מחירון צבע ועבודות צבע של "zap דפי זהב" בדק וסקר עבורכם מחירים בתחום הצביעה. במחירון, תוכלו לראות כמה עולה לצבוע חדר, מחיר צביעת 2 חדרים, מחיר צביעת 3 חדרים, מחיר צביעת 5 חדרים וכן תוספת למחיר לצביעת תקרה. בנוסף, תוכלו לראות כמה יעלה לכם צביעת חדר מדרגות, מחיר צביעת קירות חיצוניים או מחירים של צביעות מיוחדות כמו: מחיר שליכט צבעוני, מחיר צבע ווש, מחיר צבע חול, מחיר שפכטל אמריקאי ועוד.

צביעת דירות

צביעה דקורטיבית

צביעת דלתות וחלונות

צביעת קירות חיצוניים

צביעת סורגים ומעקות

האם המחירון עזר לך?
 

מאוד קשה להעריך כמה תעלה צביעה של חדר או של בית. בתחום שבו ישנם בעלי מקצוע רבים, המחירים משתנים ללא הפסקה ומה שידרוש איש מקצוע אחד אינו מתקרב למה שיציע איש מקצוע אחר. מאחר שהמחיר מהווה, לבד מהמשמעויות התקציביות, גם אינדיקציה מסוימת לאיכות העבודה, חשוב לפני העבודות 'להציץ' במחירון של ZAP דפי זהב ולהבין כמה בדרך כלל נהוג לשלם על עבודות שכאלו - בהתחשב בסוג החלל שאתם רוצים לצבוע ובשטח הצביעה הכולל. בעזרת הנתונים המובאים כאן יהיה לכם קל יותר לבחור את איש המקצוע המתאים לכם.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים מחמוד עבודות צבע
  מחמוד עבודות צבע
  אמין מקצוען נותנים עבודה מכל הלב ממליצה בגדול בן אדם נכבד אין עלי אחלא מחמוד מאחלים אושר ועוש
 • 5 כוכבים יובל אומן הצבע
  יובל אומן הצבע
  ליובל מ"יובל אומן הצבע" הגעתי דרך המלצות שקראתי באתר. התיאור וההמלצות עליו מצאו חן בעיני ולכן החלטתי להעסיק אותו לביצוע העבודה - צביעת הדירה שלי. מדובר בבעל מקצוע אמין, מקצועי, אשר עושה עבודתו נאמנה, עם יחסי אנוש מעולים, נקי ומסודר. יובל נענה לכל בקשותי בלי להתווכח ונתן לי הרגשה שאני בידיים טובות, ואכן כך היה. העבודה יצאה ללא רבב ומושלמת. ללא ספק אשתמש בשירותיו בעתיד ואמליץ עליו בחום, למרות שהמחיר קצת יקר מדי לטעמי, אני מרוצה מהעבודה והשירות. שולמית, בארותיים.
 • 5 כוכבים כהן שמואל
  כהן שמואל
  עבודה של צביעת חדר ממד בהוד השרון - שמואל עובד בימי שישי והגיע בדיוק בזמן על הדקה שקבענו. עוד לפני ששאלתי אם רוצה קפה כבר כיסה את כל החדר בניילון כדי לשמור על הניקיון. עובד מקצועי ונקי מאד. כל מה שמחפשים מאיש מקצוע - אמינות, מקצועיות, הוגנות. זה שמואל. קחו ולא תצטערו בהתחייבות.
 • 4.6 כוכבים שליט עבודות צבע
  שליט עבודות צבע
  קיבלתי שירות נפלא ,איכותי קצת יקר אבל משתלם . לפחות אדם אמין ,לא כמו קבלנים אחרים שמתחילים עבודה ובורחים או מושכים אותך חודשים ,שלא לדבר על אלה שבורחים עם הכסף. תודה רבה המשך לשמור על הרמה יישר כח
 • 5 כוכבים קובי-עבודות צבע
  קובי-עבודות צבע
  הייתי צריך לתקן קיר עם הרבה סדקים ארוכים ועמוקים יחסית. הגעתי לקובי דרך המלצות מהפייסבוק ולשמחתי ההמלצות התאמתו. קובי מקצועי ביותר, משקיע בעבודתו ורואים שהוא אוהב את מה שהוא עושה. ואם זה לא מספיק, קובי הוא גם איש שיחה מרתק. ממליץ בחום!
חזור מעלה