מחירון אופטיקאים של "zap דפי זהב" משקף לכם את טווח המחירים עבור אביזרים לשיפור הראייה. כאן תוכלו לקבל את כל המידע עבור מחירי משקפיים, מסגרות למשקפיים או עדשות למשקפיים. תוכלו ראות מהם מחירי משקפי ראייה למבוגרים או מחירי משקפיים לילדים בהתאם לסוגי המסגרות ולסוגי העדשות. תוכלו לראות מחירים של עדשות מולטיפוקל, מחירים של עדשות מגע ועוד. במחירון, תוכלו להשוות עלויות בין מסגרות פשוטות עד מסגרות של מותגים יוקרתיים, וכן לבדוק מחירי עדשות בהתאם למקדם השבירה (אינדקס), אופן הליטוש, תוספות צילינדר ועוד. ואם תעדיפו עדשות מגע תוכלו לראות מחירים של עדשות מגע חודשיות/יומיות, תוכלו גם להשוות בין המחירים השונים של עדשות מגע קשות, עדשות מגע צילינדר ועוד.

בדיקת ראייה

מסגרות משקפיים

עדשות למשקפיים

עדשות מולטיפוקל

עדשות מגע

האם המחירון עזר לך?
 

לפעמים נדמה שיותר ויותר אנשים סביבנו זקוקים למשקפיים, מסיבה כזו או אחרת, ומשקפיים - כפי שיגלה כל מי שהצטרף למשפחה הזו - הם לא דבר זול. כל דבר בתחום יכול עשוי לגרור אחריו עלויות לא קטנות: העדשות, המסגרת, הבדיקות, התיקונים ועוד ועוד. מחירון האופטיקאים של ZAP דפי זהב יאפשר לכם לדעת מראש כמה אתם צפויים לשלם על כל שירות, כך שלכל הפחות תוכלו להתכונן לעניין ולא תופתעו כאשר החשבונית תוגש לכם בתום השירות.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים מאסטר אופטיקס
  מאסטר אופטיקס
  זאת כבר הפעם השניה שאני מגיע לחנות האופטיקה הזאת במטרה להחליף משקפיים. ובכל פעם אני יוצא מרוצה הן מבחינת מבחר המסגרות, הן מבחינת איכות הבדיקה והן מבחינת המחיר על משקפיים! שירות מעולה ומהיר. מומלץ מחום רב!!!
 • 5 כוכבים אופטיקה מיכאל
  אופטיקה מיכאל
  ממליץ בחום, מתאימים משקפיים איכותיות והכל ברוח טובה ללא לחץ. מחירים סבירים מאוד. את רוב המשקפים מכין במקום, ואם לא שולח בדואר רשום.
 • 4.8 כוכבים אופטיקה חדות ראייה
  אופטיקה חדות ראייה
  יש אנשים שמגיעים לשם ורואים מחיר קצת יותר יקר והולכים לקנות במקום אחר, רבותי אתם טועים בגדול !!! זה שווה כל שקל מבחינת איכות ומקצועיות ללא פשרת! זו האופטיקה היחידה שאני מכיר שיש שירות מלא לאחר הקנייה יש מקומות שלא מסתכלים עליך אחרי שקנית ושם אתה מקבל שירות מדהים ללא שקרים וקומבינות !!!!
 • 3.8 כוכבים אופטיקה פסגת הראיה
  אופטיקה פסגת הראיה
  אני לקוח שנים של המקום. לאחרונה הם קנו את השטח של החנות הצמודה והרחיבו את שטח החנות. המקום תמיד הומה מאדם. מצד אחד זה מראה שהמקום טוב ומבוקש, מצד שני יש קצת בלאגן וצריך לחכות בסבלנות. מבחינה מקצועית הם בסדר גמור. במחיר- סביר. אי אפשר להתחרות באינטרנט.
 • 4.8 כוכבים אופטיקניון בארנס
  אופטיקניון בארנס
  נועם הליכות של הבעלים והצוות מומלץ מאד רכשנו גם בעלי וגם אני !
חזור מעלה