מחירון מכבסות וניקוי יבש של "zap דפי זהב" מרכז עבורכם מחירים של שירותי כביסה, מחירים של ניקוי יבש, מחירים של שירותי גיהוץ ועוד. המחירון, במחירון תוכלו לראות מה טווח המחירים המקובל בשוק למגוון שירותי הניתנים על ידי מכבסות ברחבי הארץ ומספק לכם את האפשרות לראות כמה עולה ניקוי שטיח, מחיר ניקוי וילונות, מחיר ניקוי לכיסוי ספות ועוד. כמו - כן תוכלו לראות מחיר מכבסה בשירות עצמי, מחיר מייבש בשירות עצמי ועוד.

שירותי כביסה

ניקוי יבש

שירותי גיהוץ

ניקוי יבש לשמיכות פוך

ניקוי שטיחים

ניקוי וילונות

ניקוי לכיסוי ספות

מכבסה בשירות עצמי

האם המחירון עזר לך?
 

מכבסות מקצועיות מציעות סל שלם של שירותים שכל אחד זקוק לו. רובינו משתמשים בשירותים הללו משום שאין לנו זמן לבצע אותם בעצמנו, או פשוט משום שאנחנו מעדיפים שאנשי מקצוע מומחים יעשו זאת עבורנו. אך כמה זה יעלה? מדובר בשורה ארוכה של שירותים, שמחיריהם שונים. מחירון מכבסות של ZAP דפי זהב יעשה לכם סדר בעניין ויספק לכם את כל המידע הנחוץ בנוגע למחירי השירותים השונים. כך תוכלו לדעת מראש עד כמה כל זה משתלם לכם.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים כובסת
  כובסת
  שלחתי לכובסת כביסה. חזרה נקיה.. מקופלת יפה.. ומבושמת. קיבלתי שירות מקצועי ומהיר. הכי אהבתי ששלחו לי הודעה שהכביסה מוכנה. בחרתי בהם בעקבות המלצות.. וגם אני ממליץ בחום.
 • 5 כוכבים המכבסה החדשה
  המכבסה החדשה
  שירות עד בית הלקוח, במקרה שלנו שלחנו שטיח לניקוי. קיבלנו הסבר, יחס מצויין !
 • 5 כוכבים מכבסת שלגיה
  מכבסת שלגיה
  קיבלתי שירות טוב ואיכותי...ממליץ בחום. ...........
 • 5 כוכבים קסטל מכבסה וניקוי יבש
  קסטל מכבסה וניקוי יבש
  מסרתי כביסה הגיע שליח , והחזיר את הכביסה תוך כמה שעות.
 • 5 כוכבים קלוג'ני בע"מ
  קלוג'ני בע"מ
  כבר הרבה שנים שאני עובד עם מכבסת קלוג'ני גם עבור הכביסה הביתית וגם עבור הבדים המיוחדים של העסק היחס תמיד אדיב, שרות מעולה והכי הכי חשוב - המקצועיות לא משנה איזו בקשה מוזרה היתה לי, תמיד קיבלתי מענה מיידי
חזור מעלה