תיווך במעלה אדומים

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות במעלה אדומים (17) הצג רק עסקים שכתובתם במעלה אדומים (14)
 • מנור נכסים

  ממשרדי התיווך המובילים בבירת ישראל

  מנור נכסים הוא משרד תיווך המנוהל על
  ידי המתווכת לאה קפלן. המשרד, הפועל כבר יותר מ-20 שנה, מתמחה בשוק הנדל''ן הירושלמי ובמגוון שכונות בעיר, דוגמת רחביה, טלביה, קטמון הישנה, תפליות, המושבה הגרמנית, גבעת מרכדי ועוד. שירותי המשרד כוללים מכירה והשכרה של דירות ובתים פרטיים, שכירויות לטווחי זמן שונים, הערכת שווי נכסים, ניהול ואחזקת נכסים, מתן ייעוץ נדל''ני או כלכלי ועוד. המשרד פועל תוך שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע שונים, דוגמת שמאי מקרקעין או עורכי דין, מה שמאפשר לו לספק ללקוחותיו את השירותים המקיפים ביותר. לאה קפלן מחזיקה בניסיון רב שנים בתחום הנדל''ן בכלל, והתיווך בפרט. היא חברה מן המניין בלשכת המתווכים של ישראל ובאיגוד המתווכים של ירושלים, שיר''ן.

 • יהושע בן נון 15, ירושלים

  (נותן שירות במעלה אדומים)

 • נדל"ן אריאל

  מעוניינים לרכוש דירה באריאל והסביבה? "נדל"ן אריאל" הוא המקום הראשון
  שאתם צריכים לפנות אליו. הגיע היום המיוחל, בו אתם יכולים ומעוניינים לרכוש נכס משלכם. זו החלטה הדורשת מכם מחשבה, השקעה, כובד ראש וכמובן- ידע. נדל"ן אריאל מומחים בשיווק דירות למגורים ודירות אטרקטיביות למשקhעים בפחות ממילון שקלים ועם תשואה יפה. המשרד מדורג באופן קבוע בין המובילים בתעשייה. עם פנייתכם לייעוץ ב"נדל"ן אריאל", הצרכים שלכם יהיו במקום הראשון. בעזרת המומחיות, המקצועיות והניסיון תוכלו להגשים את החלום ולרכוש דירה בראש שקט. הצטרפו לעשרות רוכשים מרוצים עוד היום והשאירו את הדאגות בצד- "נדל"ן אריאל" יוביל אתכם כל הדרך, לבית החלומות שתמיד רציתם.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דרך עפרון 1, אריאל

  (נותן שירות במעלה אדומים)

 • נדל"ן השומרון

  נדל"ן השומרון היא חברת התיווך שלכם בכל הנוגע לנכסים באזור השומרון, בדגש
  על אריאל. המומחים של נדל"ן השומרון יאתרו עבורכם נכסים איכותיים להשקעה או למגורים, בהתאם לצורכיכם ולדרישותיכם, לאחר שיבצעו סקר שוק מעמיק ויסודי. כל זאת בתהליך יעיל ותוך הגדרת לוח זמנים מחייב. הודות לערכי האמינות והמקצועיות, עליהם מושתתת עבודת החברה, הדרך שלכם לעסקה חכמה מובטחת. פנו עוד היום לקבלת ייעוץ מקיף וליווי צמוד מחברת נדל"ן השומרון.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דרך הציונות 21, אריאל

  (נותן שירות במעלה אדומים)

מידע על תיווך

חזור מעלה