטיפול נמרץ, כאשר בעברו שימש יושב ראש איגוד הכירורגים בישראל.

072-3210560072-3210560 מספר
מקשר
ד"ר קולר משה - תמונת לוגו

ד"ר קולר משה

אנגל 5, תל אביב
אנגל 5, תל אביב נווט

מחפשים רופאים כירורגים, מנתחים המאמינים בגישה טיפולית ששמה דגש על התערבות מינימלית? ד"ר קולר משה הוא מומחה לכירורגיה כללית בעל מרפאה פרטית, מומחה לכירורגיה קולורקטלית ואונקולוגית. הוא שם דגש על התערבות מינימלית במטרה לשמור על המשכיות התפקוד של מערכת העיכול. ניתוחיו מבוצעים בגישה לפרס קופית וכן בגישה פתוחה. כמו כן הוא גם מומחה לכירורגיית השד המלווה מטופלות בסיכון גבוה למחלת סרטן השד. מרפאתו ממוקמת בתל אביב, מכבדת מבוטחים של קופות החולים כללית מושלם ומכבי ומספקת גם שירותים פרטיים באמצעות חברות הביטוח ויתרת הקופות.

פרופ' דן ערבות - תמונת לוגו

פרופ' דן ערבות

רמת ים 7, הרצליה פיתוח הרצליה
רמת ים 7, הרצליה פיתוח הרצליה נווט

פרופ' דן ערבות הוא מנתח לב בעל ניסיון מקצועי עשיר, המבצע מגוון רחב של ניתוחים חדשניים, לרבות: השתלות לב, השתלות לב מלאכותיות, השתלות ריאה, ניתוחים לתיקון ולהחלפת מסתמים וניתוחי מעקפים. פרופ' ערבות משמש כמנהל המערך הגדול בארץ לניתוחי לב וחזה במרכז הרפואי רבין (בילינסון), שם הקים וניהל במשך 8 שנים את יחידת השתלות לב וריאות. בנוסף לכך, הוא מקבל מטופלים במרפאה פרטית השוכנת בהרצליה מדיקל סנטר, ומבצע ניתוחי לב פרטיים דרך הביטוחים המשלימים הן בהרצליה מדיקל סנטר והן באסותא רמת החייל.

072-3226195072-3226195 מספר
מקשר
ד"ר וסרמן אילן - תמונת לוגו

ד"ר וסרמן אילן

לוי משה 11, ראשון לציון
לוי משה 11, ראשון לציון נווט

ד"ר וסרמן אילן מכהן כמנהל היחידה לכירורגיה כללית א' במרכז הרפואי אסף הרופא. את הידע המקצועי הרחב העומד לימינו בתחום הרפואה רכש הד"ר בבית הספרIMF Bucharest Romania (1983) ואת התמחותו בכירורגיה כללית ביצע ביחידה לכירורגיה כללית בבית חולים איכילוב בתל אביב (1992). בנוסף משמש ד"ר וסרמן כמדריך באוניברסיטת תל אביב מאז שנת 1993 וכחבר מן המניין באיגוד הישראלי לכירורגיה. זקוקים לשירות בתחום הכירורגיה? ד"ר וסרמן ישמח להעמיד לרשותכם את מקצועיותו, את ניסיונו העשיר ואת תודעת השירות הגבוהה שהינה חלק בלתי נפרד ממערך השירותים המסופק ידו.

