המחירים במחירון משתנים בהתאם למוניטין הבית ספר ושעות הלימוד וכוללים את דמי ההרשמה. מחירון קורסים של "zap דפי זהב" מרכז עבורכם טווחי מחירים של מגוון קורסים ללימודים תעודה. במחירון תוכלו לראות מחירים של לימודי שיווק ופרסום כמו: מחיר קורס עיצוב גרפי, מחיר קורס שיווק בפייסבוק ועוד. כמו כן תוכלו לראות מחירים של לימודי מחשבים כמו: מחיר קורס QA, מחיר קורס אבטחת מידע, מחיר קורס בניית אתרים, מחיר קורס פיתוח אפלקציות ועוד. בנוסף תוכלו לראות כמה עולה קורס איפור מקצועי, מחיר קורס בניית ציפורניים, מחיר קורס לק ג'ל, מחיר קורס פדיקור מניקור ועוד. במחירון גם תוכלו לראות כמו יעלו לכם לימודי הנהלת חשבונות כמו: כמה עולה קורס הנהלת חשבונות וכן תוכלו לראות כמה יעלו לכם לימודי מזכירות כמו: כמה עולה קורס מזכירה רפואית ועוד.

לימודי מחשבים

לימודי שיווק ופרסום

לימודי הנהלת חשבונות

לימודי שוק ההון

לימודי מזכירות

לימודי קוסמטיקה

לימודי ספורט

לימודי כושר

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים המכון הבינלאומי של ההסתדרות
  המכון הבינלאומי של ההסתדרות
  הכל תחת קורת גג אחת - כיתות, אולמות, חדרי אירוח, חדר אוכל אווירה ביתית וצוות מקצועי
 • 5 כוכבים סל סקול- cell school
  סל סקול- cell school
  מכתב תודה לרן והמורה ברוך במכללת סל סקול בתאריך 09/09/2016 התחלתי ללמוד במכללת סל סקול "קורס טכנאי סלולר" במתכונת ימי שישי משעה 09:00 בבוקר עד השעה 14:00 בצהרים למשך 3 חודשים. ברצוני להודות מקרב לב לרן מנהל המכללה על הסיוע והתמיכה לכל אורך הקורס, בכל פניה או קושי הייתה אוזן קשבת ומענה רציני שהוביל להצלחה שלי בקורס, על היושרה ההגינות והאמת כל הכבוד. בנוסף אני רוצה להודות מקרב לב למורה המעולה והמדהים ברוך, על הלימוד המקצועי, על היחס האישי הסבלני והאכפתי, על החיזוקים והעידודים, על האמפתיה, על ההקשבה, ועל הרצון באמת לקדם את התלמיד שלך, אני נלחמתי בקורס בשיניים ואני הרגשתי שגם אתה נלחמת עלי וזה נתן לי את הכוח להמשיך להילחם כדי לסיים את הקורס שלולא ההנגשות וההתאמות מצדך ומצד רן לא הייתי מסיים בכלל את הקורס ולכן מגיעה לכם תודה גדולה. בתאריך 09/12/16 סיימתי את הקורס ב"ה כשסל הכישורים המקצועיים שלי גדל והתרחב, כשרק התחלתי את הקורס לא ידעתי כיצד לפרק טלפונים סלולריים ו/או טאבלטים, לא ידעתי בכלל איך להלחים לא היה לי שום מושג בנושא הזה. יצאתי מהקורס כשאני יודע לפרק ולהרכיב בחזרה את כל סוגי הטלפונים הסלולריים הנפוצים, להחליף מסכים, להחליף סוללות, להחליף שקצים, שקעי אוזניה, ספיקר. למדתי להלחים שקצים, תושבת SIM, מיקרופון, למדנו גם על תוכנות של האייטיונס ועל עוד תוכנות שמשתמשים בהם לצריבת רום ולשינוי שפה במכשירי אנדרואיד, ואפילו למדנו על האייפד. אין ספק כי זה אחד מהקורסים הכי משמעותיים שעשיתי ואני שמח כמובן שעשיתי זאת. כל מילות השבח מתגמדות לעומת מה שבאמת מגיע לכם! תודה רבה מקרב לב, בברכה, ברק ברקאי בוגר קורס – טכנאי סלולר ממכללת "סל-סקול"
 • 5 כוכבים מלער עזרה ראשונה
  מלער עזרה ראשונה
  עברתי היום קורס עזרה ראשונה זו הפעם הראשונה בחיי, מאיר המדריך היה מקסים, הסביר הכל באופן מאוד ברור, הוא היה סבלני לכל השאלות ואנרגטי, תירגל איתנו חבישות והחייאה עד שהצלחנו לבצע אותם במאה אחוז.
 • 3.6 כוכבים הקתדרה
  הקתדרה
  הקתדרה מוסד רציני להעשרה. אני נהנית משירותיו זה שנים. רכשנו זוג כרטיסים להרצאתו של דן אריאלי על אמת ושקר. ההרצאה התבססה על הקרנת סרט דוקו בן כשעה + שאלות ליוצרת הסרט ולדן אריאלי. אלא ששבוע לאחר מכן הסרט הוקרן (חינם כמובן) בערוץ 8 טענתי שהפרסום היה צריך לכלול עובדה זו התקבלה ע"י הקתדרה - וזה מאד לזכותם. קיבלתי זיכוי בערך התשלום להרצאה אחרת.
 • 4.6 כוכבים כרמל בטיחות בע"מ
  כרמל בטיחות בע"מ
  עשיתי אצלם קורס מלגזה של יומיים ואני חייב לציין שהמדריכים העבירו את הקורס בצורה מאוד מובנת ומקצועית. המחיר היה הוגן והרישיון הגיע מהר. מאוד מומלץ!
חזור מעלה