מחירון מספרות של "zap דפי זהב" סקר ובדק את המחירים הממוצעים לתספורות, צבע, גוונים ועוד מגוון רחב של טיפולים לטיפוח ועיצוב השיער. במחירון, תוכלו לראות מחיר של תספורת נשים, מחיר של תספורת גברים וגם מחיר לתספורת לילדים. בנוסף, תוכלו לראות כמה יעלה לכם לעשות צבע בשיער, מחיר אומברה, מחיר גוונים בשיער, וכמה יעלה לכם לעשות הבהרה לשורשים או לנקות פיגמנט. אם חשקה נפשיכם לעשות החלקה, ריכזנו עבורכם מחירים של מגוון החלקות כמו: מחיר החלקה אורגנית, מחיר החלקת קראטין, מחיר החלקה יפנית, מחיר החלקה צרפתית, מחיר החלקת משי וכן כמה יעלה לכם להחליק רק שורשים. כמו כן, אם תרצו לטפח את התלתלים שלכן, גם מחירים לבייביליס, מחירים לפתיחת תלתלים ומחירים לסלסול קבוע בשיער תמצאו במחירון. בנוסף, תוכלו לראות מחיר פן לשיער, מחיר תוספות לשיער, מחיר תסרוקות ערב ועוד ועוד..

תספורות

תספורות גברים

צביעת שיער

שטיפת צבע לשיער

גוונים בשיער

החלקת שיער

טיפול בתלתלים

פן לשיער

תסרוקות לאירועים

האם המחירון עזר לך?
 

כל אחד מאתנו נזקק, אחת לתקופה, לשירותיה של מספרה או לשירות של מכון לעיצוב שיער. גברים או נשים, אנשים שמאריכים שיער וכאלו שאוהבים אותו קצוץ, מתולתלים, בעלי שיער צבוע ועוד ועוד - כולם זקוקים בשלב כזה או אחר לשירותי מספרה או מכון עיצוב. וכמה עולה התענוג? תלוי כמובן בסוג השירות שלו אתם נזקקים, שהרי תספורת לגבר תעלה פחות מתספורת לאישה או מצביעת שיער. איך תדעו כמה תצטרכו לשלם? מחירון ZAP דפי זהב למספרות ולעיצוב שיער מרכז עבורכם את כל הנתונים החשובים הנוגעים לעניין, במקום אחד.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 4.8 כוכבים ORENORKOBI- עיצוב שיער
  ORENORKOBI- עיצוב שיער
  המקום מדהים מעוצב האווירה מדהימה והצוות מקצועי ברמה בן לאומית תודה שוב הצילו לי את השיער
 • 4.6 כוכבים מספרת אושרי חן
  מספרת אושרי חן
  שרות מעל כל תחרות. אני נכה ואושרי או מי מהצוות מוכן להגיע אלי הביתה לספר אותי אפילו ללא תמורה בשכר מצוה.
 • 5 כוכבים ארז ישראלי - מעצבי שיער
  ארז ישראלי - מעצבי שיער
  קוטפת רק מחמאות מהתספורת. יחס אישי כיף לבוא כל פעם מחדש. מרענן מחדש מרגש .ארז ישראלי הספר הכי הכי הכי שיש!!!
 • 5 כוכבים אבי טסלפפה
  אבי טסלפפה
  חברים יקרים, הזמנתי מקום לתספורת היום בצהריים בשעה 12:30. קיבל אותי אבי בעל המספרה ונתן לי שרות ופינוק ברמה שבאמת באמת לא רואים כאן היום. החל מהיחס החם והאדיב שקיבלתי ממנו, וכלה בתספורת מהממת שיצאה לאחר זמן קצר. הבחור הוא איש שיחה מדהים ומקצוען אמיתי בתחומו. ממליץ לכם ולכן להגיע ולראות בעצמכם. שאפו אבי.
 • 5 כוכבים ציון - המספריים של ציון
  ציון - המספריים של ציון
  קודם כל ציון בן אדם נשמה. תמיד זמין לכולם. אפ פעם לא אומר לא.עובד מכל הלב
חזור מעלה