מחירון טכנאי גז של "zap דפי זהב" מרכז עבורכם טווחי מחירים של מגוון שירותי גז. במחירון תוכלו לראות כמה עולה בלון גז, בין אם זה מחיר בלון גז גדול ובין אם זה מחיר בלון גז קטן. עוד תוכלו לראות לראות כמה תעלה לכם התקנת נקודת גז, מחיר בדיקת גז תקופתית, מחיר העתקת ברז גז ועוד. בנוסף, תוכלו לראות מחירים של תיקוני כיריים כמו: מחיר התקנת כיריים גז, מחיר תיקון כיריים גז כמו החלפת לחצן הצתה בכיריים או תיקון אטמים או דליפת גז. כמו - כן במחירון ישנם מחירים להתקנת קמין גז והתקנת נקודת גז לגריל. חשוב לציין כי עוד לפני הזמנת שירות כדאי לזכור כי תחום הגז מחייב הקפדה על מקצועיות, בטיחות ועמידה בתקנים.

שירותי גז

התקנת בלוני גז

התקנת נקודות גז

החלפת ברזי גז

תיקון כיריים

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים צבי חיים טכנאי גז מוסמך
  צבי חיים טכנאי גז מוסמך
  ממליץ בחום על צביקה טכנאי גז, בן אדם עם שירות מקצועי. נותן פתרונות לכל בעיה, במהלך הבנייה הכין לנו את תשתית הגז, היה לעונג לעבוד מולו!!
 • 5 כוכבים הלל טכנאי גז
  הלל טכנאי גז
  היתה לי בעיה בלהבה של הכיריים. הגעתי אליו מהמלצות וגם ראיתי שיש עליו המלצות פה בדפי זהב. הלל הגיע בזמן וטיפל בכל הלהבות. השאיר לי כיריים חדשות !! חסך לי הוצאה של קניית כיריים חדשות. בחור שקט, מקצועי ישר ואמין. ממליצה בחום :-)
 • 5 כוכבים יעקב שוקרון טכנאי גז
  יעקב שוקרון טכנאי גז
  לארח שקניתי כירת גז התברר לי שהדייר הקודם בבית לקח חלק מצנרת הגז לביתו החדש, העליתי זאת מול יעקב והוא דאג לכל מה שהייתי צריך תו"כ שירות מקצועי וסבלני וכמובן במחיר זול.
 • 5 כוכבים יונתן טכנאי גז
  יונתן טכנאי גז
  יונתן אדם מקצועי אמין ונעים הליכות . הגיע אלינו מהר ועשה עבודה טובה ואיכותית ולא ניסה לעבוד עלינו. אדם ישר מומלץ בחום
 • 4.8 כוכבים א. זוהר שירותים והתקנות
  א. זוהר שירותים והתקנות
  מקצועי, דייקן בזמנים, נותן שירות מכל הלב (לא מאסס לתת מעבר). מחיר יחסית טיפה גבוה לשוק אך מצדיק כל אגורה כיוון שהשירות היה מעל המצופה והחור חביב ואמין :)
חזור מעלה