072-2214717072-2214717 מספר
מקשר
פרופ' שניבאום שלמה - תמונת לוגו

פרופ' שניבאום שלמה

ויצמן 14, ויצמן סיטי תל אביב
ויצמן 14, ויצמן סיטי תל אביב נווט

פרופ' שלמה שניבאום, כירורג אונקולוג, מנהל המרכז לבריאות השד ומנהל היחידה לכירורגיה מונחית איזוטופים החטיבה הכירורגית. המרכז הרפואי ע"ש סורסקי תל-אביב (איכילוב). פרופ' שניבאום הינו פרופסור מן המניין לכירורגיה באוניברסיטת תל אביב ויו"ר החברה הישראלית למחלות השד. בעבר כיהן כיו"ר החברה לכירורגיה אונקולוגית, וכן ראש החוג לכירורגיה באוניברסיטת תל-אביב. התמחה בכירורגיה אונקולוגית באוניברסיטת אילינוי שבשיקאגו ובמרכז הסרטן ע"ש ג'יימס באוניברסיטת אוהיו בקולומבוס - אוהיו. הוא מתמחה בעיקר בסרטן שד, מלנומה ובגידולים חוזרים של מערכת העיכול בחלל הבטן. היה והינו שותף במחקרים מובילים בטיפול בסרטן בארץ ובעולם ומחלוצי ניתוח בלוטת הזקיף בסרטן שד בארץ ובעולם.

072-3250680072-3250680 מספר
מקשר
פרופ' ניטצקי סמי - תמונת לוגו

פרופ' ניטצקי סמי

אוסישקין 1, קריית חיים קריית מוצקין
אוסישקין 1, קריית חיים קריית מוצקין נווט

פרופ' סמי ניטצקי הינו המנהל של היחידה לכירורגיה של כלי דם היקפיים בבית החולים רמב"ם. בנוסף לכך, הוא משמש גם כסגן מנהל המחלקה לכירורגיה של כלי דם והשתלות באותו בית החולים. הוא עבר את התמחותו בכירורגיה כללית ובכירורגיה של כלי הדם בבית החולים רמב"ם, כמו כן, עסק במחקר בתחום כירורגיית כלי דם במיו קליניק, רוצ'סטר, מינסוטה, ארה"ב. תחומי עיסוקו המרכזיים הינם: טיפול לא ניתוחי באי-ספיקה ורידית, טראומה בכלי הדם הגדולים, כמו גם מחלות וזיהומים בכלי הדם הגדולים. פרופ' ניטצקי פרסם למעלה מ- 90 מאמרים מקצועיים, ונבחר כמרצה מצטיין של הפקולטה לרפואה בטכניון. בנוסף לכל אלו, משמש פרופ' ניטצקי כסוקר בכמה עיתונים מקצועיים חשובים.

072-3257856072-3257856 מספר
מקשר
ד"ר קוראקין ויקטור - תמונת לוגו

ד"ר קוראקין ויקטור

סמילנסקי 27, רחובות
סמילנסקי 27, רחובות נווט

ד"ר ויקטור קוראקין הוא מנתח בכיר במחלקה הכירורגית של בית החולים קפלן שברחובות, וכן בבית החולים אסותא שבתל-אביב. במקביל לכך הוא מקבל מטופלים בקליניקות שבראשון-לציון וברחובות, ועובד בהסדר עם מרבית חברות הביטוח. במידה שמטופל זקוק לניתוח, הוא עורך אותו בבית החולים אסותא שבתל-אביב. ברשותו למעלה מ- 45 שנות ניסיון בביצוע ניתוחים מגוונים, כגון: ניתוחי מערכת העיכול, ניתוחי כבד ודרכי מרה, ניתוחי שד, ניתוחים אונקולוגיים, ניתוחים לפרוסקופיים ועוד. כמו כן, ד"ר קוראקין מספק חוות דעת מומחה לבית משפט, ומשמש כחבר באיגוד הכירורגים בישראל ובאיגוד לכירורגיה אונקולוגית.

072-3222405072-3222405 מספר
מקשר
איה מדיקל - רפואת נשים מתקדמת - תמונת לוגו

איה מדיקל - רפואת נשים מתקדמת

הברזל 11, רמת החייל תל אביב
הברזל 11, רמת החייל תל אביב נווט

איה מדיקל הוא מרכז לרפואת נשים, שבו ניתן מענה מלא למגוון בעיות רפואיות ייחודיות לנשים. במרכז ניתן לקבל מענה לבעיות שונות, כולל בתחום הכירורגיה: כירורגיית שד, כירורגיית כלי דם, כירורגיה אונקולוגית ועוד. המרכז פועל בתוך בית החולים הפרטי אסותא תל אביב, ומועסקים בו מומחים מובילים מתחומי הרפואה השונים. במקום ניתן מענה מלא ומקיף בתחומי הכירורגיה הנשית, בדגש על מתן יחס אישי ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. המרכז מצויד במכשור מתקדם, המאפשר ביצוע מדויק של כל ניתוח ו/או טיפול.

