מעוניינים להתחיל להיכנס לכושר? הגעתם למקום הנכון! מחירון מכוני כושר של "zap דפי זהב" מציג בפניכם טווח מחירים מקובל לסוגים שונים של אימוני כושר אישיים, קבוצתיים וכן של מכוני כושר שונים. במחירון, תוכלו לראות מחיר מנוי לחדר כושר, מחיר מאמן כושר אישי, מחיר שיעור יוגה, מחיר שיעור פילאטיס, מחיר קבוצת ריצה ועוד. כמו כן, תוכלו לראות כמה יעלו לכם קורסים בתחומי הכושר כמו: מחיר קורס מדריכי כושר, מחיר קורס מדריכי פילאטיס ועוד.

חדר כושר

אימונים אישיים

אימונים קבוצתיים

קורסי כושר

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים ספורט-טיב
  ספורט-טיב
  אני וזוגתי קיבלנו מענה מצויין (הן מבחינת מכשור והן מבחינת סיוע אנושי) לצרכים השונים שלנו (ירידה במשקל ללא רקע; עליית במשקל בשלבים קצת יותר מתקדמים)
 • 4 כוכבים הולמס פלייס
  הולמס פלייס
  מתאמנת בשחיה במקום זה. מאוד מרווח מבחינת חניה. הבריכה מחוממת. יש חנות נהדרת לרכישת מוצרים ורכשתי שם משקפי צלילה אופטיות במחיר ממש נפלא לדעתי. גם חנות הכריכים והקפה מצוינת. יש מבחר גדול של בגדי ספורט ובגדי ים בכניסה. לצערי חייבת כן להתלונן על כך שממש קר במלתחות כשיוצאים מהמקלחת. יחד עם זאת, המים תמיד חמים ויש סבון ושמפו שזה עילוי למרכז ספורט. לא תמיד יש את זה.
 • 5 כוכבים ספורטר - רשת מועדוני כושר
  ספורטר - רשת מועדוני כושר
  מאוד אוהבת את המקום. מקום חם ואישי ומחירים שווים לכל כיס
 • 5 כוכבים מרכז מעוז
  מרכז מעוז
  אחרי זמן קצר נהייה רזה וחטוב שינוי מדהים ובעל העסק עוד יותר מדהים.
 • 4 כוכבים פרופיט PROFIT
  פרופיט PROFIT
  ביתי. בשעות עומס לא תמיד יש מקום במתקנים שזה קצת מבאס, אבל התחלופה מהירה. יש מלא מכשירי כושר ורבים מהם זהים (כמו הליכון, אופניים) ככה שאם תפוס אז אפשר ללכת לאחר, אבל הרוב הם יחידים.
חזור מעלה