מחירון עבודות חשמל של "ZAP דפי זהב" משקף את טווחי מחירי השירותים השונים המבוצעים ע"י חשמלאי מוסמך. המחירון נבדק ואומת בקרב חשמלאים רבים מכל רחבי הארץ. במחירון תוכלו לראות מחיר נקודת חשמל, מחיר לוח חשמל ביתי, מחיר ממסר פחת תלת פאזי, מחיר אוטומט חדר מדרגות ועוד. בנוסף, ניתן למצוא עלויות של התקנת גופי תאורה, התקנת מאוורר תקרה, מחיר התקנת מונה חשמל ועוד. יחד עם זאת, חשוב לציין כי מלבד שורות המחיר יש להקפיד ולבדוק גם את נושא הבטיחות, המקצועיות והעמידה בתקנים.

עבודות חשמל כלליות

התקנת מפסקי חשמל

התקנת נקודות חשמל

התקנת גופי תאורה

התקנת מוצרי חשמל

תיקוני חשמל

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים אור אלי חשמל אלי שגיא
  אור אלי חשמל אלי שגיא
  שוב - אלי הגיע תוך חצי שעה והביא איתו אור - לחיי! פשוט מלאך וקוסם! מאחלת לו מכל הלב רק בריאות ונחת!
 • 5 כוכבים דניאל חשמל
  דניאל חשמל
  היום בבוקר הגיעו דניאל ושוקי להחליף גופי תאורה בביתי, הגיעו בדיוק בזמן שקבענו ובעבודה מקצועית ומהירה החליפו את גופי התאורה בדירה בחדשים שרכשתי. העבודה היתה מאוד נקיה וללא רבב ממליצה עליהם בחום.
 • 5 כוכבים אוראל חשמלאי מוסמך
  אוראל חשמלאי מוסמך
  שמעון הגיע במהירות, היה מקצועי, ענייני ואדיב מאוד. מומלץ ביותר!
 • 5 כוכבים זרם אחר
  זרם אחר
  החשמלאים דוד ועזרי היו אצלי היום וביצעו חיבור לחשמל של שני מזגנים בשני חדרים. העבודה כללה: חציבה בקיר, הכנסת חיוט, איטום הקיר, התקנת שקעים. העבודה בוצעה על ידם באופן מקצועי, איכותי וברמה גבוהה מאוד. לאחר שסיימו את העבודה הם דאגו לנקות את האיזור שעבדו בשני החדרים. עליי לציין גם את היחס הטוב ואת אדיבותם. היות שאני לא מצליח להעלות תמונות אני משאיר את הפרטים שלי: מרדכי דנון 053-5311528 ראשון לציון
 • 5 כוכבים חשמל נוריאל
  חשמל נוריאל
  יום ששי בצהרים. אביזר בלוח החשמל גורם לקצר ב-3 (!) פאזות בו זמנית. נשארנו ללא הספקת זרם. נוריאל הוזעק ונוכח שנתיכי חברת חשמל ב-3 הפאזות - הושחתו. אין כלל הספקת זרם לדירה וארון החשמל הבנייני - נעול (על ידי חברת החשמל). הוא טיפל מיד בהזמנת חברת החשמל ולאחר שזו השיבה את הזרם לדירה - שב אלינו, איתר את התקלה במיומנות ותיקן אותה והכל במחיר סביר. המזון לשבת ניצל, שלא לדבר על היכולת להפעיל מזגן בקיץ הלוהט הזה. אנו אסירי תודה ומלאי הערכה לדבקותו במטרה, שלא להשאירנו במצב המתואר במהלך הסוף השבוע. כאמור - שירות מומלץ בחום!
חזור מעלה