ד"ר סרחיו גבריאל סוסמליאן - תמונת לוגו

ד"ר סרחיו גבריאל סוסמליאן

הברזל 11, רמת החייל תל אביב
הברזל 11, רמת החייל תל אביב נווט

ד"ר סרחיו גבריאל סוסמליאן הינו מנהל המחלקה הכירורגית בבית חולים אסותא רמת החייל, מנתח ומומחה בכירורגיה כללית, המבצע בין היתר ניתוחי בקע, ניתוחי כיס מרה וניתוחים בריאטריים (ניתוח קיצור קיבה, ניתוח שרוול וכדומה). כמו כן, הוא מעניק טיפול בהזעת יתר באמצעות ניתוח וטיפול במחלות שפירות של הוושט. לנוחותכם, ניתן לקבל החזר בגין ייעוץ מקופות החולים (לאומית, כללית ומכבי). ד"ר סוסמליאן מקבל מטופלים כרופא עצמאי בקופת חולים מאוחדת, ומבצע ניתוחים במסגרת הסכם עם קופת חולים מאוחדת ומכבי מגן זהב. בנוסף לכך, הוא מוכר על-ידי חברות הביטוח הבאות: מגדל, הראל, פניקס, כלל ומנורה (ההחזר ניתן בהתאם לתנאיה של כל חברת ביטוח).

072-3234567072-3234567 מספר
מקשר
ד"ר גולדס יורי - תמונת לוגו

ד"ר גולדס יורי

הברזל 10, רמת החייל תל אביב
הברזל 10, רמת החייל תל אביב נווט

ד"ר גולדס הינו סגן מנהל המחלקה לכירורגיה כללית והשתלות במרכז הרפואי שיבא תל השומר. מדורג במקום הראשון במגזין פורבס "הרופאים הטובים 2017" בתחום ניתוחי מערכת עיקול עליונה וושת. בוגר מצטיין של פקולטה לרפואה. ביצע את ההתמחות בכירורגיה כללית במרכז הרפואי שיבא תל השומר. ד"ר גולדס מנתח מומחה בכירורגיה כללית. כמו כן, ביצע התמחות בכירורגיה של מערכת העיכול העליונה וכירורגיה הפתו-ביליארית בהנובר, גרמניה. בעל ניסיון בכירורגיה רובוטית. חבר באיגוד הכירורגי הישראלי חבר באיגוד של כירורגיה אנדוסקופיה ישראלית ואירופית

077-3167577077-3167577 מספר
מקשר
ד"ר אליגר ראובן - תמונת לוגו

ד"ר אליגר ראובן

שד' מנחם בגין 100, אשדוד
שד' מנחם בגין 100, אשדוד נווט
עובד עם חברות הביטוח חוות דעת לבית משפט

ד"ר אליגר ראובן הוא רופא כירורג, מומחה לכירורגיה כללית, המבצע ניתוחי אונקולוגיה, ניתוחי לפרוסקופיה, ניתוחי פרוקטולוגיה, ניתוחי בקע ועוד. ד"ר אליגר התמחה בכירורגיה כללית ובהשתלת איברים במרכז להשתלות איברים במוסקבה, ובמשך 10 שנים ניהל מחלקה כירורגית בבית החולים האוניברסיטאי בטביליסי, גאורגיה. כשעלה לארץ הוכר כרופא מומחה והתקבל לעבודה כרופא בכיר בבית החולים וולפסון בחולון. כיום הוא משמש כירורג בכיר בבית החולים קפלן שברחובות, שם הוא נמצא כבר כ-15 שנים.

