מחירון מעקות של zap דפי זהב מציג לכם טווח מחירים ממוצע למעקות. המחירון נבדק ואומת על ידי בעלי מקצוע מובילים בתחום מכל רחבי הארץ. במחירון תוכלו לראות כמה עולה מעקה זכוכית, מחיר מעקה ברזל, מחיר הגבהת מעקה מרפסת ומחירי מעקות מעוצבים או בשילובים מיוחדים.

מעקות ברזל

מעקות זכוכית

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים יפיאל
  יפיאל
  הזמנו סורגים מעוצבים לחלונות הדירה. המבחר עשיר, האיכות מעולה ואנו שבעי רצון מאוד מהתוצאה. השירות היה מעולה לאורך כל הדרך.
 • 5 כוכבים גשם עיצובים
  גשם עיצובים
  אחרי סקר שוק נרחב שעשיתי, הגעתי לחברת גשם עיצובים. קיבלתי שירות מעולה. הזמינות האיכות והשירות היו מעל המצופה!!! תודה רבה!
 • 4.8 כוכבים אלום צידן
  אלום צידן
  ביצענו שיפוץ כולל לכן החלפנו את כל החלונות בדירה, יניב הגיע עוד באותו היום, הסביר את הסוגים הראה לנו דוגמיות, קיבלנו שירות מקצועי ומהיר.
 • 5 כוכבים אדיר - מפעל לעבודות ברזל
  אדיר - מפעל לעבודות ברזל
  התעניינתי בביצוע מעקה לבית וקיבלתי המלצה חמה על אדיר ברזל מבן משפחה שבוצעה בביתו עבודה אשר היה מרוצה מאוד - ואמר לי לא להתפשר ולעשות את העבודה רק באדיר ברזל, פניתי לחברה והגיע אלי בחור נחמד מאוד בשם ליאור, סבלני, אדיב ומקצועי מאוד ובחרנו ותכננו ביחד את המעקה שיתאים לי, כעבור שבועיים המעקה כבר הורכב בצורה מקצועית בידי בעלי מקצוע מנוסים, המעקה יפה חזק ואיכותי בדיוק כמו שדמיינתי. שירות אדיב, מקצועי יחס חם והעבודה מדברת בעד עצמה. לא יכולתי לבקש יותר.
 • 5 כוכבים איתן דניאל
  איתן דניאל
  התקשרתי בעניין שער חשמלי מקולקל. הוא עזר לי למצוא פתרון בטלפון ע״מ לחסוך את הביקור (350 ₪) . זה הצליח. בקיצור...יצא צדיק!!
חזור מעלה