המחירים במחירון כוללים מע"מ. מחירון דודי שמש וחשמל של "zap דפי זהב" מציג בפניכם את טווח המחירים המקובל לקניית דודי שמש וחשמל, תיקון דודי שמש וחשמל ותיקון מערכות סולריות. במחירון תוכלו לראות כמה יעלה לכם לקנות דודי שמש כמו: מחיר דוד שמש 200 ליטר, מחיר דוד שמש 150 ליטר, מחיר דוד שמש 80 ליטר ועוד. כמו - כן תוכלו לראות כמה יעלה לכם לקנות דוד חשמל כמו: מחיר דוד חשמל 60 ליטר, מחיר דוד חשמל 80 ליטר, מחיר דוד חשמל 150 ליטר ועוד. בנוסף, המחירון מציג מחירים של תיקונים והתקנות של דודי שמש וחשמל כמו: מחיר החלפת גוף חימום דוד, מחיר התקנת דודי שמש וחשמל, מחיר תיקון מערכת סולארית ועוד.

תיקון דודי שמש וחשמל

התקנת דודי חשמל

התקנת דודי שמש

התקנת קולטי שמש

תיקון מערכות סולאריות

קניית דוד חשמל

קניית דוד שמש

קניית קולטי שמש

האם המחירון עזר לך?
 

בחורף או בקיץ, בדירת קרקע או בפנטהאוז בקומה ה - 25 - בכל מקום אנחנו משתמשים בדודי שמש או חשמל. הרי אין כמו מים חמים בהזמנה, שיסדרו לנו מקלחת מושלמת. אך כמה עולה דוד שמש או חשמל? האם אי פעם עצרתם לבדוק זאת? בפעם הבאה שתצטרכו לרכוש דוד, כדאי שתהיו מוכנים לכך היטב: עברו על הפרטים המובאים במחירון הדודים של ZAP דפי זהב ותוכלו לדעת כמה עולה הדוד שאתם צריכים, בין אם זה דוד שמש או חשמל, בכל נפח שתרצו.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים אלאור - טוביה דודי שמש
  אלאור - טוביה דודי שמש
  היחס והשירות היו מעולים גילה סבלנות ומחיר הוגן מאוד
 • 5 כוכבים דודי אור
  דודי אור
  דוד ושירות ברמה גבוהה מים חמים כל הזמן והכי חשוב אפס תקלות
 • 5 כוכבים סולרית
  סולרית
  פניתי למוטי בטלפון בקשר להחלפת דוד שמש שעומד על מתקן שעשוי מעמודי מתכת בגובה 3.5 מ' מהקרקע. קבלתי הצעת מחיר טובה. הגיעו שני בחורים שעבדו ברצינות, במקצועיות, בלי לחפף! ממש עבודה לפי הספר ואפילו יותר. נתנו לי הרגשה מאוד טובה, הרגשתי שאני סומכת עליהם, שאני לא דואגת שירמו אותי בשום צורה שהיא. הרגשתי מאוד טוב לפגוש אנשי מקצוע שעובדים במלוא היושרה. כל הכבוד לעובדים ולמוטי!
 • 5 כוכבים גל אנרגיה מפיץ "כרומגן"
  גל אנרגיה מפיץ "כרומגן"
  ניסים וחיים, אמינים, מקצועיים, קבענו, באו , עשו בשקט במקצוענות, אדיבים ובמחיר השוק המומלץ תענוג של בעלי מקצוע
 • 4.2 כוכבים כרומגן
  כרומגן
  התפוצץ לי דוד שמש, חיפשתי בגוגל ומצאתי כרומגן. התקשרתי למוקד ההזמנות ותוך יום וחצי התקינו אצלי בבית מערכת חדשה ומצוינת!! נציגת השירות בטלפון הייתה אדיבה ומקצועית וגם המתקין שהגיע אלי היה מנומס ומקצועי, בדק שהכל תקין והסביר למי לפנות במקרה של תקלה
חזור מעלה