072-3258550072-3258550 מספר
מקשר
ד"ר סורין ולדימיר - תמונת לוגו

ד"ר סורין ולדימיר

פרנק צבי 39, ראשון לציון
פרנק צבי 39, ראשון לציון נווט

ד"ר סורין ולדימיר הוא מומחה לכירורגיה ומנתח מנוסה ובעל שם, המבצע את כל סוגי הניתוחים בתחום הכירורגיה הכללית. ד"ר סורין מתמחה בפרוקטולוגיה, בכירורגיה של מערכת העיכול ובכירורגיית שד, ומבצע גם ניתוחים השיטה הלפרוסקופית. עד לשנת 1996 שימש רופא כירורג בעיר לנינגרד (כיום סנט פטרסבורג); בשנת 1994 החל את התמחותו בכירורגיה כללית בבית החולים וולפסון שבחולון ומ-2000 הפך רופא בכיר במחלקה כירורגית א' של בית החולים. לאורך השנים עבר השתלמויות שונות בבתי חולים נבחרים בחו"ל, ופרסם מאמרים בעיתונות המקצועית ברחבי העולם, בנושאי כירורגיה ופרוקטולוגיה.

072-2593395072-2593395 מספר
מקשר
פרופ' אריה איתן - תמונת לוגו

פרופ' אריה איתן

ורדיה 12, ורדיה סנטר חיפה
ורדיה 12, ורדיה סנטר חיפה נווט

פרופסור אריה איתן הוא רופא כירורג בעל שם עולמי בתחום. בסיום בית הספר לרפואה החל פרופ' איתן לעבוד בבית החולים רמב"ם בחיפה וסיים שם התמחות בכירורגיה כללית ובנוסף התמחה גם בג'פרסון מדיקל קולג' שבפילדלפיה, בארה"ב. בסיום התמחותו, עבד כרופא בכיר במחלקה הכירורגית ברמב"ם ובהמשך עבר השתלמויות בכירורגיה של הקולון והרקטום במרכז הרפואי st. marksשבאנגליה, שם השתלם בעיקר בטיפול בסרטן המעי הגס. לאחר חזרתו מההשתלמות מונה כמנהל היחידה לכירורגיה של הקולון והרקטום בבית החולים רמב"ם ובהמשך מונה לסגן מנהל המחלקה הכירורגית בבית החולים רמב"ם. כמו כן, פרופ' איתן ניהל את המחלקה הכירורגית בבית החולים לגליל מערבי נהריה וכיום מייעץ באופן פרטי במרכז הרפואי ורדיה בחיפה ומבצע ניתוחים ופרוצדורות בבית החולים אסותא ובבית החולים אלישע בחיפה, כאשר בין הניתוחים נכללים: ניתוחי מעי גס, רקטום, וניתוחים פרוקטולוגים, ניתוחי בקעים מפשעתיים וטבוריים ובקעים בצלקות ניתוח (בשתי שיטות: פתוחה ולפרוסקופית), ניתוחי כיס מרה ולבלב, ניתוחים לפרוסקופיים, ניתוחי השמנת יתר, ניתוחי קיבה (שרוול קיבה, מעקף קיבה), ניתוחי שד ובלוטת התריס ועוד. כל ניתוח כולל יעוץ מקצועי וליווי אישי צמוד.

072-3238202072-3238202 מספר
מקשר
ד"ר דוידוביץ`ברוך (ברנרד) - כירוגיה כללית - תמונת לוגו

ד"ר דוידוביץ`ברוך (ברנרד) - כירוגיה כללית

דרך פסטרנק 1, רחובות
דרך פסטרנק 1, רחובות נווט

ד"ר דוידוביץ`ברוך-כירורגיה כללית,פרוקטולוגיה עוסק בתחומי הכירורגיה הכללית לכל רבדיה כמו גם בפרוקטולוגיה ומעמיד לרשות לקוחותיו קשת שירותים מקיפה הנשענת על ידע מקצועי רחב, על ניסיון רב ועל גישת שירות ממוקדת לקוח. במסגרת שירותיו, ד"ר דוידוביץ' מספק מענה למגוון בעיות סבוכות ומורכבות ואף מבצע אבחון מהיר ויעיל של בדיקות רפואיות רלוונטיות. הד"ר עומד לרשותכם במרפאתו שברחובות ואף מאפשר לקבל ייעוץ ראשוני מהבית במקרים מתאימים. ד"ר דוידוביץ' ישמח לעמוד גם לשירותכם במקצועיות, באמינות, ביסודיות, ביעילות ובמסירות לשביעות רצונכם המלאה!

