כתבות ומידע בנושא דודי שמש וחשמל

מאת: מערכת דפי זהב
כל מה שצריך לדעת על דודי שמש
מה כדאי לדעת לפני הזמנה והתקנה של דודים, איך זה עובד, וכמה זה עולה לנו?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
התקנת דודי שמש
דודי השמש בישראל הם מוצרים נפוצים וניתן לאתר אותם כמעט על כל גג של בניין או בית פרטי.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
דוד שמש
לא נעים להגיע הביתה ולגלות שאין מים חמים; ומאכזב אף יותר לדעת שדוד השמש שלנו נסדק, נשרף או התפוצץ, ואין לנו ברירה אלא להתקין אחד חדש. ואם זה כבר קורה, חשוב לדעת מה עלינו לעשות וממה להיזהר
 
 
 
מאת: כרומגן
המלצת המומחים לטיפול בדוד השמש
מערכת סולארית פועלת באמצעות חימום על ידי אנרגיית השמש. דוד שמש וקולט יכולים להחזיק מעמד גם למשך עשר ואף 15 שנים. שמירה עליהם, תבטיח לכם דוד שפועל בצורה טובה למשך שנים רבות. מערכת סולארית, כמו כל מכשיר חשמלי, זקוקה לטיפול ותחזוקה על מנת לשמור על יעילותה ופעילותה התקינה לאורך זמן. עונת המעבר היא זמן מצוין לבצע טיפולים שוטפים בדוד ובקולט השמש. הנה כמה עצות שימושיות שניתנו ע"י חברת כרומגן ויוכלו לחסוך לכם כסף ולשמור על המערכת הסולארית לאורך זמן.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
קולטי שמש
לא הייתם חושבים שבשנת 2012 עדיין ידברו איתכם על דודי חשמל, אבל תאמינו או לא, לדוד חשמל יש לא מעט יתרונות על פני דוד שמש, ולפעמים גם אין מנוס מלהתקין אותו. איך, למה ומתי זה קורה? בשביל זה אנחנו כאן
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
יצרני דודי שמש
כאשר אנו מביטים על דודי השמש שעל גגות הבתים, אנחנו רואים בצבע אדום בוהק או שחור סולידי את השמות של יצרני דודי שמש. מכאן מגיעה השאלה: למה כל אחד בוחר ביצרנים שונים? מה ההבדל ומה אנו צריכים לדעת כאשר הגיע הרגע בו אנו צריכים לבחור בדוד שמש משלנו.
 
 
 
מאת: יובל ניסני
איך לשמור על אורך חיי הדוד הביתי
דוד שמש הוא אחד המוצרים הביתיים שמשפיעים בצורה ישירה על איכות החיים, וחסרונו מורגש ברגע שבו חלה תקלה כלשהי והוא אינו מתפקד כהלכה. אם מתחזקים את הדוד ומטפלים בו כנדרש, אתם יכולים ליהנות ממנו לאורך שנים ארוכות. כל שנדרש הוא להקפיד על כמה עקרונות חשובים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
תיקון דודי שמש
תיקון דודי שמש הוא נושא שמכה בנו לפחות פעם בחיים. כידוע, ב-95% בתי אב בישראל מותקנים דודי שמש ומן הסתם לאחר מספר שנים ישנו מצב של בלאי הדורש תיקון של דוד השמש שלכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
דודי חשמל
על אף שבמרבית מבתי האב במדינת ישראל מותקנים דודי שמש, דודי החשמל מהווים חשיבות לא מבוטלת. לא נגזים אם נכתוב כי דודים אלו, שווי ערך בחשיבותם לדודי שמש.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
קולטי שמש
קולטי שמש הם החלקים בדודים שלנו האחראים להמרה של אנרגיית האור לאנרגייה של חום.