מחירון אופטיקאים של "zap דפי זהב" משקף לכם את טווח המחירים עבור אביזרים לשיפור הראייה. כאן תוכלו לקבל את כל המידע עבור מחירי משקפיים, מסגרות למשקפיים או עדשות למשקפיים. תוכלו ראות מהם מחירי משקפי ראייה למבוגרים או מחירי משקפיים לילדים בהתאם לסוגי המסגרות ולסוגי העדשות. תוכלו לראות מחירים של עדשות מולטיפוקל, מחירים של עדשות מגע ועוד. במחירון, תוכלו להשוות עלויות בין מסגרות פשוטות עד מסגרות של מותגים יוקרתיים, וכן לבדוק מחירי עדשות בהתאם למקדם השבירה (אינדקס), אופן הליטוש, תוספות צילינדר ועוד. ואם תעדיפו עדשות מגע תוכלו לראות מחירים של עדשות מגע חודשיות/יומיות, תוכלו גם להשוות בין המחירים השונים של עדשות מגע קשות, עדשות מגע צילינדר ועוד.

בדיקת ראייה

מסגרות משקפיים

עדשות למשקפיים

עדשות מולטיפוקל

עדשות מגע

האם המחירון עזר לך?
 

לפעמים נדמה שיותר ויותר אנשים סביבנו זקוקים למשקפיים, מסיבה כזו או אחרת, ומשקפיים - כפי שיגלה כל מי שהצטרף למשפחה הזו - הם לא דבר זול. כל דבר בתחום יכול עשוי לגרור אחריו עלויות לא קטנות: העדשות, המסגרת, הבדיקות, התיקונים ועוד ועוד. מחירון האופטיקאים של ZAP דפי זהב יאפשר לכם לדעת מראש כמה אתם צפויים לשלם על כל שירות, כך שלכל הפחות תוכלו להתכונן לעניין ולא תופתעו כאשר החשבונית תוגש לכם בתום השירות.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים סופר פארם אופטיק
  סופר פארם אופטיק
  שירות טוב ומהיר, ממליצים על מבצעים, שווה מאוד ממולץ
 • 4.8 כוכבים אופטיקה כמו פעם
  אופטיקה כמו פעם
  שירות אדיב מאין כמוהו- אפילו התקשרו אחרי שבוע לוודא שהמשקפיים טובים. איכות גבוהה מאד ועבודה מדויקת בהתאמת המרשם אז אל תבהלו מהמחיר- זה מחזיק לשנים. כל הכבוד לצוות על השקעה כזו בעסק.
 • 4.6 כוכבים חזות העין
  חזות העין
  בעלי המקום אדיבים ומקצועיים מאוד, החל מבדיקות העיניים ועד להתאמת המשקפיים. אני ובן זוגי קנינו זוג משקפיים לכל אחד, ויצאנו מאוד מרוצים, מכל הבחינות. המחירים אמנם קצת יקרים אבל מבחינתנו האיכות שווה את זה וגם באו לקראתנו ועשו הנחה! מומלץ ביותר!
 • 5 כוכבים סופר פארם אופטיק
  סופר פארם אופטיק
  רכשתי משפי ראיה . היה מבצע מדהים של 2 זוגות ב200 ש"ח . הכי זול מכל מקום אחר
 • 5 כוכבים אופטיקה שש-שש
  אופטיקה שש-שש
  כלקוחה ותיקה שמגיעה אחת לכמה שנים במשך למעלה מ30 שנה . אין מתחרים לשירות - החל מבדיקת הראיה , בחירת המסגרת , מהירות קבלת המוצר . מגוון מרשים של מסגרות ומשקפי שמש .
חזור מעלה