072-3249697072-3249697 מספר
מקשר
ד"ר לוטן גד - תמונת לוגו

ד"ר לוטן גד

הברזל 15, רמת החייל תל אביב
הברזל 15, רמת החייל תל אביב נווט

ד"ר גד לוטן הוא מומחה לכירורגיה כללית ולכירורגיית ילדים המשמש כמנהל מחלקת כירורגיית ילדים בבית החולים דנה שבמרכז הרפואי תל-אביב. סוגי הניתוחים שמבצע ד"ר לוטן כוללים: כיס מרה, מעי, הזעת יתר, ניתוחי שד, לפרוסקופיה, בקע, אשך תמיר, השתלת קוצב לטיפול באפילפסיה ועוד. הוא מקבל מטופלים בהסדר עם קופות החולים וחברות הביטוח. את הניתוחים הוא מבצע בבית החולים אסותא (הן בתל-אביב והן בראשון-לציון) ובמרכז הרפואי נורמד שברמת-אביב. כמו כן, הוא מספק חוות דעת רפואיות ומשפטיות.

072-3268272072-3268272 מספר
מקשר
ד"ר גיל אוחנה - תמונת לוגו

ד"ר גיל אוחנה

ברודצקי 43, רמת אביב תל אביב
ברודצקי 43, רמת אביב תל אביב נווט

ד"ר גיל אוחנה הוא רופא מומחה בכירורגיה כללית,משמש כמנהל של מערך הכירוגית בבית חולים בריזלאי.בין היתר עוסק בכירורגיה של הכבד, דרכי המרה והלבלב, בכירורגיה לפרוסקופית של מערכת העיכול והכבד, בכירורגיה של בקעים בדופן הבטן (בכירורגיה לפרוסקופית ופתוחה), בכירורגיה של השד ובכירורגיה פרוקטולוגית.לאורך השנים הוא עבר כמה וכמה השתלמויות בתחום, שהפכו אותו לאיש מקצוע מצוין. הוא משמש כיום גם כחבר סגל בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב.

072-3262470072-3262470 מספר
מקשר
ד"ר ברסוק דפנה - כירורגית שד - תמונת לוגו

ד"ר ברסוק דפנה - כירורגית שד

הברזל 10, רמת החייל תל אביב
הברזל 10, רמת החייל תל אביב נווט

ד"ר דפנה ברסוק - MD BSc מומחית לכירורגיה כללית ומנתחת שד אונקולוגית במרכז רפואי אסותא, תל אביב, עם למעלה מ-20 שנות ניסיון במהלכן ליוותה מאות חולות סרטן שד. בוגרת ביה"ס רפפורט לרפואה, הטכניון, חיפה, בהצטיינות. במהלך התמחותה בניתוחי שד אונקולוגיים באוניברסיטת טורונטו ובמסגרות נוספות, רכשה ד"ר דפנה ברסוק מיומנות במגוון פרוצדורות ניתוחיות ייעודיות לנשים עם סרטן שד, ובהן: * ניתוח משמר שד (למפקטומיה) * כריתת שד מלאה (מסטקטומיה) עם שחזור שד בו-זמני (אונקופלסטיקה) * ביופסיה של בלוטת הזקיף (סנטינל) ועוד. במסגרת תפקידה היא מלווה נשים לאורך החיים, החל מבדיקות שגרתיות לגילוי מוקדם ומניעה, דרך אבחון ומתן תכנית טיפול כוללנית, ועד לליווי ומעקב לאחר הניתוחים והטיפולים. יחד עם צוות רב-מקצועי, המקנה למטופלות מעטפת טיפולית מלאה, ד"ר ברסוק מעניקה את הטיפול הכירורגי המיטבי לסרטן השד, מתחילת האבחון דרך הטיפול הכירורגי ועד למעקב האונקולוגי, תוך כדי הסבר מעמיק על כל שלבי הטיפול, צעד-אחר-צעד, ומתן מענה על כל השאלות - בסבלנות, בפתיחות ובשפה ברורה ומובנת. לאחר הניתוח דואגת ד"ר ברסוק ללוות את המטופלת במעקב תקופתי צמוד ובעצה טובה, ליצירת סביבת החלמה תומכת, רגישה ומעצימה. ניסיון קליני * התמחות בכירורגיה כללית במחלקה לכירורגיה כללית ושד, מרכז רפואי שיבא תל השומר * התמחות-על בכירורגיית שד במכון האירופאי לאונקולוגיה, מילאנו איטליה. בניהולו של פרופ' ורונזי * התמחות-על בניתוחי שד אונקולוגיים ומחקר, אוניברסיטת טורונטו, קנדה * השתלמות בביה"ס לאונקולוגיית שד, אטלנטה ארה"ב * כירורגית בכירה במרכז רפואי סוראסקי, תל אביב.

