מחירון מכבסות וניקוי יבש של "zap דפי זהב" מרכז עבורכם מחירים של שירותי כביסה, מחירים של ניקוי יבש, מחירים של שירותי גיהוץ ועוד. המחירון, במחירון תוכלו לראות מה טווח המחירים המקובל בשוק למגוון שירותי הניתנים על ידי מכבסות ברחבי הארץ ומספק לכם את האפשרות לראות כמה עולה ניקוי שטיח, מחיר ניקוי וילונות, מחיר ניקוי לכיסוי ספות ועוד. כמו - כן תוכלו לראות מחיר מכבסה בשירות עצמי, מחיר מייבש בשירות עצמי ועוד.

שירותי כביסה

ניקוי יבש

שירותי גיהוץ

ניקוי יבש לשמיכות פוך

ניקוי שטיחים

ניקוי וילונות

ניקוי לכיסוי ספות

מכבסה בשירות עצמי

האם המחירון עזר לך?
 

מכבסות מקצועיות מציעות סל שלם של שירותים שכל אחד זקוק לו. רובינו משתמשים בשירותים הללו משום שאין לנו זמן לבצע אותם בעצמנו, או פשוט משום שאנחנו מעדיפים שאנשי מקצוע מומחים יעשו זאת עבורנו. אך כמה זה יעלה? מדובר בשורה ארוכה של שירותים, שמחיריהם שונים. מחירון מכבסות של ZAP דפי זהב יעשה לכם סדר בעניין ויספק לכם את כל המידע הנחוץ בנוגע למחירי השירותים השונים. כך תוכלו לדעת מראש עד כמה כל זה משתלם לכם.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים מכבסת ניקה
  מכבסת ניקה
  תודה רבה לטניה המקסימה אל הניקוין היסודי וכל כך טוב של שמלת כלה שלי וחליפת חתן, הבגדים אחרי הניקוי כמו חדשים מהחנות .תודה רבה ונחזור עליך עוד הרבה פעמיים
 • 5 כוכבים מכבסת שולי(אופיר מכבסה)
  מכבסת שולי(אופיר מכבסה)
  מומלץ בחום. אני מקבלת מהם שירות המון שנים- כביסה, גיהוץ, ניקוי יבש, שטיחים ולא התאכזבתי ולו פעם אחת.
 • 5 כוכבים מכבסת ליאן
  מכבסת ליאן
  ליאן ובעיקר הבעלים עושים טוב לשירות כאן. יחס אישי חם, עמידה בלוח זמנים ומחירים שפויים. הבעלים איש נעים הליכות שאיכפת לו מכל לקוח באופן אישי וחי את העסק שלו עם כל הנשמה. הלוואי וכולם היו כמוהו! התופרת במקום עושה עבודה מקצועית בנועם ועם הרבה ידע והתחשבות.
 • 5 כוכבים מכבסת קליניק
  מכבסת קליניק
  אני ממליצה בחום על מכבסת קליניק בתור לקוחה קבועה של 3 שנים כל פעם מרוצה מחדש
 • 5 כוכבים מכבסת סופט קאר
  מכבסת סופט קאר
  ממליצה בחום!!!!! תמיד זמינים. תמיד בחיוך. כשהייתי צריכה גיהוץ דחוף מהיום להיום עם כל הלחץ שיש להם, תמיד נענים בחיוב ועומדים בזה. לא איכזבו אותי אף פעם ואני הרבה משתמשת בשרותים שלהם. מה גם, חוץ מגיהוץ הם הרחיבו את החנות ויש גם כלי בית וטקסטיל במחירים סבירים מאוד. שווה להיכנס לשם!!!
חזור מעלה