מחירון צבע ועבודות צבע של "zap דפי זהב" בדק וסקר עבורכם מחירים בתחום הצביעה. במחירון, תוכלו לראות כמה עולה לצבוע חדר, מחיר צביעת 2 חדרים, מחיר צביעת 3 חדרים, מחיר צביעת 5 חדרים וכן תוספת למחיר לצביעת תקרה. בנוסף, תוכלו לראות כמה יעלה לכם צביעת חדר מדרגות, מחיר צביעת קירות חיצוניים או מחירים של צביעות מיוחדות כמו: מחיר שליכט צבעוני, מחיר צבע ווש, מחיר צבע חול, מחיר שפכטל אמריקאי ועוד.

צביעת דירות

צביעה דקורטיבית

צביעת דלתות וחלונות

צביעת קירות חיצוניים

צביעת סורגים ומעקות

האם המחירון עזר לך?
 

מאוד קשה להעריך כמה תעלה צביעה של חדר או של בית. בתחום שבו ישנם בעלי מקצוע רבים, המחירים משתנים ללא הפסקה ומה שידרוש איש מקצוע אחד אינו מתקרב למה שיציע איש מקצוע אחר. מאחר שהמחיר מהווה, לבד מהמשמעויות התקציביות, גם אינדיקציה מסוימת לאיכות העבודה, חשוב לפני העבודות 'להציץ' במחירון של ZAP דפי זהב ולהבין כמה בדרך כלל נהוג לשלם על עבודות שכאלו - בהתחשב בסוג החלל שאתם רוצים לצבוע ובשטח הצביעה הכולל. בעזרת הנתונים המובאים כאן יהיה לכם קל יותר לבחור את איש המקצוע המתאים לכם.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים גוטמן כרמי צבעי
  גוטמן כרמי צבעי
  שירות אמין ואדיב במחירים סבירים מגיע עד בית הלקוח נותן את השירות הטוב ביותר
 • 5 כוכבים יובל אומן הצבע
  יובל אומן הצבע
  הגעתי ליובל אומן הצבע דרך האינטרנט, מבלי להכיר או לשמוע עליו. קבענו יום לתחילת עבודה, והבחור הגיע בדיוק בזמן - שבע בבוקר אפס אפס. כבר נקודה לזכותו! העבודה פה היתה רבה - מדובר על הבית שאנחנו חיים בו (בית מרוהט, עמוס בחפצים), עם ארבעה ילדים וגם שלושה כלבים (וחתול). הבית לא נצבע מזה לפחות חמש שנים. מבחינת העבודה - העבודה יצאה מושלם. באמת מושלם. עבודת ההכנה היתה יסודית. סתמו את כל החריצים, גם הקטנים ביותר. אני לא יודעת איך הוא עושה את זה - אבל גם בקירות הלבנים וגם בצבעוניים אין משיחות מברשת. יצא חלק - פשט מושלם. שני קירות נצבעו בצבעים כהים, והגימור ישר ומושלם. ועוד השאירו לנו צבע אם נצטרך בעתיד פעם לתקן פה ושם. אגב, בחרנו צבעים אבל הוא ייעץ לנו והחלפנו את הבחירה - יצא ממש מושלם. בנוסף - הבחור רציני, אין מה להגיד. כשהוא אומר שעה זה שעה (כמה בעלי מקצוע כאלה עוד יש בעולם הזה?), הוא מנקה אחריו, לא הזיק לרהיטים שיקרים לליבנו, התייחס בעדינות, ואפילו הסתדר עם הכלבים. אני מעריכה מאוד את העבודה המקצועית של יובל, וממליצה עליו בחום, לכל מי שמחפש מישהו שלא רק יעשה עבודת צביעה טובה - אלא גם ישמור על כל מה שמסביב, ועוד בחיוך.
 • 5 כוכבים דרור עבודות צבע
  דרור עבודות צבע
  חשוב לי לציין ששיפצתי בית חדש פניתי למספר אנשי מקצוע שלצערי התחילו את העבודה חלקם ברחו וחלקם הצגלו כלא מקצועיים הגעתי לדרור דרך אנשים ופשוט הוקסמתי בנאדם ישר ואמין בנאדם שירותי ללא ספק מקצועי הכסף היה אצלו הדבר האחרון קודם כל שביעות רצוני מהתוצאה!!!!! ממליצה בחום הלוואי וכל האנשי מקצוע בארץ היו למדים ממנו !
 • 5 כוכבים רוחאנא ראמי -צבעי
  רוחאנא ראמי -צבעי
  ראמי אדם מקצועי ,נאמן ואמין למקום העבודה שבו הוא עובד. רציני בזמנים, השירות והיחס שלו נפלאים. ממליץ בחום.
 • 5 כוכבים פרפקטו פוליש ושיפוצים
  פרפקטו פוליש ושיפוצים
  איש מקצוע אמין מקצועי ואיכותי קשוב לבקשות שלי ביצע עבודות שחפוץ אמבטיה צבע ודקורציה ברמה גבוהה ממליצה בחום
חזור מעלה