072-3103052072-3103052 מספר
מקשר
ד"ר דשקובסקי איגור - תמונת לוגו

ד"ר דשקובסקי איגור

ההגנה 4, כרמיאל
ההגנה 4, כרמיאל נווט

ד"ר דשקובסקי איגור הינו מנהל המרכז הבריאטרי (לניתוחים והשמנה). ד"ר דשקובסקי הוא רופא כירורג מנתח המספק שירותי ייעוץ ואבחון למטופליו זה למעלה משלושים ושתיים שנה. בין הניתוחים המבוצעים על ידי הד"ר: ניתוחי השמנת יתר, ניתוחי בקעים ועוד. בנוסף, ד"ר דשקובסקי מספק חוות דעת משפטיות וחוות דעת שנייה למעוניינים. ד"ר דשקובסקי ישמח לעמוד לשירותכם באמצעות הקליניקה הפרטית אותה הוא מפעיל. הפנייה לקליניקה הינה בתאום מראש בלבד.

072-2645038072-2645038 מספר
מקשר

ד"ר מטר אברהים

שד' ההסתדרות 55, קניון סינמול חיפה
שד' ההסתדרות 55, קניון סינמול חיפה נווט

ד"ר מטר אברהים, מומחה בכירורגיה כללית, לפרוסקופית וכירורגיה בריאטרית. · מנהל המחלקה לכירורגיה כללית, בי"ח בני ציון - חיפה. · פרופסור משנה קליני בפקולטה לרפואה - טכניון. · מרפאה פרטית בבי"ח אסותא - חיפה. · מומחה לכירורגיה כללית משנת 1993. · עיקר התמחות תחום הכירורגיה הלפרוסקופית. · חבר באיגוד הכירורגים בישראל. · חבר בחברה הישראלית לכירורגיה לפרוסקופית (חילא). · חבר בחברה הישראלית לכירורגיה אונקולוגית. · חבר באיגוד האירופי לכירורגיה אנדוסקופית (EAES) בין תחומי הטיפול הרבים של ד"ר מטר נכללים מקרים דוגמת ניתוחי קיצור קיבה, ניתוח שרוול, ניתוח כיס מרה, כריתת טחול, ניתוחי מעי, לבלב וכירורגיה אונקולוגית. ד"ר מטר מקפיד על מתן יחס אישי ואדיב תוך הקפדה על שקיפות מלאה והסברים אינפורמטיביים לכל פציינט. עובד עם מכבי שיקותי ובריאות וקופת חולים לאומית דרך הביטוח המשלים ובהסדר עם מגוון חברות ביטוח

072-3212437072-3212437 מספר
מקשר
פרופ' סבג ג'ילברט - תמונת לוגו

פרופ' סבג ג'ילברט

שד' יצחק רגר 19, באר שבע
שד' יצחק רגר 19, באר שבע נווט

פרופסור ג'ילברט סבג הוא כירורג בעל שם עולמי בתחום. הוא סיים את לימודי הרפואה שלו באוניברסיטת טולוז הצרפתית ב-1980, עשה את התמחותו בכירורגיה כללית במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה ואת התמחות העל בכירורגיה אונקולוגית בוושינגטון, ארצות הברית. כיום הוא מנהל מחלקת כירורגיה ב' בסורוקה, מנהל היחידה לכירורגיה אונקולוגית וממונה על שעת חירום בבית החולים. תחומי העיסוק העיקריים שלו כוללים כירורגיה אונקולוגית, ניתוחי סרטן הבטן, גידולים נדירים בצפק, טראומות, רפואת חירום, רפואת אסונות ועוד. הוא מעניק חוות דעת רפואיות ומשפטיות בתחומי עיסוקו. פרופסור ג'ילברט סבג חבר בכל האיגודים והארגונים המקצועיים החשובים בישראל ובעולם. במהלך השנים הוא פרסם מאמרים ומחקרים פורצי דרך בתחום.

