עולם המוסכים לרכב מכיל בתוכו פערי מחירים גדולים הנובעים מסוג הרכב, סוג התיקון, מצב החלק המוחלף, מקוריות החלק ועוד פרמטרים המשפיעים על המחיר הסופי המוצע על ידי בעל העסק. מחירי המוסכים במחירון נועדו לתת לגולש תמונת מצב משוערת לעלויות התיקון בתחום. מחירי התיקונים/הטיפולים לרכב עשויים להיות יקרים משמעותית או נמוכים מהמצוין במחירון.
המחירים במחירון כוללים מע"מ. מחפשים מחירון טיפולים לרכב? הגעתם למקום הנכון. מחירון מוסכים של "zap דפי זהב" מציג בפניכם את טווח המחירים המקובל בשוק למגוון טיפולים שונים לרכב. במחירון, תוכלו לראות מחיר שעת עבודה במוסך - במוסך מורשה או במוסך כללי, מחירים של טיפולים תקופתיים לרכב, בין אם זה מחיר טיפול תקופתי קטן או טיפול תקופתי גדול. בנוסף, תוכלו לראות מחירים של החלפת ציריות כמו: מחיר מחיר החלפת ציריה לרכב, מחיר החלפת גומיה לציריה, וכן מחיר החלפת פעמון לציריה. כמו - כן תוכלו להתרשם ממחירי בלמים כמו: מחיר בדיקת בלמים, מחיר החלפת בלמים, מחיר החלפת רפידות בלם ועוד. עוד במחירון תוכלו לראות מחירים של מכונאות לרכב כמו: מחיר רצועת טיימינג, מחיר החלפת אלטרנטור, מחיר דיאגנוסטיקה לרכב, מחיר החלפת משאבת דלק, מחיר החלפת משלושים ברכב, מחיר החלפת פילטר שמן ועוד מגוון רחב של טיפולים לרכב.

טיפולים לרכב - מוסך מורשה

טיפולים לרכב - מוסך כללי

החלפת ציריות

החלפת בלמים

פילטרים לרכב

מכונאות רכב

החלפת מצברים

תיקון מזגן לרכב

האם המחירון עזר לך?
 

להרבה מאתנו יש הרגשה - שלא בצדק, ברוב המקרים - שהמוסכניק שלנו 'דופק אותנו'. שהמחיר שאותו קבע אינו משקף באמת את היקף העבודה. אז כדי שתדעו שהכול נעשה בצורה הוגנת, ולו רק בשביל ההרגשה הטובה שלכם, כדאי לכם להסתכל במחירון של ZAP דפי זהב ולבדוק את המחירים הרווחים בשוק. בעזרת המחירון תוכלו לדעת כמה עולות העבודות השונות, כמה שווים התיקונים השונים וכמה נהוג לגבות על כל פעולה ופעולה. כך לכל הפחות לא תצאו מהמוסך באותה הרגשה מעצבנת שמישהו עבד עליכם.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים מוסך רוברט ובנו
  מוסך רוברט ובנו
  שירות מהיר , איכותי , אחלה אנשים ואחלה מקום ! הגענו במקרה ועכשיו אנחנו יודעים לאן לפנות בכל מקרה של תקלה כלשהי ברכב. תודה תודה תודה.
 • 5 כוכבים מוסך מרכזי טלקאר חברה בע"מ
  מוסך מרכזי טלקאר חברה בע"מ
  שמי ציון ממן, בעל חברת ע.מ.מ.א בע"מ, כל מה שסמנתי נכון, אבל עוד יותר אילן אדם משכמו ומעלה אינושיות שבו לא רגילה, בעל רקסטון טפלתי ברכב הקודם, וכעת בחדש מיקנעם בברכה, ציון
 • 5 כוכבים אלי שירותי רכב
  אלי שירותי רכב
  מאוד מרוצה מהמוסך הגעתי דרך חבר והתאהבתי במקום. אלי מקצוען אמיתי
 • 5 כוכבים מרכז שרות פיאט- יחדיו
  מרכז שרות פיאט- יחדיו
  אני לא יודעת מאיפה להתחיל אפילו. שירות אדיב ומצויין, מסבירים עד הפרט הכי שולי מה הבעיה ומה האפשרויות, זמינים תמיד, ועוד! לא היתה שנייה שלא האמנתי בלב שלם שאני בידיים טובות, אין את התחושה הזו שמנסים להקפיץ מחירים. בעתיד כשאקנה רכב חדש, אקנה רק רכב שאוכל לטפל בו במוסך יחדיו רעננה.
 • 5 כוכבים מוסך טופז בע"מ
  מוסך טופז בע"מ
  הסוללה של הרכב שהיה באחריות מתה. 10 דקות מהרגע שהגעתי למוסך יצאתי עם סוללה חדשה ללא שום תשלום נוסף וללא שום טענות.
חזור מעלה