מחירון מספרות של "zap דפי זהב" סקר ובדק את המחירים הממוצעים לתספורות, צבע, גוונים ועוד מגוון רחב של טיפולים לטיפוח ועיצוב השיער. במחירון, תוכלו לראות מחיר של תספורת נשים, מחיר של תספורת גברים וגם מחיר לתספורת לילדים. בנוסף, תוכלו לראות כמה יעלה לכם לעשות צבע בשיער, מחיר אומברה, מחיר גוונים בשיער, וכמה יעלה לכם לעשות הבהרה לשורשים או לנקות פיגמנט. אם חשקה נפשיכם לעשות החלקה, ריכזנו עבורכם מחירים של מגוון החלקות כמו: מחיר החלקה אורגנית, מחיר החלקת קראטין, מחיר החלקה יפנית, מחיר החלקה צרפתית, מחיר החלקת משי וכן כמה יעלה לכם להחליק רק שורשים. כמו כן, אם תרצו לטפח את התלתלים שלכן, גם מחירים לבייביליס, מחירים לפתיחת תלתלים ומחירים לסלסול קבוע בשיער תמצאו במחירון. בנוסף, תוכלו לראות מחיר פן לשיער, מחיר תוספות לשיער, מחיר תסרוקות ערב ועוד ועוד..

תספורות

תספורות גברים

צביעת שיער

שטיפת צבע לשיער

גוונים בשיער

החלקת שיער

טיפול בתלתלים

פן לשיער

תסרוקות לאירועים

האם המחירון עזר לך?
 

כל אחד מאתנו נזקק, אחת לתקופה, לשירותיה של מספרה או לשירות של מכון לעיצוב שיער. גברים או נשים, אנשים שמאריכים שיער וכאלו שאוהבים אותו קצוץ, מתולתלים, בעלי שיער צבוע ועוד ועוד - כולם זקוקים בשלב כזה או אחר לשירותי מספרה או מכון עיצוב. וכמה עולה התענוג? תלוי כמובן בסוג השירות שלו אתם נזקקים, שהרי תספורת לגבר תעלה פחות מתספורת לאישה או מצביעת שיער. איך תדעו כמה תצטרכו לשלם? מחירון ZAP דפי זהב למספרות ולעיצוב שיער מרכז עבורכם את כל הנתונים החשובים הנוגעים לעניין, במקום אחד.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים שלומי פרטז - סלון בוטיק
  שלומי פרטז - סלון בוטיק
  המספרה עצמה עם אנרגינ טובה ווייב מהמםצוות מושלם ופשוט כיף להיכנס למקום, יצאתי סופר מרוצה!!!
 • 5 כוכבים אדוארד - עיצוב שיער
  אדוארד - עיצוב שיער
  כאשר החלטתי להסתפר אצל ספר אחר ולא אצל הספר הקבוע חשבתי שאני עושה טעות אבל ברגע שנכנסתי למספרה של אדי הבנתי שעשיתי החלטה טובה. שירות אדיב מאוד ממליץ בחום.
 • 5 כוכבים בו חמו ציון
  בו חמו ציון
  ספר מקצועי ומצויין, נותן יחס אישי ואדיב, נוח מאוד לקבוע תור בעזרת האפליקציה וכך אתה מגיע בזמן ולא ממתין!! מומלץ *****
 • 5 כוכבים אריאל עיצוב שיער- עד הבית
  אריאל עיצוב שיער- עד הבית
  הכרתי את אריאל כשחיפשתי מעצב שיער לבית עם שיגרת החיים בית עבודה אין זמן ללכת למספרה לחכות בתור בין לקוחה ללקוחה אצל אריאל קיבלתי יחס שירות מקצועי אמינות בכך שכשרציתי לעשות משהו הוא לא המליץ אמר שישרף השיער איכפת לו יותר מאיכות ושהלקוחה תהיה מרוצה למרות שיכל לעשות איזה 500 שקל כמו שרוב הספרים עושים מבחינת שיער לא סומכת על אף אחד עשיתי אצלו ועדין עושה החלקות גוונים פנים תספורות לי לבעלי ולילדי ממליצה בחום ובאהבה לכל חברותי
 • 5 כוכבים אלי ושי שעיה
  אלי ושי שעיה
  אפשר להגיע למקום ולעיתים להמתין או פשוט לקבוע תור מראש בטווח של שבוע. ספר מאוד מקצועי ומקום חם ומשפחתי. נחמד ממש (:
חזור מעלה