072-3291131072-3291131 מספר
מקשר
ד"ר פפו יצחק - תמונת לוגו

ד"ר פפו יצחק

הנחשול 30, ראשון לציון
הנחשול 30, ראשון לציון נווט
מומחה לכירורגיה של השד ולטיפול בסרטן השד

ד"ר יצחק פפו הוא רופא מומחה לכירורגיה של השד ולטיפול בסרטן השד. תחומי עיסוקו כוללים מחלות ממאירות ושפירות של השד וניתוחי שד מכל הסוגים, לרבות ניתוחים אונקופלסטיים. ד"ר פפו מבצע את הניתוחים השונים באופן פרטי בבתי החולים של אסותא . בעבודתו הוא מקפיד על יצירת קשר אישי עם המטופלות ועל שיפור מתמיד של רמת השירות הניתן להן.

077-3169051077-3169051 מספר
מקשר
פרופ' דויטש אלכסנדר - תמונת לוגו

פרופ' דויטש אלכסנדר

הגילה 5, נתניה
הגילה 5, נתניה נווט
כירורגיה כללית, לפרוסקופיה ופרוקטולוגיה

פרופ' דויטש אלכסנדר, מומחה לכירורגיה כללית, מספק את מיטב השירותים בתחומי הכירורגיה השונים לרבות כירורגיה כללית, כירורגיה של המעי הגס, כריתות לפרוסקופיות של כיס המרה, טיפול בפיסורה, בטחורים ובפיסטולות ועוד. במהלך שנות פעילותו הענפה בתחומי הכירורגיה כיהן הפרופסור ככירורג ילדים ראשי בבית החולים לילדים בציריך, כסגן מנהל מחלקה כירורגית ב' וכראש היחידה לפרוקטולוגיה בבית החולים בילינסון ואף כמנהל המחלקה הכירורגית בבית החולים מעייני הישועה בבני ברק. בנוסף, פרופ' דויטש מכהן כפרופסור חבר באוניברסיטת תל אביב מאז שנת 1990. הפרופסור מקיים הסדרים עם כל חברות הביטוח ועם כל קופות החולים וישמח לספק לכם את מיטב שירותיו.

ד"ר עיסאם ראבי - תמונת לוגו

ד"ר עיסאם ראבי

שפיגל זוסיה 3, קניון כיכר העיר פתח תקווה
שפיגל זוסיה 3, קניון כיכר העיר פתח תקווה נווט

ד"ר עיסאם ראבי הנו רופא כירורג, מומחה בתחום כירורגיה כללית וכלי דם, המתמחה בטיפול במחלות ורידים, נימים ודליות בקליניקה פרטית בפתחת תקווה. הוא בוגר לימודי רפואה בטכניון, והתמחה במחלקת כירורגיה כללית בבית החולים שיבא בתל השומר, ושימש רופא בכיר בבית החולים במשך למעלה מ-28 שנים, בהן עבר השתלמויות בחו"ל בנושא מחלות ורידים ושיטות טיפול חדשניות. הרופא חבר בהסתדרות הרפואית, באיגוד הכירורגיים הכלליים ובאיגוד כירורגים כלי דם.

072-3218220072-3218220 מספר
מקשר
ד"ר פרידמן שלום - תמונת לוגו

ד"ר פרידמן שלום

דיסקין 9, ירושלים
דיסקין 9, ירושלים נווט

ד''ר שלום פרידמן הוא רופא כירורג בכיר, המהווה חלק מצוות המיון של בית החולים הדסה עין כרם בירושלים. הוא מעניק סיוע מקיף בתחום במסגרת בית החולים וקליניקה פרטית שהוא עומד בראשה, כאשר בין תחומי ההתמחות שלו ניתן למנות כירורגיה כללית, שברים, ציפורן חודרנית, תיקוני בקע בשיטת UHS, פרוטטולוגיה, מעקב והתאמה לאחר ניתוחים לקיצור קיבה, טיפולים מיוחדים לסדק בפי הטבעת ועוד. ד''ר שלום פרדימן הוא בוגר לימודי B.Sc מטעם Yeshive University בניו יורק וכן בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב. הוא מקבל בקליניקה שלו מטופלים מחברות הביטוח השונות וכן מקופות החולים מאוחדת, לאומית ומכבי שירותי בריאות.

