מחירון משרדי ממשלה של אתר "zap דפי זהב" מציג בפניכם את מחירי האגרות של משרדי הממשלה ותשלומים ממשלתיים שונים. במחירון תוכלו לראות מהי העלות של אגרות משרד הרישוי כמו תשלום רישיון רכב, העברת בעלות רכב, כמה עולה אגרה לטסט ועוד. כמו - כן, תוכלו לראות במחירון את האגרות שדרושות כדי להוציא רישיון נהיגה, כמה עולה חידוש רישיון נהיגה, מה מחיר טסט נהיגה, וכמה עולה תיאוריה. במחירון מפורטות גם עלויות של אגרות משרד הפנים, כך שתוכלו לגלות כמה עולה לחדש דרכון, להוציא תעודת זהות או לשנות שם משפחה או שם פרטי.

אגרות רישיונות נהיגה

אגרה למבחן נהיגה

אגרת הוראת נהיגה

אגרות בעד שינוי רישום הבעלות לכלי רכב

אגרת רישיון רכב

אגרות לבדיקת רישוי שנתי לרכב

אגרות לחידוש רישיון רכב

אגרות למשיטי כלי שייט קטנים

תעודת זהות

דרכונים

דרכונים שאבדו/נגנבו/הושחתו

תעודות מעבר  

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 4.2 כוכבים רשות המיסים-מס הכנסה
  רשות המיסים-מס הכנסה
  שירות מצויין אבל אין חניה לנכים באיזור!!!!!! נאלצתי להכנס לחניה בתשלום. שילמתי 85 ש" ח הפעם על הזמן שביליתי במס הכנסה ובאקדמיה למשפטים.
 • 4 כוכבים משרד הרישוי
  משרד הרישוי
  אינני מאושר מהתורים , מהלחץ , ומשעות הקבלה המוגבלות אבל! מנהלת המשרד - סיגל כהן - מתפקדת בתנאים הקשים האלו ..לעילה ולעילה.. במאור פנים עם רצון כנה לסייע ובמקרה שלי גם בהצלחה מרובה. ירבו עובדים כמותה...כל הכבוד!!
 • 5 כוכבים רשות המיסים-מס הכנסה
  רשות המיסים-מס הכנסה
  אני מבצעת תאומי מס בסניף זה. הפקידים נפלאים אחד אחד. שירות יעיל ומחויך אני שבעת רצון מאוד
 • 5 כוכבים משרד הפנים - מנהל אוכלוסין
  משרד הפנים - מנהל אוכלוסין
  הגשתי בקשה לחידוש דרכון באתר האינטרנט ושלחתי אותה למשרד בדואר, סיגל מהמשרד באשקלון התקשרה אלי מיוזמתה, להזמין אותי ללא תור כדי לחתום על הטופס, שהסתבר שלא היה חתום. קבענו מועד הגעה שלי למשרד לעוד מספר ימים. ביום שקבענו סיגל התקשרה שוב להזכיר לי להגיע אליה למשרד. הגעתי כפי שקבענו וקיבלתי שרות מצוין ואדיב ללא המתנה בתור. אין זה מובן מאליו לקבל שירות אדיב ומתחשב ויחס אישי כזה, ועל כך מגיעות לסיגל ולצוות כל המחמאות. תודה רבה, רון.
 • 5 כוכבים רישום מקרקעין-טאבו
  רישום מקרקעין-טאבו
  בנוסף לעובדה שהשרות האינטרנטי מקצר הליכים וחוסך עמידה מיגעת בתור, השרות שאני קיבלתי מגברת ששמה מעיין, היה מנומס, רציני, עינייני, ואף מעבר לכך, מעיין ליוותה אותי טלפונית במילוי הטופס באינטרנט וכשנתקלתי בבעיה היא היתה שם תומכת ויעילה ביותר, הלואי ובכל מקום שמעניק לציבור שרות, יהיו כאלה מעייניות נפלאות
חזור מעלה