עולם המוסכים לרכב מכיל בתוכו פערי מחירים גדולים הנובעים מסוג הרכב, סוג התיקון, מצב החלק המוחלף, מקוריות החלק ועוד פרמטרים המשפיעים על המחיר הסופי המוצע על ידי בעל העסק. מחירי המוסכים במחירון נועדו לתת לגולש תמונת מצב משוערת לעלויות התיקון בתחום. מחירי התיקונים/הטיפולים לרכב עשויים להיות יקרים משמעותית או נמוכים מהמצוין במחירון.
המחירים במחירון כוללים מע"מ. מחפשים מחירון טיפולים לרכב? הגעתם למקום הנכון. מחירון מוסכים של "zap דפי זהב" מציג בפניכם את טווח המחירים המקובל בשוק למגוון טיפולים שונים לרכב. במחירון, תוכלו לראות מחיר שעת עבודה במוסך - במוסך מורשה או במוסך כללי, מחירים של טיפולים תקופתיים לרכב, בין אם זה מחיר טיפול תקופתי קטן או טיפול תקופתי גדול. בנוסף, תוכלו לראות מחירים של החלפת ציריות כמו: מחיר מחיר החלפת ציריה לרכב, מחיר החלפת גומיה לציריה, וכן מחיר החלפת פעמון לציריה. כמו - כן תוכלו להתרשם ממחירי בלמים כמו: מחיר בדיקת בלמים, מחיר החלפת בלמים, מחיר החלפת רפידות בלם ועוד. עוד במחירון תוכלו לראות מחירים של מכונאות לרכב כמו: מחיר רצועת טיימינג, מחיר החלפת אלטרנטור, מחיר דיאגנוסטיקה לרכב, מחיר החלפת משאבת דלק, מחיר החלפת משלושים ברכב, מחיר החלפת פילטר שמן ועוד מגוון רחב של טיפולים לרכב.

טיפולים לרכב - מוסך מורשה

טיפולים לרכב - מוסך כללי

החלפת ציריות

החלפת בלמים

פילטרים לרכב

מכונאות רכב

החלפת מצברים

תיקון מזגן לרכב

האם המחירון עזר לך?
 

להרבה מאתנו יש הרגשה - שלא בצדק, ברוב המקרים - שהמוסכניק שלנו 'דופק אותנו'. שהמחיר שאותו קבע אינו משקף באמת את היקף העבודה. אז כדי שתדעו שהכול נעשה בצורה הוגנת, ולו רק בשביל ההרגשה הטובה שלכם, כדאי לכם להסתכל במחירון של ZAP דפי זהב ולבדוק את המחירים הרווחים בשוק. בעזרת המחירון תוכלו לדעת כמה עולות העבודות השונות, כמה שווים התיקונים השונים וכמה נהוג לגבות על כל פעולה ופעולה. כך לכל הפחות לא תצאו מהמוסך באותה הרגשה מעצבנת שמישהו עבד עליכם.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 4.8 כוכבים מוסך רביע
  מוסך רביע
  הגעתי עם היונדאי שלי לטיפול, היחס היה אדיב, סובלני וחברי. הקדימו את זמן המסירה בשעה. ללא הפתעות ומשחקים כפי שחוויתי בעבר עם מוסכים אחרים. קצת יקר בעיניי, אבל בסוף שווה את השקט שקיבלתי. מוסך מצויין, מהיום מטפל רק אצלו. (כבר הייתי במוסכים זולים, זה בסוף יוצא יותר יקר, האיכות והאמינות מקום ראשון).
 • 5 כוכבים איזי סאונד EZ SOUND
  איזי סאונד EZ SOUND
  התחדשתי אצל עידו מאיזי סאונד במולטימדיה אנדרואיד לרכב. ממליץ בחום נהנתי ממחיר זול אחרי שבדקתי בכמה מקומות. שירות מהיר, אדיב ומקצועי !! בהחלט אמליץ ואחזור לשם גם בפעם הבאה !!
 • 5 כוכבים מרכז שירות מ.א.ש-סובארו; דייהטסו; סאניונג
  מרכז שירות מ.א.ש-סובארו; דייהטסו; סאניונג
  טיפול 90 אלף לרכב סקודה פאביה. שירות מעולה ואדיב, היו נחמדים והסבירו לי מה עושים. הביאו לי את המוצרים הטובים ביותר. מחיר מעולה
 • 4.8 כוכבים מוסך א.ג. מגוון לרכב בע"מ
  מוסך א.ג. מגוון לרכב בע"מ
  צוות מקצועי ואדיב, הבעלים מקסימים, עשו עבודה נהדרת ובזמן לגמרי סביר.
 • 5 כוכבים מוסך חי צורי
  מוסך חי צורי
  הגעתי למוסך עם בעיה מתמשכת, שאף אחד לא הצליח לפתור. הרכב לפעמים לא היה מניע, ולא היתה שום אינדיקציה לגורם. במוסך צורי החליפו בצורה מסודרת רכיבים שעלולים לגרום לתקלה, ויצאתי לדרך בלי לשלם. כאשר בפעם השלישית שהחליפו חלקים במערכת החשמל התקלה נפתרה, רק אז חזרתי למוסך על מנת לשלם, וגם אז התשלום היה מאוד סביר ביחס למספר השעות שהושקעו. שירות נדיר.
חזור מעלה