מחירון אופניים של "zap דפי זהב" מפרט עבורכם טווח מחירים מקובל בתחום. במחירון, תוכלו לראות מחירים של מגוון סוגים של אופניים כמו: מחיר אופני שטח זנב קשיח, מחיר אופני שטח שיכך מלא, מחיר אופני כביש, מחיר אופני ילדים, מחיר אופניים חשמליים ועוד. בנוסף, המחירון מציג בפניכם טווח מחירים של אביזרים נלווים ולחלקי חילוף לאופניים כמו: קסדה לאופניים, מחיר אוכף לאופניים, מחיר משאבת יד לאופניים, מחיר גלגלים לאופניים ועוד.

אופני הרים

אופני כביש

אופני עיר

אופני פעלולים

אופניים לילדים

קסדות לאופניים

אביזרים לאופניים

משאבות לאופניים

חלקי חילוף לאופניים

אופניים חשמליים

קורקינט חשמלי

האם המחירון עזר לך?
 

כשאתם מחפשים את חנות האופניים הקרובה לביתכם - כזו שתהיה גם טובה וגם משתלמת - חשוב שתשימו לב למחירים הנהוגים בה. כי לרכוב על אופניים זה דבר נהדר, אבל גם עסק יקר למדי. מחירון חנויות האופניים של ZAP דפי זהב יאפשר לכם לגלות כמה עולים אופניים וכמה שווה הציוד הנלווה לרכיבה, כדי שתוכלו לתכנן את ההצטיידות שלכם כהלכה, בהתאם לתקציב המתאים לכם. המחירון אף יאפשר לכם להבין אם החנות שבה אתם קונים דרך קבע מציעה מחירים הוגנים - מה שכמובן יהווה שיקול נוסף בכל קנייה.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים יוסי כהן מכירה ותיקון אופניים
  יוסי כהן מכירה ותיקון אופניים
  שירות מהיר, איכותי, בחנות מחירים נוחים. קיים עשרות שנים ,עושה עבודה טובה ונותן הרגשה נוחה. לפני תחילת העבודה מודיע את עלות התיקון.
 • 5 כוכבים אופן אופן
  אופן אופן
  קובי בעל העסק נותן שירות יוצא מן הכלל עם המון סבלנות אמינות ומקצועיות יש לו ניסיון רב בתחום מציע סוגים רבים ומגוונים של אופניים וציוד נלווה ברמה איכותית מאוד ומחירים נוחים חווית הקנייה הותירה טעם לחזור שוב יישר כוח!
 • 5 כוכבים מרכז האופניים
  מרכז האופניים
  לאחר חיפוש של כשבוע הגעתי לחנות הצנועה בבני ברק. מדובר בבחור צעיר בשם מאיר אשר קיבל את פניי בסבר פנים יפות והקשיב בסבלנות לדרישותיי מהאופניים ורשם הצעת מחיר. ביום שישי בבוקר התקשרתי לשאול אם פתוח, הבחור נאות לפתוח את החנות במיוחד (מדובר בבחור חרדי) על-מנת לספק את ההזמנה. מאיר המוכשר עבד במרץ על תוספות לאופניים כמו צפצפה מיוחדת, שקע טעינה לטלפון וכו', הכל בנעימות ובתחושה של חברות. התרשמתי עמוקות מכיוון שברוב החנויות הקודמות שבקרתי היחס היה קר. מדובר בחוויה מתקנת. יש לציין שיצאתי מרוצה ומסופק מהרכישה, וגם מהמחיר בסופו של דבר
 • 5 כוכבים אופני מומו - הכל לאופניים
  אופני מומו - הכל לאופניים
  את שני זוגות האופניים שלי קניתי אצל מומו לאחר שקיבלתי המלצה מחבר שקנה אצלו אופניים לילדיו לפני כמה עשרות שנים. אני מתכנן להחליף אופניים למשהו יותר רציני ואני אעשה זאת אצל מומו הכל לאופניים ורק אצלו! מאז אני מטפל רק אצלו ואני מקבל שרות טוב ויוצא דופן, אדיב נחמד במחירים הוגנים. הוא לא מנסה למכור לך מה שאתה לא צריך, הוא לא ירוויח מה שלא מגיע לו והוא אחלה בן אדם. מומלץ!!!
 • 5 כוכבים יצחק אופניים- ישראל אייזנבאך
  יצחק אופניים- ישראל אייזנבאך
  פשוט מצוין אמין מאוד מאוד מאוד אני קונה אצלו כבר 19 שנה
חזור מעלה