כיון שאין סניפים לרשת, אני נוהגת לקנות בכל פעם מארזים הביתה. המחיר ממש משתלם כשקונים 6 פיינטים המחיר ליחידה הינו 15 ש"ח. ממש אוהבת את הגלידות יוגורט- וניל וקרמל, עוגת תות ואוכמניות.
ממליצה בחום למי שעובר באיזור או שגר קרוב..
הייתי עם חבר שלי בחנות, ממש אוירה כיפית וביתית.
המוכרת הייתה מאוד אדיבה והסבירה לנו על המבצע הקיים והסבירה על כל גלידה שהתעניינו בה. לקחתי בסוף 3 קופסאות של גלידה הביתה.. מדהים. :)