המחירים במחירון כוללים מע"מ. מחירון דודי שמש וחשמל של "zap דפי זהב" מציג בפניכם את טווח המחירים המקובל לקניית דודי שמש וחשמל, תיקון דודי שמש וחשמל ותיקון מערכות סולריות. במחירון תוכלו לראות כמה יעלה לכם לקנות דודי שמש כמו: מחיר דוד שמש 200 ליטר, מחיר דוד שמש 150 ליטר, מחיר דוד שמש 80 ליטר ועוד. כמו - כן תוכלו לראות כמה יעלה לכם לקנות דוד חשמל כמו: מחיר דוד חשמל 60 ליטר, מחיר דוד חשמל 80 ליטר, מחיר דוד חשמל 150 ליטר ועוד. בנוסף, המחירון מציג מחירים של תיקונים והתקנות של דודי שמש וחשמל כמו: מחיר החלפת גוף חימום דוד, מחיר התקנת דודי שמש וחשמל, מחיר תיקון מערכת סולארית ועוד.

תיקון דודי שמש וחשמל

התקנת דודי חשמל

התקנת דודי שמש

התקנת קולטי שמש

תיקון מערכות סולאריות

קניית דוד חשמל

קניית דוד שמש

קניית קולטי שמש

האם המחירון עזר לך?
 

בחורף או בקיץ, בדירת קרקע או בפנטהאוז בקומה ה - 25 - בכל מקום אנחנו משתמשים בדודי שמש או חשמל. הרי אין כמו מים חמים בהזמנה, שיסדרו לנו מקלחת מושלמת. אך כמה עולה דוד שמש או חשמל? האם אי פעם עצרתם לבדוק זאת? בפעם הבאה שתצטרכו לרכוש דוד, כדאי שתהיו מוכנים לכך היטב: עברו על הפרטים המובאים במחירון הדודים של ZAP דפי זהב ותוכלו לדעת כמה עולה הדוד שאתם צריכים, בין אם זה דוד שמש או חשמל, בכל נפח שתרצו.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים גל אנרגיה מפיץ "כרומגן"
  גל אנרגיה מפיץ "כרומגן"
  ניסים וחיים, אמינים, מקצועיים, קבענו, באו , עשו בשקט במקצוענות, אדיבים ובמחיר השוק המומלץ תענוג של בעלי מקצוע
 • 4.4 כוכבים סולרית
  סולרית
  הזמנתי בוילר כרומוגן+קולט 120 ל'. השירות היה בסדר גמור סה"כ והעבודה בוצעה לשביעות רצוני. בעיות שעלו בזמן ההתקנה נפתרו בצורה הגיונית ע"י החברה והדבר מהווה הוכחה לרצונם לתת מענה ולקחת אחריות על העבודה.
 • 4.2 כוכבים כרומגן
  כרומגן
  התפוצץ לי דוד שמש, חיפשתי בגוגל ומצאתי כרומגן. התקשרתי למוקד ההזמנות ותוך יום וחצי התקינו אצלי בבית מערכת חדשה ומצוינת!! נציגת השירות בטלפון הייתה אדיבה ומקצועית וגם המתקין שהגיע אלי היה מנומס ומקצועי, בדק שהכל תקין והסביר למי לפנות במקרה של תקלה
 • 5 כוכבים קרני שמש
  קרני שמש
  שימחתם את ליבי, ערב חג המון משימות ודוד מפוצץ. מיד הוחלף ותוקן, נשטפו הצינורות, והכל בחיוך ונועם הליכות. תודה!
 • 5 כוכבים דודים פאנל סולאר
  דודים פאנל סולאר
  התקשרתי לבית העסק כדי להתקין מערכת דוד שמש חדשה , הגיע אלי בחור בשם חמודי , קיבלתי ממנו שרות מקצועי ויעיל היה מאוד אדיב ועשה את העבודה במהירות בליתקלות והמחיר היה מאוד הוגן ... אני ממליץ
חזור מעלה