מחירון טכנאי גז של "zap דפי זהב" מרכז עבורכם טווחי מחירים של מגוון שירותי גז. במחירון תוכלו לראות כמה עולה בלון גז, בין אם זה מחיר בלון גז גדול ובין אם זה מחיר בלון גז קטן. עוד תוכלו לראות לראות כמה תעלה לכם התקנת נקודת גז, מחיר בדיקת גז תקופתית, מחיר העתקת ברז גז ועוד. בנוסף, תוכלו לראות מחירים של תיקוני כיריים כמו: מחיר התקנת כיריים גז, מחיר תיקון כיריים גז כמו החלפת לחצן הצתה בכיריים או תיקון אטמים או דליפת גז. כמו - כן במחירון ישנם מחירים להתקנת קמין גז והתקנת נקודת גז לגריל. חשוב לציין כי עוד לפני הזמנת שירות כדאי לזכור כי תחום הגז מחייב הקפדה על מקצועיות, בטיחות ועמידה בתקנים.

שירותי גז

התקנת בלוני גז

התקנת נקודות גז

החלפת ברזי גז

תיקון כיריים

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים יונתן טכנאי גז
  יונתן טכנאי גז
  מקצועי, מחיר סביר. שם דגש על בטיחות. זמינות מיידית.
 • 5 כוכבים ע.ש.ל שמעון
  ע.ש.ל שמעון
  הייתה לי בעיה בכיריים שהלהבה כבתה. חיפשתי בדפי זהב טכנאי כיריים בחולון ושמעון היה הראשון שהתקשרתי אליו ולא הצטערתי. היה מאוד אדיב והסביר בטלפון מה יכול לגרום לבעיה ומה הטיפול שהוא הולך לבצע. תוך שעה כבר היה בבית וסידר את זה ממש מהר. כמו כך הסביר איך למנוע מה בעיה שתשנה. העלות הייתה סבירה. שורה תחתונה - תוך שעה וחצי מרגע טלפון הבעיה טופלה וקיבלתי שירות מקצועי ואדיב.
 • 5 כוכבים צבי חיים טכנאי גז מוסמך
  צבי חיים טכנאי גז מוסמך
  פניתי לצביקה בהמלצת מכרים ותוך זמן קצר הגיעו הטכנאים ועשו עבודה זריזה, נקייה וטובה.
 • 5 כוכבים תן גז
  תן גז
  חיפשתי לקנות בלון גז של חמש ליטר. התקשרתי אליהם. והגעתי לחנות. המחיר ששלמתי עבור הבלון גז היה 70 שקל. מחיר זול. בהשוואה למחיר ששלמתי באמישרגז 125 שקל.
 • 5 כוכבים מושליון חמצן ירושלים בע"מ
  מושליון חמצן ירושלים בע"מ
  נחלפתי בלונים של פד״ח כמה פעמים קניתי כירה חיצונית(כלב גז). המחירים טובים, השירות אחלה
חזור מעלה