מחירון טכנאי גז של "zap דפי זהב" מרכז עבורכם טווחי מחירים של מגוון שירותי גז. במחירון תוכלו לראות כמה עולה בלון גז, בין אם זה מחיר בלון גז גדול ובין אם זה מחיר בלון גז קטן. עוד תוכלו לראות לראות כמה תעלה לכם התקנת נקודת גז, מחיר בדיקת גז תקופתית, מחיר העתקת ברז גז ועוד. בנוסף, תוכלו לראות מחירים של תיקוני כיריים כמו: מחיר התקנת כיריים גז, מחיר תיקון כיריים גז כמו החלפת לחצן הצתה בכיריים או תיקון אטמים או דליפת גז. כמו - כן במחירון ישנם מחירים להתקנת קמין גז והתקנת נקודת גז לגריל. חשוב לציין כי עוד לפני הזמנת שירות כדאי לזכור כי תחום הגז מחייב הקפדה על מקצועיות, בטיחות ועמידה בתקנים.

שירותי גז

התקנת בלוני גז

התקנת נקודות גז

החלפת ברזי גז

תיקון כיריים

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 4.8 כוכבים ע.ש.ל שמעון
  ע.ש.ל שמעון
  שעה לאחר שהתקשרתי לשמעון, לבקשה לתאום ביקור לתיקון הכיריים, שמעון הגיע (למרות שעת הצהרים ,יום שישי), מקצועי, אדיב, אמין ומאוד שירותי. התקלה תוקנה ובמחיר הוגן. כל הכבוד!!!! תודות ומומלץ בחום .
 • 5 כוכבים יונתן טכנאי גז
  יונתן טכנאי גז
  הגיע בערב חג בהתראה קצרה. ביצע עבודה מקצועית (התקנה ובדיקה של הכיריים והמערכת מכל קצותיה לאיתור דליפות). מגיע עם מיכשור מקצועי. מחיר הגון ביותר, עליו הודיע מראש.אדיב.מהעודניתןלבקש! מומלץ בחום!
 • 4.8 כוכבים אריה אורנשטיין
  אריה אורנשטיין
  חיבור גריל גז לנק' גז קבועה ,עבודה מקצועית ,מחיר הוגן,עמידה בזמנים,נחמד מאד
 • 5 כוכבים און-גז בע"מ
  און-גז בע"מ
  אם יש לכם שאלה או בעיה בעניין הגז אז אין גז היעד שלכם חברה
 • 5 כוכבים א. זוהר שירותים והתקנות
  א. זוהר שירותים והתקנות
  קיבלתי אתמול מזוהר את כל מה שניתן לצפות מבעל מקצוע. השירות היה מקצועי ביותר, אדיב, איכותי. זוהר אדם ישר ואמין תכונה שאינה נפוצה היום, איש נעים הליכות הגיע טרח והסכים להגיע לתת את השירות בהתראה קצרה (מהיום להיום) ולא גבה אפילו שקל אחד כתוספת מחיר על הגעה בהתראה קצרה כל כך, והמחיר עבור השירות מחיר טוב מאוד (על בסיס השוואת מחירים). ממליץ על העסק בחום רב.
חזור מעלה