מחירון עבודות חשמל של "ZAP דפי זהב" משקף את טווחי מחירי השירותים השונים המבוצעים ע"י חשמלאי מוסמך. המחירון נבדק ואומת בקרב חשמלאים רבים מכל רחבי הארץ. במחירון תוכלו לראות מחיר נקודת חשמל, מחיר לוח חשמל ביתי, מחיר ממסר פחת תלת פאזי, מחיר אוטומט חדר מדרגות ועוד. בנוסף, ניתן למצוא עלויות של התקנת גופי תאורה, התקנת מאוורר תקרה, מחיר התקנת מונה חשמל ועוד. יחד עם זאת, חשוב לציין כי מלבד שורות המחיר יש להקפיד ולבדוק גם את נושא הבטיחות, המקצועיות והעמידה בתקנים.

עבודות חשמל כלליות

התקנת מפסקי חשמל

התקנת נקודות חשמל

התקנת גופי תאורה

התקנת מוצרי חשמל

תיקוני חשמל

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים ארז הלבנון - חשמלאי מוסמך
  ארז הלבנון - חשמלאי מוסמך
  חיפשתי חשמלאי הכי טוב שיש,בפעם ראשונה בחיי ששילמתי לבעל מיקצוע וגם נהנתי לשלם,העבודה שעשה אצלי שווה כל גרוש,הבחור הגון ומאוד מיקצועי ואמין,בא בזמן וסיים עבודתו הקשה בזמן!
 • 5 כוכבים סבג עבודות חשמל
  סבג עבודות חשמל
  עשה שיפוץ חשמל במספרה בצורה מיקצועית ומחיר הוגן , מומלץ בחום
 • 5 כוכבים נתנאל המחשמל
  נתנאל המחשמל
  שירות אדיב מאוד, הגיע תוך עשר דק' מהשיחה הראשונה. עשה עבודה מסודרת ומקצועית. הוציא חשבונית.
 • 5 כוכבים חשמל דודי
  חשמל דודי
  דודי חשמלאי ממש מומלץ זמין והגון בחור ממש נחמד
 • 5 כוכבים זוהר חשמל
  זוהר חשמל
  אין כאלה בעלי מקצוע היום!!! 1. מגיע בדיוק בשעה שנקבעה( פעמיים) 2. מקצועי ביותר 3. בוחן את כל האופציות לפני שניגש לבצע את העבודה, לא מתעצל כלל! 4. מסביר בפשטות ובצורה ברורה כל שלב בעבודתו ועונה בשמחה ופירוט על כל שאלה. 5. אדיב, ישר ורואה שליחות בעבודתו. 6. ומחיר סטנדרטי והגון. מזל שבנושא כזה חשוב הכרתי אדם שאני יכול לסמוך עליו ב 100%. העבודה: לא היתה הארקה לדירה בקומה 2. זוהר חיבר את הדירה להארקה באיכות מעולה, עבר על כל השקעים בבית ועל הגג ולא השאיר קצוות פתוחים. תודה רבה! נמרוד ואם בא לכל לשאול משהו: Nimrod06@gmail.com
חזור מעלה