מחירון עבודות חשמל של "ZAP דפי זהב" משקף את טווחי מחירי השירותים השונים המבוצעים ע"י חשמלאי מוסמך. המחירון נבדק ואומת בקרב חשמלאים רבים מכל רחבי הארץ. במחירון תוכלו לראות מחיר נקודת חשמל, מחיר לוח חשמל ביתי, מחיר ממסר פחת תלת פאזי, מחיר אוטומט חדר מדרגות ועוד. בנוסף, ניתן למצוא עלויות של התקנת גופי תאורה, התקנת מאוורר תקרה, מחיר התקנת מונה חשמל ועוד. יחד עם זאת, חשוב לציין כי מלבד שורות המחיר יש להקפיד ולבדוק גם את נושא הבטיחות, המקצועיות והעמידה בתקנים.

עבודות חשמל כלליות

התקנת מפסקי חשמל

התקנת נקודות חשמל

התקנת גופי תאורה

התקנת מוצרי חשמל

תיקוני חשמל

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים אור אלי חשמל אלי שגיא
  אור אלי חשמל אלי שגיא
  כיף לעבוד איתו אדם אינטליגנטי וחושב, אינו כבול לדעות קדומות וחושב על על בעייה במקומה
 • 5 כוכבים אור יצחק הנדסת חשמל
  אור יצחק הנדסת חשמל
  אור הגיע אליי בשעת לילה לאחר ייעוץ עם שני חשמלאים נוספים ועלה על הקצר בתוך דקות בודדות ובצורה מקצועית . אין ספק שאקח ממנו שירות גם בעתיד התרשמתי ממנו לטובה והוא מומלץ בחוםםםם
 • 5 כוכבים חשמל גליק
  חשמל גליק
  התקשרתי לדן בעקבות תקלת חשמל בעסק כשהייתי מפעילה מכשיר מסוים החשמל היה קופץ דן הסביר לי בסבלנות מדוע זה קורה ומה צריך לעשות כדי לפתור את הבעיה קבענו שהוא יגיע יום למחרת ב9 בבוקר דן הגיע ביצע את העבודה כמו שצריך התקלה נפתרה המחיר היה הוגן השירות מהיר ומקצועי ממליצה בשמחה וכמובן שאמשיך להשתמש בשירותיו ולהמליץ .
 • 5 כוכבים מרציאנו חשמל
  מרציאנו חשמל
  מכל הבחינות -אם זה מקצועיות, זמינות, יושר, שירותיות - הציון שלי לבעל מקצוע זה הוא הגבוע ביותר. המחיר - הוגן ונוח. ממליץ בחום)
 • 5 כוכבים ישעיה חסיד-חשמלאי
  ישעיה חסיד-חשמלאי
  הייתה בעיה עם החשמל, ישעיה הגיע במהירות, על העל הבעיה, סידר במקצועיות ולקח מחיר הוגן, יצא צדיק
חזור מעלה