מחירון טכנאי גז של "zap דפי זהב" מרכז עבורכם טווחי מחירים של מגוון שירותי גז. במחירון תוכלו לראות כמה עולה בלון גז, בין אם זה מחיר בלון גז גדול ובין אם זה מחיר בלון גז קטן. עוד תוכלו לראות לראות כמה תעלה לכם התקנת נקודת גז, מחיר בדיקת גז תקופתית, מחיר העתקת ברז גז ועוד. בנוסף, תוכלו לראות מחירים של תיקוני כיריים כמו: מחיר התקנת כיריים גז, מחיר תיקון כיריים גז כמו החלפת לחצן הצתה בכיריים או תיקון אטמים או דליפת גז. כמו - כן במחירון ישנם מחירים להתקנת קמין גז והתקנת נקודת גז לגריל. חשוב לציין כי עוד לפני הזמנת שירות כדאי לזכור כי תחום הגז מחייב הקפדה על מקצועיות, בטיחות ועמידה בתקנים.

שירותי גז

התקנת בלוני גז

התקנת נקודות גז

החלפת ברזי גז

תיקון כיריים

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים אוריאל שירותי גז
  אוריאל שירותי גז
  היה אצלי בביקור להוזזת נקודת גז עשה עבודה מקצועית, עמד בזמנים בשעה שקבענו, מבחינת המחיר לקח מחיר סביר לעומת הסקר שעשיתי. בקיצור מומלץ בחום.
 • 5 כוכבים אביבים שירותי גז
  אביבים שירותי גז
  התקשרתי לכמה בעלי מקצוע כדי לחבר כיריים לגז ואף אחד לא יכל לבוא באותו יום. רק הוא בא באותו יום בדיוק בזמן ולקח הכי זול. אדיר נחמד סבלן. בדק פעמיים הכל. אמין וישר. בקיצור אחלה בן אדם. ממליץ בחום.
 • 4.2 כוכבים גז לכול שהינו רונן
  גז לכול שהינו רונן
  הזמנתי התקנת כריים, הגיע לפני הזמן!, עשה עבודה מקצועית ובלי סיבוכים, פשוט בא, התקין והלך. לקח מחיר סביר. אהבתי את סגנון השרות.
 • 5 כוכבים יונתן טכנאי גז
  יונתן טכנאי גז
  טכנאי אמין, מקצועי, שרותי וזמין מאוד. הגיע לביתי פעמים, בזמינות מיידית. לאחר שבפעם הראשונה התבררר שקיבלתי מהחנות תנור פגום. עם קבלת המוצר החדש הגיע באותו יום להתקינו. עשה זאת כאמור בזמינות גבוה ביותר וללא דרישת תשלום נוסף. ממליצה בחום!!
 • 4.8 כוכבים ע.ש.ל שמעון
  ע.ש.ל שמעון
  שעה לאחר שהתקשרתי לשמעון, לבקשה לתאום ביקור לתיקון הכיריים, שמעון הגיע (למרות שעת הצהרים ,יום שישי), מקצועי, אדיב, אמין ומאוד שירותי. התקלה תוקנה ובמחיר הוגן. כל הכבוד!!!! תודות ומומלץ בחום .
חזור מעלה