מחירון פרקטים ומחירון דקים של "zap דפי זהב" מציג בפניכם את טווח המחירים המקובל בשוק הפרקטים והדקים. במחירון, תוכלו לראות מחיר פרקט למינציה, מחיר כולל התקנה וכן, מחיר התקנת פרקט - פאזה או מחיר פרקט עמיד במים. בנוסף, תוכלו לראות מחיר פרקט עץ מלא, מחיר פרקט תלת שכבתי וכל זה בסוגים שונים של עץ. עוד במחירון תוכלו לראות מחירים של דקים כמו: מחיר דק סינטטי, מחיר דק אורן, מחיר דק במבוק, מחיר דק איפאה טבקו, מחיר דק טיק ברומזי, מחיר דק קומרו, מחיר חידוש דק, מחיר הגבהת דק ועוד. כמו כן תוכלו להתרשם ממחירי עבודות הקשורים לשטיח מקיר לקיר ורצפת פי וי סי.

פרקט למינציה

פרקט עץ מלא

פרקט תלת שכבתי

התקנת פרקטים

דקים

התקנת דקים

שטיח מקיר לקיר

PVC לרצפה

האם המחירון עזר לך?
 

רוצים להשתדרג ולרצף את הבית שלכם בפרקט? אתם צריכים לבחור בין שלל סוגים של פרקטים, ביניהם כאלו עשויים עץ אמיתי וכאלו עשויים חומר סינטטי דמוי עץ. אך אם אינכם מבינים בתחום לעומק, יהיה לכם קשה לבחור בסוג האיכותי ביותר. אחד הפרטים שיעזרו לכם לבצע החלטה מושכלת הוא מחיר הפרקט - ובתחום הזה הבדלי המחירים משמעותיים מאוד לעתים. מחירון הפרקטים של ZAP דפי זהב יאפשר לכם לעשות סדר בעניין ולהבין 'מי נגד מי' עוד לפני שתצאו לחנות ותבחרו את הפרקט המתאים.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים טעם העץ
  טעם העץ
  משה תכנן עמי וביצע את העבודה באופן מקצועי. איכות טובה ואסטתית. עמד יפה במזג אוויר. גם עמד יפה בזמנים. המחיר היה קצת גבוה אבל שווה את ההשקעה.
 • 5 כוכבים גל פרקטים
  גל פרקטים
  זמינות, רצון טוב, שרות במאור פנים, סיוע מעל ומעבר למחוייבות המקצועית בקיצור - ראוי לכל שבח והמלצה
 • 5 כוכבים דואט עיצובים
  דואט עיצובים
  ניגשתי לחנות על מנת לקנות וילונות לביתי החדש המוכרות נתנו שירות מעולה לא מפסיק לקבל מחמאות על הוילונות
 • 5 כוכבים מרכז הפרקטים והשטיחים
  מרכז הפרקטים והשטיחים
  אנשי אמינים, שטיחים איכותיים ויפיפיים, והמחיר הכי זול שמצאתי
 • 5 כוכבים מעוז העץ
  מעוז העץ
  עשו אצלי עבודת פרקט שהחזיקה שנה בקושי, הבחור המקסים מעוז הגיע עם חיוך החליף , שיפץ ותיקן, מחיר הוגן מאוד. מקצועי מאוד ושירותי. בקיצור איש מקסים. ממליצה בחום.
חזור מעלה