מחירון מספרות של "zap דפי זהב" סקר ובדק את המחירים הממוצעים לתספורות, צבע, גוונים ועוד מגוון רחב של טיפולים לטיפוח ועיצוב השיער. במחירון, תוכלו לראות מחיר של תספורת נשים, מחיר של תספורת גברים וגם מחיר לתספורת לילדים. בנוסף, תוכלו לראות כמה יעלה לכם לעשות צבע בשיער, מחיר אומברה, מחיר גוונים בשיער, וכמה יעלה לכם לעשות הבהרה לשורשים או לנקות פיגמנט. אם חשקה נפשיכם לעשות החלקה, ריכזנו עבורכם מחירים של מגוון החלקות כמו: מחיר החלקה אורגנית, מחיר החלקת קראטין, מחיר החלקה יפנית, מחיר החלקה צרפתית, מחיר החלקת משי וכן כמה יעלה לכם להחליק רק שורשים. כמו כן, אם תרצו לטפח את התלתלים שלכן, גם מחירים לבייביליס, מחירים לפתיחת תלתלים ומחירים לסלסול קבוע בשיער תמצאו במחירון. בנוסף, תוכלו לראות מחיר פן לשיער, מחיר תוספות לשיער, מחיר תסרוקות ערב ועוד ועוד..

תספורות

תספורות גברים

צביעת שיער

שטיפת צבע לשיער

גוונים בשיער

החלקת שיער

טיפול בתלתלים

פן לשיער

תסרוקות לאירועים

האם המחירון עזר לך?
 

כל אחד מאתנו נזקק, אחת לתקופה, לשירותיה של מספרה או לשירות של מכון לעיצוב שיער. גברים או נשים, אנשים שמאריכים שיער וכאלו שאוהבים אותו קצוץ, מתולתלים, בעלי שיער צבוע ועוד ועוד - כולם זקוקים בשלב כזה או אחר לשירותי מספרה או מכון עיצוב. וכמה עולה התענוג? תלוי כמובן בסוג השירות שלו אתם נזקקים, שהרי תספורת לגבר תעלה פחות מתספורת לאישה או מצביעת שיער. איך תדעו כמה תצטרכו לשלם? מחירון ZAP דפי זהב למספרות ולעיצוב שיער מרכז עבורכם את כל הנתונים החשובים הנוגעים לעניין, במקום אחד.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים דניאל את משה
  דניאל את משה
  אני מסתפרת במספרה כבר 5 שנים וכל פעם מלא מחמאות. גם דניאל וגם משה מאד מקצועיים ונחמדים. המחירים הוגנים ביותר ושרות מצויין. ממליצה בחום גם לתספורת וגם לצבע/גוונים.
 • 5 כוכבים אדוארד - עיצוב שיער
  אדוארד - עיצוב שיער
  אחרי תקופה שאני עובר מספרות הגעתי למספרה של אדי. לא רק שיש לו ידי זהב, יותר מתספורת טובה יצאתי עם הרגשה טובה מהבנאדם שהוא איש שיחה עם יחסי אנוש מעולים. המקום שקט, נעים ונוח עם אווירה ביתית, פשוט כיף להגיע. ממליץ בחום!!
 • 3.8 כוכבים עיצוב שיער NA יוסי
  עיצוב שיער NA יוסי
  מספרה לנשים גברים וילדים,המספרה נמצאת כמה מטרים מקניון קריית הממשלה.שירות חם ואדיב.
 • 4.6 כוכבים דנית אנקר אומנויות השיער והאיפור
  דנית אנקר אומנויות השיער והאיפור
  מקום מדהים עם שירות נהדר אנשים מהממים ותוצאה מושלמת !!
 • 4 כוכבים סלון רינה ודני
  סלון רינה ודני
  החנות קיימת קרוב ל30 שנה,תספורות לנשים פיין,החלקה ,תסרוקות, ועוד.במקום יש גם את הבת שהיא קוסמטיקאית מקצועית איפור ציפורניים ועוד..שירות חם ומפנק.
חזור מעלה