072-3259722072-3259722 מספר
מקשר
ד"ר גורדון יעקב - תמונת לוגו

ד"ר גורדון יעקב

שד' מוריה 63, חיפה
שד' מוריה 63, חיפה נווט
כירורג אורתופדי עם 40 שנות ניסיון

ד"ר יעקב גורדון הוא כירורג אורתופדי, בעל התמחות בכירורגיית כף רגל וקרסול. הוא מאבחן מחלות ובעיות אורתופדיות, ומעניק טיפול, תוך ניסיון להימנע מניתוחים. במידת הצורך, ד"ר גורדון מבצע גם ניתוחים. הוא משמש כאחראי על שירות כף רגל וקרסול במחוז חיפה וגליל מערבי ויש לו ניסיון עשיר, שנצבר במשך למעלה מ- 40 שנה בעבודה בארץ ובחו"ל. הוא מעניק שירות בשפות העברית והרוסית ומקבל מטופלים במרפאה פרטית, הממוקמת בחיפה.

072-3270607072-3270607 מספר
מקשר
ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ - תמונת לוגו

ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ

ויצמן 14, ויצמן סיטי תל אביב
ויצמן 14, ויצמן סיטי תל אביב נווט
מומחה לתחומי כירורגיה פלסטית ואסתטית

ד''ר דוד רדרמן הוא מנתח פלסטי בכיר, מוביל בתחום של כירורגיה פלסטית ואסטית. תחת ניהולו נמצאת מרפאה פרטית המבצעת מגוון ניתוחים פלסטיים, ביניהם: ניתוח אף, הגדלת חזה, הקטנת חזה, מתיחת בטן, שאיבת שומן, העלמת צלקות וכיוצא בזה. הניתוחים מבוצעים במרפאה בתל אביב, כאשר דו''ד רדרמן מעניק ללקוחותיו פגישת ייעוץ ראשונית. ד''ר דוד רדרמן מחזיק בניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום. הוא בוגר לימודי רפואה באוניברסיטת בולוניה באיטליה, עשה את התמחותו בכירורגיה פלסטית ובכוויות במרכז הרפואי על שם יצחק רבין ומילא תפקידים בכירים במספר מוסדות רפואיים מהשורה הראשונה בישראל. הוא חבר מן המניין באיגוד הכירורגים הפלסטיים בישראל, האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד האמריקאי לכירורגיה אסתטית.

10 11

העסקים שצפית בהם לאחרונה

שם העסק

כתובת העסק
כתובת העסק
ציון
כמותכתוב
עסק זה בחר לא להציג חוות דעת

תיאור

טלפוןטלפון מספר
מקשר

זאפ גרופ עושה שימוש במספר וירטואלי לפי תנאי השימוש באתר.
מספר הטלפון של העסק מופיע באזור המידע בדף העסק.

אנשים שחפשו רופאים - כירורגים (מנתחים) חיפשו גם

מידע אודות סוג השירות

בעמוד תמצא מידע בנושא

כירורג ילדים מומלץ

רשימת העסקים המלאה בסיווג
Arrow_Close_partArrow_LeftArrow_moreArrow_Open_partArrow_RightArrow_downX_close_iconSite_menu_knowCall_iconzap_thumbsMap_pinתמונה גנריתVideo_playIcon star empty colorIcon star empty colorIcon star full colorIcon star empty colorאייקון חנויותDone_tofes_iconicon_failSite_menu_forumsSite-menu_pricelistsSite_menu_reviewsSite_menu_search_resultsSite_menu_add_bussiness דפי זהבZAPתפריטSearchSearch Footer_searchFooter_tools