מחירון אופניים של "zap דפי זהב" מפרט עבורכם טווח מחירים מקובל בתחום. במחירון, תוכלו לראות מחירים של מגוון סוגים של אופניים כמו: מחיר אופני שטח זנב קשיח, מחיר אופני שטח שיכך מלא, מחיר אופני כביש, מחיר אופני ילדים, מחיר אופניים חשמליים ועוד. בנוסף, המחירון מציג בפניכם טווח מחירים של אביזרים נלווים ולחלקי חילוף לאופניים כמו: קסדה לאופניים, מחיר אוכף לאופניים, מחיר משאבת יד לאופניים, מחיר גלגלים לאופניים ועוד.

אופני הרים

אופני כביש

אופני עיר

אופני פעלולים

אופניים לילדים

קסדות לאופניים

אביזרים לאופניים

משאבות לאופניים

חלקי חילוף לאופניים

אופניים חשמליים

קורקינט חשמלי

האם המחירון עזר לך?
 

כשאתם מחפשים את חנות האופניים הקרובה לביתכם - כזו שתהיה גם טובה וגם משתלמת - חשוב שתשימו לב למחירים הנהוגים בה. כי לרכוב על אופניים זה דבר נהדר, אבל גם עסק יקר למדי. מחירון חנויות האופניים של ZAP דפי זהב יאפשר לכם לגלות כמה עולים אופניים וכמה שווה הציוד הנלווה לרכיבה, כדי שתוכלו לתכנן את ההצטיידות שלכם כהלכה, בהתאם לתקציב המתאים לכם. המחירון אף יאפשר לכם להבין אם החנות שבה אתם קונים דרך קבע מציעה מחירים הוגנים - מה שכמובן יהווה שיקול נוסף בכל קנייה.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים פדלים
  פדלים
  אני חייל , הגעתי לחנות ביום שישי בשעה יחסית עמוסה . עם הגעתי ניגש אלי בעל העסק אסי שנתן לי שירות ועזרה יוצאי דופן , הסביר לי ועזר לי לבחור את הזוג הבא שלי מעל יותר משעה וחצי . את האופניים קיבלתי במחיר מגוחך אפשר להגיד . לאחר חודש וחצי אחרי כמה רכיבות בבן שמן חזרתי לכוונונים . התקבלתי בברכה על ידי אחיו של אסי , אורי והאופניים טופלו אצל גדי וספי . אנשי מקצוע מהטובים בארץ . ממליץ בחום רב אם אתם רוצים זוג אופניים טוב ובית חם לחזור אליו שאתם צריכים עזרה על חנות האופניים פדלים בירושלים .
 • 5 כוכבים אידיאל-אופניים מקצועיים
  אידיאל-אופניים מקצועיים
  התקשרתי להתעניין לגבי תיקון פנצ'ר לאופניים של הילד, קיבלתי תשובות מפורטות כולל מחירים באדיבות וסבלנות, היגעתי לחנות וקיבלתי שרות אדיב ומהיר ובמחיר הזול ביותר באיזור... אני תושב שוהם וממליץ לכולם בחום...!!!!! כפיים כפיים..!!!
 • 5 כוכבים אלון בייקס
  אלון בייקס
  אלון מקצוען אמיתי, שירות נהדר! מומלץ באהבה לכל מי שמחפש שירות בתחום
 • 5 כוכבים אופני הייתם
  אופני הייתם
  אני מדחע אליו מהקריות כי רק עליו אני סומך בטיפול באופנים.
 • 4.6 כוכבים שופ את הרים
  שופ את הרים
  קניית מתלה לאופניים. השירות היה מקצועני ונעים.המשלוח הגיע בזמן (box it)
חזור מעלה